Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2015, 12:53   #271
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Wiem, że były jakieś problemy z dużą liczbą rodzących się bliźniąt, ale w styczniu była łatka naprawiająca to. Mimo to w rodzinach, którymi w danym momencie nie gram, rodzą mi się same bliźniaki (to już cztery przypadki pod rząd). W rodzinach gdzie "jestem obecna" przy porodzie problemu nie ma. To jakiś bardziej powszechny problem? Jest jakiś sposób na kontrolę liczby dzieci? A może coś takiego, żeby czas nastrójnika związanego z ciążą leciał tylko wtedy, kiedy gram tą rodziną?
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2015, 00:33   #272
yolandi
 
Avatar yolandi
 
Zarejestrowany: 23.03.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Re: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał followleajo Zobacz post
Hej ludzie! Mam straznie irytujący problem i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Otóż gra się wczytuje, wszystko super, można grać, ale już po jakichś dwóch minutach zaczyna się właśnie to: simowie zamierają, czas leci o takiej prędkości jak była kliknięta w chwili "zacięcia" i leci tak ze 3-4 h simowych i nic się nie da zrobić. Gdy zmieniam czas przyciskami, to słyszę te charakterystyczne dzwięki ale nic sie nie dzieje. Odpiero jak samo się "odetnie" to czas wraca do chwili kiedy się zacięło, czyli zazwyczaj o 3 czy 4 h i przez chwile jest ok, aż znowu dzieje się to samo. i tak co chwilę! po prostu nie da się normalnie cieszyć grą, bo co chwile się tak dzieje i nic nie moge zrobić oprócz czekania. Mam sprawny laptop, obniżanie jakości grafiki nic nie dało, mam kilka dodatków z internetu, ciuchy, meble itp, ale to tez raczej nie od tego bo gdy ich nie było sytuacja też się powtarzała, przeinstalowywałam grę - to samo. Błagam pomocy!
Damn, myślałam, że to tylko u mnie tak. Ktoś coś? Pomóżcie, bo cholera, no nie da się grać.
yolandi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2015, 15:17   #273
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Pomocy, nie mogę zapisać gry D: Jest jeszcze nadzieja? Przez całą sesję gry działy się dziwne rzeczy, simowie resetowali się bez powodu, nie mogłam sprzedać niektórych mebli bo 'nie znaleziono obiektu'...

Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2015, 12:39   #274
szyraczek
 
Zarejestrowany: 27.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Czy ktoś z was ma problem ze zdobyciem osiągnięcia , by mieć 8 duchów w rodzinie? Bo ja mam pełną rodzinę, a postęp zatrzymał się na 7/8.
szyraczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.04.2015, 20:44   #275
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

A ja jestem ciekawa czy ktoś spotkał się też z problemem braku listonosza. Odkąd mam dodatek i odkąd wizytuję w ich miejscu pracy, ani razu nie widziałam listonosza. Wiem, że on niby przychodzi o takiej porze gdzie zazwyczaj jestem z simami w pracy, ale zrobiłam małą próbę i nie przenosiłam się razem z nimi, zostając tym samym w domu. Jego ani widu ani słychu. Rachunek też otrzymałam automatycznie zaraz po uruchomieniu gry, mimo że moje simy w ten dzień co powinien przyjść siedziały w domu.
Niestety ale niemożliwym staje się u mnie skompletowanie do końca kolekcji pocztówek czy też pierwiastków czy innych kamieni, które wysyła się do Rady Geologicznej, bo najzwyczajniej w świecie te rzeczy mimo iż są wysyłane, nie docierają do mnie.
Czy ktoś też ma tak? I jak to naprawić?
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2015, 14:33   #276
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

To musi być błąd którejś aktualizacji, bo początkowo nie miałam takiego problemu. Chociaż u mnie jest trochę inaczej, listonosz przychodzi, ale przynosi tylko rachunki. Nie dostaję pocztówek, próbek itp. :/
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2015, 15:17   #277
Monika5228
 
Zarejestrowany: 26.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

a ja mam ostatnio problem z tym że moja gra nie czyta dodatków. Tzn. jak wchodzę w wybieranie rodzin pojawia mi się komunikat "niekompletne dane gry", potem gdy wchodzę w wybór miasta nie mam tych z witaj pracy ani wakacyjnych z ucieczki w plener. Te dodatki wgl mi się w grze nie pojawiają, mimo że mam je zainstalowane. Przeinstalowalam gre, wyczyscilam rejestr i wszystkie dane - to samo. Usunelam folder the sims 4 w dokumentach - również to samo. Ktoś wie co robic?
Monika5228 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2015, 22:22   #278
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał Effie Zobacz post
Wiem, że były jakieś problemy z dużą liczbą rodzących się bliźniąt, ale w styczniu była łatka naprawiająca to. Mimo to w rodzinach, którymi w danym momencie nie gram, rodzą mi się same bliźniaki (to już cztery przypadki pod rząd). W rodzinach gdzie "jestem obecna" przy porodzie problemu nie ma. To jakiś bardziej powszechny problem? Jest jakiś sposób na kontrolę liczby dzieci? A może coś takiego, żeby czas nastrójnika związanego z ciążą leciał tylko wtedy, kiedy gram tą rodziną?
Mam ten sam problem, w kółko mam bliźniaki i powoli już mam tego dosyć. Wie ktoś jak to rozwiązać?
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2015, 09:49   #279
fastball
 
Zarejestrowany: 07.05.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie problem z aktualizacją

Simsy 4 działały, wszystko było ok, dopóki samo się coś nie zaktualizowało i przestało działać. W tej chwili nie da się wejść w grę, nie mówiąc nic o pobraniu danych z Origin. Origin się zaktualizował, chyba nawet parę razy.
Po każdej próbie wejścia jest info:
"Zapis gry, który próbujesz wczytać został wykonany w wersji gry The Sims 4 nowszej niż aktualnie zainstalowana. Zaktualizuj grę, aby bezpiecznie wczytać ten zapis gry"
Niestety nie wiem o tym procesie zbyt wiele, bo grającym jest moja córka. Będę wdzięczny za każdą wskazówke dotyczącą wyjścia z tej z pewnością nieskomplikowanej sytuacji.
dziękuję
fastball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2015, 10:35   #280
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Spróbuj w originie kliknąć prawym na simsy i "Napraw grę"
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023