Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.02.2007, 15:06   #21
Todd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baorti
Jeżeli ktoś dobrze zna angielski to poczyta trochę na temat Stories na
http://thesims2.ea.com/about/sims_stories/index.php
Na pewno zostaną wydane Life, Pets i Castaway Stories
a czy life stories, castaway stories i pets stories to będą oddzielne "gry"? czy to sie razem 'zlączy'?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.02.2007, 21:41   #22
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie mam najmniejsiejszego pojęcia, sama się zastanawiam, nie zaznaczono nic nigdzie, że gry będą powiązane, ale wątpie, jeśli są z myśla o lapach, bo lap to nie pecek, że weźmiesz i dokupisz se twardziela, czy grafikę, żeby chodziły wszystkie dodatki
wszystkim którzy zastanawiają się, czy kupić Historię, czy odłożyć na 4 Pory - radzę poczekać, gra mnie nie powaliła. Tryb przygodowy jest jednotorowy i prosty, ma się dokładnie pokazane co robić. Nie ma mnogości wątków. 1 historia jest do przejścia w kilka godzin. A tryb klasyczny sims jest mało ciekawy bez tych wszystkich możliwości jakie daje nam TS2 z wszystkim dodatkami. Poza tym sterowanie jest przygotowane pod lapa bez myszki, a więc to co tam ułatwi życie na pecku je utrudni
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2007, 21:47   #23
Rafałek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Joce*
Rafałek, nie pod koniec 2008, lecz na samym początku, w styczniu albo lutym.
Ja Napisałam że Ths Bezludna Wyspa Będzie 2008 a nie historie z życia wzięte
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2007, 12:32   #24
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafałek
Ja Napisałam że Ths Bezludna Wyspa Będzie 2008 a nie historie z życia wzięte
Wiem, ze chodzi o bezludna wyspe, ale napisales, ze bedzie POD KONIEC 2008, a bedzie NA POCZATKU 2008, rozumiesz?
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 18:51   #25
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Mam The Sims Historie Z Życia Wzięte

Jest pod, jak podstawka gry The Sim 2, tylko z niektórymi dodanymi rzeczami z dodatków, jak np co cię kręci, a co odrzuca. Nie podobaja mi sie te "domyślne" reczy, jak fryzury, ciuchy, meble... ;( Czy ktoś wie, gdzie i czy mozna dorzucać własne dodatki? Już mówię, że kody do tej gry działają dokładnie tak, jak do The Sims 2

Aha coś nowego jest. Dostrzegłam dwa nowe stoły i krzesła naprzykład (łał, ale hojność)

Telefon komórkowy można kupić w wyposarzeniu, gdzie telefony, budzik i alarm! A nie dopiero w sklepie!

W wolnej chwili porobię zdjęcia nowych objektów i napiszę, czym różni się od The Sims 2 płyty głównej Z tego, co sama zaobserwuję. Pozdro!
__________________

Ostatnio edytowane przez Selena : 13.02.2007 - 19:25
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 19:42   #26
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Selena
Mam The Sims Historie Z Życia Wzięte

Jest pod, jak podstawka gry The Sim 2, tylko z niektórymi dodanymi rzeczami z dodatków, jak np co cię kręci, a co odrzuca. Nie podobaja mi sie te "domyślne" reczy, jak fryzury, ciuchy, meble... ;( Czy ktoś wie, gdzie i czy mozna dorzucać własne dodatki? Już mówię, że kody do tej gry działają dokładnie tak, jak do The Sims 2

Aha coś nowego jest. Dostrzegłam dwa nowe stoły i krzesła naprzykład (łał, ale hojność)

Telefon komórkowy można kupić w wyposarzeniu, gdzie telefony, budzik i alarm! A nie dopiero w sklepie!

W wolnej chwili porobię zdjęcia nowych objektów i napiszę, czym różni się od The Sims 2 płyty głównej Z tego, co sama zaobserwuję. Pozdro!
Doszły 2 zestawy mebli i sporo tapet i podłóg.
A dodatki z neta to sie daje do folderu DOWNLOADS, jeśli nie masz, to sobie zrób. Nie jestem tylko pewna, czy zadziała.
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 21:04   #27
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Podoba mi sie ta gra!

Np renia mieszka z ciotką. BARDZO MI SIę PODOBA, żE NIE MUSZę NIą STEROWAć! CZYLI: NIE TRZEBA KONIECZNIE STEROWAć WSZYSTKIMI SIMAMI, KTóRE MIESZKAJą W DANYM DOMU!!!!

Ale nie wiem, czy da się ten typ downloads zrobić ;( Może, jak więcej osób bedzie miało tę grę, to może wykumaja. Bo naprawdę super gra, ale brakuje mi z dwójki dodatków, oraz tych z internetu ściągniętych

Dopisek:
A nie ta ciotka nie mieszka, poprostu się wyniosła, rzekomo pojechała gdzieś coś załatwić :/
__________________

Ostatnio edytowane przez Selena : 13.02.2007 - 21:37
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2007, 09:22   #28
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Selena

Dopisek:
A nie ta ciotka nie mieszka, poprostu się wyniosła, rzekomo pojechała gdzieś coś załatwić :/
graj dalej, ciotka się znajdzie, a poza tym to dom ciotki, ona tu mieszka, ale zaginęła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2007, 13:02   #29
Natix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Haje mam pytanko.
Bo na jednej stronie wyczytalam ze te simy będą tylko na laptopy.Czy to prawda???A jak to jest prawda to czy będzie to też na normalne komputery???PC.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2007, 16:06   #30
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

Każda gra, która działa na laptopie, działa też na pececie - i odwrotnie. Laptopy mają zazwyczaj normalnego Windowsa i w ogóle są jak pecety, tylko że przenośne. Dlatego TS Historie z życia wzięte będą działały zarówno na laptopie, jak i na zwykłym komputerze PC. Gra była tworzona jednak z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych i wprowadzone zostały dla nich pewne ułatwienia w sterowaniu, które mogą być utrudnieniami dla użytkowników pecetów.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023