Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.01.2011, 09:46   #21
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Wygląda na to, że basen, bo stawu się chyba ie da tak wyprofilować równo.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.01.2011, 14:55   #22
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Cóż. Jako, że jestem chora i mam do dyspozycji komputer z simsami 3 dla siebie, to jakoś zaczęłam grać. Nie zrobiłam takiej typowej rodzinki jak mi zawsze wychodzi c;

Przedstawiam wam Miwako Shi (Shi to po japońsku "śmierć" c: ) Kocham ją i robię jej pełno zdjęć! Wybaczcie ale ona jest taka kochana..~


. Od razu po wprowadzeniu się do domu zaczęła ćwiczyć grę na fortepianie. Jako, że nie było jej stać na ten drogi, nie rozstawała się ze swoim przenośnym. Po pracy w szpitalu często rozkładała się z nim i umilała czas pacjentom~.

Po powrocie do domu zajmowała się wynalazkami.

A dni wolne od pracy spędzała w parku grając w szachy lub na swoim przenośnym fortepianie.

Często dostawała zlecenia specjalne na zastrzyki. Jak widać pacjenci nie bardzo jej ufają :<

Niestety pewnego dnia los postanowił splatać jej figla. Od tego momentu życie Miwako stało się trudne. Cały czas była zabiegana, a wolne chwile przesiadywała w domu z powodu słońca...

Pewnej spokojnej nocy, Miwako postanowiła udać się na siłownię. Ćwiczyła na bieżni gdy z pomieszczenia obok rozległ się krzyk wołający o pomoc, ktoś potrzebował lekarza. Shi od razu zerwała się i pobiegła z pomocą.

Po tym wydarzeniu, chłopak uciekł. Było to co najmniej dziwne, więc Miwako udała się do swojego domu... zastała tam niespodziewanego gościa. Ktoś właśnie okradał ją z niewielu rzeczy jakie miała w swoim nowym domu! :c
Domyślamy się, że ten chłopak, miał coś wspólnego z tym złodziejem, i chciał zatrzymać Shi w siłowni podczas gdy ten będzie brał jej rzeczy! >< Miwako jednak szybko zareagowała i włamywacza zgarneła policja.


cdn. c:
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2011, 15:00   #23
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

ale ma zajefajne kaloszki :3
anie - jeśli chodzi o ten staw na cmentarzu,to to jest basen,bo simy mogą się w nim kąpać (!).i to nawet nago
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 15:47   #24
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Kilka słów niezwiązanych z historią Scarlett, Matta i jego kochanek:
Ja nie wiem, są ferie, nie mam więc za dużo na głowie, a ciągle zapominam zrobić fajnych fotek z np. klubów, mam tylko takie niezbyt Po Zmrokowe. Przepraszam, obiecuję, że się poprawię

