Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 0 0%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 1 8.33%
3 gwiazdki - Przeciętne 2 16.67%
2 gwiazdki - Zgroza 3 25.00%
1 gwiazdka - Strach się bać 6 50.00%
Głosujących: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.02.2006, 16:13   #1
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Okropna Prawda - Moje Pierwsze FS

Moje FS jest normalny, moze nie bedzie w nim dozo humoru ale zapraszam do czytania.
Przedstawienie postaci-
Kasia i Krzysiek

Mama i Tata Kasi

P.S. Lepsze przedstawienia postaci beda przy odcinkach.
I powiem wam jedno-Nie będę się usprawiedliwiać, że mam 10 lat.

Ostatnio edytowane przez akaj : 23.02.2006 - 17:31
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.02.2006, 17:25   #2
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Daję pierwszy odcinek.
CZekam na komenty.


To był piękny dzień wprowadziliśmy się do nowego domu z Krzyśkiem!!

Myślałam ze będzie pięknie, lecz gdy przyszli sąsiedzi ta sąsiadka miała takie same spodnie jak ja!! Chciałam ja zabić!!

Bo to mój mąż jest wielkim biznesmenem, i kupił mi te spodnie bo były super, ale się nie muszę martwic, mam całą szafę ubrań. Pomyślałam wtedy, że może zadzwonię do matki?
Więc złapałam za słuchawkę i zadzwoniłam.

-Cześć mamo!!
-Cześć kochanie świetnie, że dzwonisz bo nie znam twojego numeru telefonu a musimy poważnie porozmawiać.
-To mów, zamieniam się w słuch.
-To nie jest rozmowa na telefon kochanie.
-To może przyjedziesz? Zobaczysz jak się zadomowiliśmy, wypijemy kawę i powiesz to co chcesz mi powiedzieć.
-Świetnie! To kiedy??
-Mamo no chyba nie z dwa dni??
-Uwielbiam twoje poczucie humoru.
-To przyjdź teraz bo chce wiedzieć co mi chcesz powiedzieć.
-To zaraz przyjadę. Bo wiesz, że ojciec mówił, że jak się ożenisz to kupimy nowe auto i tuż po twoim weselu zapłaciliśmy w salonie za nie i teraz mamy piękne auto.
-FajnieL. To może teraz przyjedziesz?
-A no takJ!!
-To do zobaczenia mamo!!
-Papa słoneczko.

Po kilku minutach...

Kochanie!! Już jestem!! Zawołała mama przed samymi drzwiami.
Cześć mamo! Wejdź, usiądź w salonie a ja zaparzę kawę. Odpowiedziałam.
A gdzie jest salon??
Skręć w prawo przy drzwiach wejściowych i idź aż do końca korytarzem i dojdziesz do salonu. To ja idę do kuchni zaparzyć kawę a ty siądź na kanapie.
Na której kanapie? Na tej różowej, niebieskiej, żółtej, zielonej, białej, czarnej, czy pomarańczowej?
Siądź na tej przed telewizorem, na tej czarnej bo musze ci coś pokazać.
Tam w tym czymś płasko wiszącym na ścianie?
Tak to jest telewizor, najnowszy Krzyskiek kupił.
To??
Tak to.
Hihi...
To usiądź, kawy nie zrobię bo nie mamy kawy.
To ci coś córuś powiem. Powiedziała mama płacząc.
Kocham cię.
No nic nowego mamo.
Ale ja cię bardzo kocham. Nie mogła wykrzsztusić słów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 17:34   #3
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek :
- krysztalkom mowimy NIE
- nic sie nie dzialo
- jest masa takich fs :wacko:
- niby ma meza a domek jak klatka w zoo no ale coz ...
- chce zabic sasiadke za to ze ma (przez przypadek) takie same spodnie jak ona ??
- pol scianki , niedobrze
- niby nie komiks ale ostatnie zdjecie jak z komiksu
- zdjecia robione troche za daleko
- co do zdjec to slaba grafika ale jesli masz za slaby komputer to ujdzie

Teraz nie oceniam poczekam do nastepnego odcinka
P.S. czemu taki krotki ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 17:46   #4
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

