Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za reorganizacją "OJSG" przedstawioną w pierwszym poście?
Tak 26 83.87%
Nie 3 9.68%
Chciał(a)bym coś zmienić - proszę opisz 2 6.45%
Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.06.2012, 11:58   #1
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Cześć.
Na wstępie chciałem napisać, że jeśli temat założyłem w złym dziale, to proszę o przeniesienie
Mam nadzieję, że sporo użytkowników poprze moją propozycję. Chodzi mi o małą reorganizację tematu "Opowiadamy, jak sobie gramy" w dziale o The Sims 3. Co dokładniej mam na myśli? Chyba lepiej będzie wypisać to w punktach.
  • Jak dobrze wiemy, jest tylko jeden temat do publikacji historii z życia wziętych naszych Simów. Dlatego też nie można nic komentować itd. Nawet nie wiadomo, czy komukolwiek podobają się nasze historie. Myślę, że zamiast jednego ogólnego tematu można by pozwolić nam - użytkownikom - zakładać własne tematy, w których można będzie komentować, oceniać historie. Oczywiście "Opowiadamy, jak sobie gramy" pozostałby, ale zamknięty. Wiele użytkowników nie odwidza już forum, więc nie mogliby przenieść swoich opowieści do osobnego tematu - one ciągle siedziałyby właśnie w "Opowiadamy, jak sobie gramy". Chodzi mi tu głównie o możliwość komentowania i oceniania prac, ale jeśli miałoby to zostać wprowadzone, osobne tematy będą bardziej czytelne.
  • Teoretycznie mamy "The Sims Fotostory", gdzie każdy może założyć taki temat. Jednak z tego, co widzę są tam raczej wielkie, kilku rozdziałowe i reżyserowane powieści, a nie historie z życia wzięte. Zresztą nie każdy ma taki talent, żeby od razu napisać wielką, Simsową książkę. Tym osobom pozostał jeden, mało czytelny temat, o którym ciągle tu mowa.
  • Za możliwością założenia własnego tematu na tylko swoje historie przemawia też fakt, że "Opowiadamy, jak sobie gramy" ma blisko 300 stron. Jeśli ktoś dodał np. 8 odcinek opowieści z życia Simsów wziętej, a jakiegoś nowego użytkownika zainteresuje, co ci Simowie robili wcześniej, może mieć problem ze znalezieniem reszty, siedmiu odcinków. Jeden temat dla jednego usera ułatwiłby to.

Na razie nic więcej nie wpada mi do głowy. Administracjo, przemyśl to. Użytkownicy - piszcie, co o tym sądzicie. A jeśli pomysł wyjątkowo nie przypadnie nikomu do gustu - zapomnijmy o tym.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.06.2012, 12:32   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

W sumie, to bardzo dobry pomysł. Przypominam sobie, że kiedyś była już o tym mowa, ale nic z tego nie wynikło. Może więc tym razem się uda. ;D
 
stare 02.06.2012, 12:36   #3
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Warto było poczekać

Jak wiecie, "Opowiadamy jak sobie gramy" wzbudził ostatnio dużo emocji, a Klusku, moim zdaniem, zaproponowałeś świetne rozwiązanie. Bo szczerze powiem, że jakoś temat z fotkami i osobny temat z komentarzami do tych fotek, to nie przypadł mi do gustu.
Ale poczekajmy, aż się wypowiedzą inni. Jestem na tak
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 02.06.2012, 12:48   #4
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Dziękuje za uznanie, Einarr i Björk Dodam, że pomysł można udoskonalić. Jeśli ktoś ma propozycje co do tego, piszcie, a ja dodam to jako kolejny podpunkt w 1 poście, żeby było widoczne
 
stare 02.06.2012, 12:51   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Pomysł bardzo mi się podoba, Kluseczku
Jest jeszcze lepszy od osobnego tematu z komentarzami. Mam nadzieję, że się uda
__________________
Fallen jest offline  
stare 02.06.2012, 12:54   #6
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Dziękuję, Fallen

Björk, może da radę dodać ankietę do mojego 1 postu? Nie widzę takiej opcji u siebie
 
stare 02.06.2012, 13:03   #7
Larandil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

podoba mi sie!

nawet bardzo. a powiem, ze myslalam moze o zalozeniu albumow(jak na bps)... tam uzytkownicy mogliby wrzucac zdjecia swoich simow + historie tych simow, moze ewentualnie nawet domki...

przemyslcie to.
 
stare 02.06.2012, 13:11   #8
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Pomysł jak najbardziej zasługuje na to, aby wprowadzić go w życie, jestem za Dodatkowy dział zamiast jednego, wielgachnego tematu to świetne rozwiązanie. Wtedy każdy z użytkowników mógłby założyć własny wątek, w którym stopniowo przedstawia losy swoich ulubionych rodzin bez zbędnego chaosu i zamieszania, jaki panował w "starym" temacie.

EDIT: No i nie "ścigałabym" co niektórych za komentowanie bez zdjęć albo bez słownie napisanej historii
__________________

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 02.06.2012 - 13:18
ultraviolence jest offline  
stare 02.06.2012, 13:15   #9
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

Zaoszczędzi to także dużo czasu, poniewaz, niektórzy chcą oglądać zdjęcia z gry np. tylko jednego użytkownika.

Wydaje mi się, że taka forma zachęci innych do zakładania swoich tematów, i zmotywuje do późniejszego wstawiania zdjęć.
 
stare 02.06.2012, 13:41   #10
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reorganizacja "Opowiadamy, jak sobie gramy"

ultraviolence i Einarr - oczywiście dziękuję za poparcie

Chciałbym tylko spytać Administrację, ile czasu zazwyczaj trwa załatwianie takich spraw. Obgadujecie to, czekacie, aż dużo osób się wypowie, czy jak?
 
 

Tagi
historie, opowiadania, renowacja, the sims fotostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023