Mattowi wyraźnie zależało, żeby jego eks - Scarlett żyła z nim w zgodzie, więc stwierdził, że nie zaszkodzi, żeby panie Doris McBleod i Scarlett Burnwhat wreszcie się poznały jak należy. Cóż, Scarlett ma swój honor, więc jako Główny Technik (3 poz. kariery aktorskiej) grzecznie przywitała się z Doris i zaczęła nieco wymuszoną konwersację. Szybko okazało się, że Doris to straszna histeryczka i potrafi udawać omdlenia
[IMG]http://i54.************/24uzsit.jpg[/IMG]
Scarlett nie jest tym zbytnio zachwycona, bo ulubionym miejscem Doris na takie popisy jest łazienka, co uniemożliwia korzystanie z ubikacji i prysznica - w końcu każdy potrzebuje trochę prywatności.
Matt jest mistrzem unikania zobowiązań. Całe Bridgeport plotkuje, że zerwał z żoną, ma kochankę z którą bezczelnie mieszka w domu zbudowanym z pieniędzy Burnwhatów. Nie ma pracy, nic konkretnego nie łączy go też z mieszkającą i śpiącą z nim w jednym łóżku Doris. Do klubów chodzi 2-3 razy w tygodniu. Tam poznał uroczą Knai Knao - turystkę z Chin. Szybko nią w sobie zauroczył, Knai została na stałe w BP, zmieniła image. Szybka zabawa w windzie z Mattem i... śliczny chłopczyk, którego nazwała Jack. Nie mam zdjęć obojga, ale dam.
Matt lubi wypady do Parku Wiśniowego. Tam poznał śliczną i przebojową Vicky, której zdjęcie zaprezentowałam w poprzednim poście.
Matt unika teraz domu - boi się, że wszyscy dowiedzą się, że gra na 3 fronty : Doris, Vicky, Knai no i Scarlett. Dużo przesiaduje na świeżym powietrzu
[IMG]http://i51.************/2iv1qbk.jpg[/IMG]
A Scarlett daje z siebie wszystko w pracy, dojeżdża tam kenspą i jest już drugoplanową aktorką Jej karierę zazdrośnie śledzi całe Bridgeport.
[IMG]http://i54.************/2hdnvw9.jpg[/IMG]

Pewnego dnia 'przypadkiem' do domu w którym aktualnie przebywali Scarlett, Matt i Doris zawitały dwie kobiety. Jedna o orientalnej urodzie, druga - wyraźna imprezowiczka. Drzwi otworzyła Scarlett
- Dzień dobry. Szukamy Matta...
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2011, 14:19   #25
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Swoim simom strasznie komplikujecie życie ja gram powoli i bez dodatkowych "atrakcji"

Pewnej wyjątkowo namiętnej nocy w małżeństwie Blush coś się zmieniło.



Najpierw odczuła to Arabella.Poranne mdłości,dziwne chętki na mało krwiste posiłki (na przykład makaron z serem) to były dziwne objawy.Przez moment przebiegła jej ta upragniona myśl - a może jestem w ciąży?





I rzeczywiście.Znajomy lekarz zdradził jej,że to będzie dziewczynka.Nie chciała o tym mówić mężowi,chcąc mu zrobić niespodziankę.Zatopiła się w książkach na temat ciąży i poradnikach o wychowaniu dzieci.



Christopher był zachwycony faktem,że wreszcie zostanie ojcem (przez pewien czas mieli nawet podejrzenia,że jest bezpłodny...).Głośno zastanawiał się nad płcią swojego przyszłego potomka,co Arabella kwitowała milczeniem i wymownym uśmiechem.





Nadszedł czas rozwiązania.Na świat przyszła mała Florence,która okazała się być dosyć marudnym niemowlęciem,oraz...córeczką tatusia.







A tatuś właśnie zbudował wehikuł czasu.Oczywiście od razu wybrał się w podróż w przeszłość,cudem unikając pożarcia przez tyranozaura.Dostał od nowych kumpli jaskiniowców fajne ubrania.



Mała Florence rosła jak na drożdżach.Rodzice musieli jej kupować specjalne wampirze jedzenie dla dzieci - Plazmiko Baby.



Czas upływał jej na beztroskiej zabawie...



Nie widać mnie!



Ale i trzeba się było nauczyć paru ważnych umiejętności.Arabella pokazała córce świat pięknych słów,oczywiście z akcentem na najważniejsze - śmierć
A Christopher pozwolił zmienić sposób poruszania się z czworonożnego na dwunożny.





Nadal była rozpieszczoną córeczką tatusia.Odziedziczyła po nim nos i oczy,a po Arabelli karnację i kolor włosów.
Ciekawe,co z niej wyrośnie...





BONUS - taneczne wygibasy ciężarnej Arabelli...