UPS!!
Sorry za tą ścianę.
Ale ja robie zdjęcia na laptopie, najnowszym HP więc powwinny być dobre. A pisze tekst na tym wielkim komputerze bo na tym wielkim są polskie litery więc dalatego w jednym poście mam z polskimi znakami a w jednym niemam.
Niewiem kiedy będzie następny odcinek może jutro lub po jutrze, a taki krótki bo hmmm... Ciekawe co mama chce Kasi powiedzieć... A i sorry ale nie jestem mistrzem ortografii bo jestem dopiero w 4 klasie.UPS miałam sie nie usprawiedliwiac że mam dopiero 10 lat.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:07   #5
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek troche krótki, i mało sie działo, jednak zawsze na początku mało sie dzieje Te kryształki troche mnie denerwują. Na zdjęciach przed domem nie widać dachu i na jednym są pół ściany. Zobaczymy co będzie dalej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:45   #6
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też mi willa, 50 kanap, a zero innych mebli. fS MI SIĘNIE PODOBA... akcja szybka, na koniec lenistwo wypłynęło na wierzch...Dialogów się pisać nie chciało... I sądzę że napisałaś o tym twoim wieku dlatego, zebyśmy się właśnie litowali, bo inaczej byś wpomniała, że nie powiesz nam ile masz lat, ale jednak wspomniałaś. Zdjęcia słabej jakości.. ale 1/10 za dobre chęci... bo to twoje 1 fs.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:45   #7
..::CaRmEn::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hem, hem...
Rozumiem, że to pierwszy odcinek, ale jak na razie to nie bardzo urzekła mnie ta historia. Nudy...
Widać kryształki, zdjęcia nie najlepsze no i dużo literówek - ale to się zdarza.
Ocene wystawie po 2-3 odcinku. Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:53   #8
kira1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nawet fajne te fotostory, będe czekała na dalsze odcinki. Mam nadzieje, że będzie dziać sie cos ciekawego. Kobieta wychodzi za mąż, a mężczyzna się żeni. Ok, to tyle. Będe czekać na dalesze odcinki.
Papapapapa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:54   #9
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm. Teksty są drętwe, a dialogi niepoprawnie napisane. Ani myślnika, ani cudzysłowia. Czyli minus za formę. Kolejny minus za równie drętwe dialogi. Żadnych uczuć, czy oni nie mają serc? A może mają, tylko o nich zapomnieli...Sądzę, że ta główna bohaterka ma kłopot z psychiką. "O nie, ona ma takie same spodnie jak ja. Chyba ją zabiję!" - nie wiem czy tak powinna zachowywać się dorosła kobieta. Raczej powinna pochwalić, i zapytać gdzie je nabyła, lub jeżeli tak pragniesz złośliwości, mogła zapytać co to za rozmiar. Są kryształki, jak już ktoś tu napisał "Kryształkom mówimy nie". Podobnie jak już ktoś wspomniał o tych kanapach. Co oni, na same kanapy te swoje "mialiardy" wydają? Tak mi się wydaje, bo w tym hallu, z którego telefonowała do matki to ani jednego mebla w promieniu kilku metrów, jedynie schody i sławetny TELEFON. No ale cóż. Rozumiem również, że mama nie wie, co to telewizor plazmowy. Ten dialog był tak ambitny, że aż się uśmiałam. No nic. Nie wystawiam oceny, bo póki co drętwo, zdjęcia bez sensu i akcji praktycznie zero.

Do Kajduk - możecie mi wytłumaczyć, dlaczego wszyscy teraz nagle widzą wszędzie podobieństwo do BR? Może mój kryminał też się wkrótce stanie BR! Pff, tam jest przecież tyle podobnych elementów, no po prostu nie myślałam o tym, że może się stać podobne. Jest tu WĄTEK dotyczący bogactwa, przepychu i pustactwa głównej bohaterki, ale nie jest ono żywcem ściągnięte. I moim zdaniem nie jest również podobne.

Pozdrawiam. Możecie mi mówić, że jestem be i złośliwa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 20:34   #10
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Chyba troszkę na szybko robiłaś. Bo to miał być komiks, wstawiłaś zapowiedź i nagle dowiedziałaś się, że trzeba dać odcinek, więc zrobiłaś naprędce opowiadanie.
Mimo to tekst wyszedł Ci lepiej niż zdjęcia. Taki zwyczajny dosyć i fs nie zaciekawiło mnie bardzo. Błędów ortograficznych nie ma, za to są problemy z interpunkcją- brak myslników, przecinków. Wykrzykniki i pytajniki piszemy po jednym albo po trzy, nigdy po dwa.
Podoba mi się to, że narratorką jest bohaterka, szkoda, że pierwsze zdania są od razu z wykrzyknikami.
A w zdjęciach przeszkadzają niskie ściany, brak dachów, kryształki i pojawiają się jakieś plamy, ale to zależy od parametrów zdjęć, jakie ustawisz w grze. Mam nadzieję, że to poprawisz (kryształki i niskie ściany przynajmniej) i na robienie kolejnego odcinka poświęcisz więcej czasu.
Oceny oczywiście jeszcze nie daję.
Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023