  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2011, 15:37   #26
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Najlepsze jest to zdjęcie gdzie Simka uczy młodocianą mówić... No przecież każdy wie, że dziecko przede wszystkim musi wiedzieć, co to jest śmierć... A jak ulubiony chomiczek pójdzie do lepszego świata..? No tak, w tej grze nie ma chomiczków... No to rybka, lub motylek. To mi przypomina czarny humor, "Rodzinę Adamsów".

U moich ludzi nudy... Chyba ich zabiję i stworzę nowych. Albo wrócę do Sunset Valley i podręczę Ćwirów, Kawalerów, Darlingów i Lotario.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2011, 15:42   #27
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

no ostatecznie Arabella wygląda trochę jak Mortycja
też się śmiałam z tego zdjęcia,bo to było pierwsze słowo,które Florence powtórzyła za mamuśką

nie zabijaj,Jina nie możesz zabić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2011, 15:48   #28
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

patrzcie, jaki hardkor. znaczy na razie to jest lipa, ale w drugim odcinku będzie moda na suksesss!


Lee Shvoo, na tej foci wybitnie młody dorosły. charyzmatyczna flirciara, miłośniczka motoryzacji posiadająca styl życia gwiazdy. poza tym jest ***itnie znana już na samym wejściu, bo wprowadziła się do Bridgeport dzięki wtykom u Loli Belle. jeżeli znaczycie coś w biznesie - znacie to nazwisko i wiecie, że jest warte - restauracyjnych, hotelowych, czy jakie oni tam przyznają - gwiazdek. drinki za grosze, jeśli nie za darmo, wszędzie zniżki... na start idealnie. toteż poszło szybko.


na jednej z imprez poznała Suzy Strummer. mało znana, wyjątkowo sympatyczna. ten homoseksualny związek nawiązał się po pierwszej rozmowie. poszły do Lee i... NIE. NIE TO! zjadły zdrowy obiadek. lub śniadanie. były sobą zauroczone, o zaiste.


jednak Lee pragnęła potomstwa. ona i Suz nie chciały adoptować dzieciorów, więc po prostu zostały przyjaciółkami. bardzo dobrymi i na zawsze. a mężczyzna przyszedł szybko. kolejna, bardziej ekskluzywna impreza, same VIPy, a więc i Lee. Matthew oświadczył jej się w trymiga, zamieszkali razem, a potem było tylko lepiej. Matt wiedział o poprzednim związku Lee, z Suzy, jednak akceptował to i traktował jako "chwilowa woda sodowa".


z pragnieniami seksualnymi nie mogli długo czekać. po tej nocy były wymioty. zawroty głowy. bóle kręgosłupa.


Lee i Matt stali się najbardziej znaną parą w Bridgeport, jeśli nie na większym obszarze. byli zapraszani na największe domówki najsławniejszych gwiazd. na zdjęciu możemy zobaczyć Lee prezentującą dziki taniec rąk (skończyło się w Świętej Trzustce).


potem nadszedł uroczo zaokrąglony brzuszek i ślub. uroczystość oraz wesele odbyły się w mało prestiżowej knajpie Przybytek Walusia. zaproszeni zostali przyjaciele Lee (zdecydowana większość), w tym Suzy Strummer, jako gość musowy i parka przyjaciół Matthewa. Suz okazała dezaprobatę nie myjąc się "z tej wielkiej okazji", dlatego widzimy zobrazowanie smrodu.


i nadszedł pierwszy drink jako para ślubna. ten drink obudził w nich erotomanów, więc czym prędzej wrócili do domu i... okej.


noc nie obfitowała w sen, za to mocno cisnęłam opcję bara-bara. co więcej mówić? zdjęcie niezaopatrzone w znak +18, bo nie widać tego, co było stosunkowo przed ujęciem. ani po.


po ślubie życie zaczęło toczyć się wolniej. żyli we dwoje, na pustkowiu, bez przyjaciół. zajmowali się powiększeniem familii, swoim rozwojem i pracą. śniadanka żonki, obiadki żonki... jednak po pewnym czasie i posiłki Lee spożywała sama, bo Matta zjadała praca.


to pierwszy posiłek razem po ślubie. spożycie naleśników przy grającym komedię "Sejm" telewizorze, którego nie widać, i debacie na temat podwyżek cen teleportacji.


a że oboje byli nad wyraz charyzmatyczni, postanowili oszlifować tą cechę i używać jej do manipulacji. ile związków zepsuli swoim przekonywaniem do zerwania czy obściskiwania z innym simem!


nadszedł dzień porodu. Święta Trzustka zatrzęsła się na wieść, że wyrabiać im opinię będzie samo małżeństwo Shvoo! wszystko przebiegło dobrze, a niejako bliźniacy Jeremy i Jon (na cześć Jona Lorda, a Jeremy wziął się po prastryju) rozwijali się dobrze z cechami przysposabiającymi ich do dalszego życia w biznesie.


Lee szybko zaszła w kolejną ciążę. dowiedziała się, że będzie to dziewczynka. a swoich synów postanowiła wychować na pełnowartościowe mleko biznesowe. nauczyła ich wszystkiego oraz więcej, wydała fortunę (po zniżkach!) na książki edukujące je. Matthew miał familię w dupie.


po popołudniowej drzemce podczas deseru. po prawej Jon (szalony), po lewej Jeremy... a w środku nienarodzona Tina (w zamierzeniu Franny).
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2011, 19:17   #29
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Jak już kiedyś pisałem (albo i nie), Mad wyjechała z mężem do Chin. Rozwiązała tylko klika okazji. Resztę czasu poświęciła razem z mężem na szkolenie sztuk walki.
Nawet w Chinach paparazzi nie dają im spokoju -.-



Po powrocie do domu Madeleine skończyła jej najnowszą książkę niepamiętamtytułu, ale to był romans. Zmieniła również swój styl. Postanowiła niby przypadkiem pojawić się w galerii sztuki.



Na pierwszym planie widzimy pazia o imieniu Roman.



Małżonkowie nigdy nie żałują sobie czułości. Dalej do siebie gruchają i to się nie zmieni. Prowadzą spokojne życie artystów nie wychylających się z codzienności.


kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2011, 17:36   #30
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

A u mnie też sporo sie działo.Arial zapragneła powiekszyć rodzinę i myslała o córeczce.Jeremiasz postawił jednak warunek by dziewczynka była normalana,więc arial zazyła lek na odwampirzanie.Zaszła w ciąże i urodziła dziewczynkę-Sarę. Bohun i jego przyrodnia siostra Sara szybko rosli,że osiągneli wiek młodego dorosłego.Niestey Arial i Jeremiasz dołączyli tym samym do grona przodków. Sara zamieszkała w pieknej wilii i narazie rozwiła zsoje talenty w medecynie a Bohun zamieszkał w małym mieszkanku i uchodzi za miejscowego playboya:


Bohyn i jego pierwsza zdobycz.Cicha i skromna pracownica opieki społecznej Li-Ann zaraz po przeprowadzce chłopaka do nowego mieszkania:


Na drugi dzień Bohun zapoznał(i zaliczył) barmanke z Plazmy-śmiałą Melanię


Bohun po paru dniach nawiązywania nowych znajomości stał się 3 gwazdkową osobistością,więc zaczeli nachodzić go paparazzi.Jednym z nich była romantyczka Anel


Jednak Bohun pragnął poczuś trochę adrenalinki,dlatego któregoś wieczoru zaciągnął Elvirę Slayer do windu tuż pod nosem jej męża Wiliama
(Elvira urodziła Bohunowi córeczkę Hildę)


Gdy Elvira chodziła z brzuszkiem Bohun nie próznował i dalej podbijał serca miescowych niewiast.Kolejną w jego sidły wpadła Diana Jones,która obecnie też spodziewa się jego dziecka.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023