Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.05.2013, 09:25   #31
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Też mi się wydawało, że prace trwają od co najmniej roku, marzec, to wydaje mi się zły termin, nie wyciągnęli wniosków po przesuwanej premierze trójki?
Jak dla mnie w sam raz byłby czerwiec przyszłego roku.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.05.2013, 12:37   #32
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Fajnie by było, gdyby wzięli pod uwagę zdanie graczy i w tym wypadku zrobili jakąś listę najczęściej pojawiających się propozycji fanów odnośnie nowych opcji :> Pewnie na każdym większym forum w każdym kraju powstał temat typu "co nowego chcielibyście w grze", u nas też gdzieś taki temat mi się przewinął przed oczami. Gracze mają czasem fascynujące i oryginalne pomysły A jak dla mnie, twórcy jakoś nieszczególnie wykazują się wyobraźnią.
Nie podoba mi się to, że tej gry praktycznie jeszcze nie ma, a czasu pozostało bardzo niewiele. Sądziłam, że od dawna są prowadzone nad nią jakieś prace. Jeśli ona rzeczywiście wyjdzie w marcu, to albo to będzie jakaś nieco ulepszona, ale nadal marna, wersja TS3, albo jedna wielka zbieranina błędów. Sama nie wiem, co gorsze...
przeciez caly czas mowi sie o tym,ze gra ma byc praktycznie tworzona dla i przez graczy,jedyne co na dzien dzisiejszy wiadomo,to podobno silnkikiem gry ma byc ten z najnowszej odslony simcity,jak dla mnie to dobra wiadomosc,ale Ci co maja slabe pcety,to juz sobie nie pograja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2013, 16:22   #33
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

"The Sims 4 – dnia 7 kwietnia 2010 pracownik EA oraz blog Twitter potwierdził, iż prace nad czwartą generacją Simów już się rozpoczęły[3]. Gra zostanie wydana na PC i Mac OS X oraz w późniejszym czasie na konsole Nintendo DS, Sony PS3, Microsoft Xbox 360, Windows Mobile Phone. EA zarejestrowało również domenę thesims4.com."

Wątpie,żeby przez 3 lata mieli tylko plany dotyczące gry...
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2013, 17:03   #34
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
dwójka to KLASYK, jeśli czwórka będzie mieć simy w stylu dwójki, to się zastanowię w przyszłości nad jej kupnem, ale jeśli dalej będą wyglądać jak żywa plastelina, to żadna siła nie zmusi mnie do kupienia tej gry, nawet otwarty świat, który zaoferowano w trójce

Ujmę to tak, oryginalna skórka do Simsów z trójki rzeczywiście wygląda okropnie. Ale istnieje masa nieoficjalnych skórek do TS3, i one już nie są "plastelinowe". Wszystko zależy od tego, na ile zależy Ci na graniu w trójkę, bo jakość oficjalnych skórek to żaden powód, by nie grać w TS3
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2013, 19:54   #35
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

na dzisiejszym czacie z producentami pokazano szkic koncepcyjny simki z TS4,a sama gra zostanie zaprezentowana podczas konferencji prasowej 20.08.2013 w Köln
Albert Truong zajmuje się rysowaniem szkiców koncepcyjnych i podobno simy maja wyglądać bardziej realistycznie niż w jakiejkolwiek odsłonie gry do tej pory


zrodlo http://www.simtimes.de/die-sims-4-si...ichnung-13706/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2013, 20:41   #36
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

"simy maja wyglądać bardziej realistycznie niż w jakiejkolwiek odsłonie gry do tej pory"
co widać na szkicu powyżej xD

szczerze mówiąc, to wkurza mnie już to odwlekanie podawania jakichkolwiek konkretnych informacji. Miało być na E3, miało być dziś, a teraz ma być w sierpniu...
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2013, 21:47   #37
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Szczerze to nie wiem, co by musieli wymyślić, żebym to kupiła... U mnie to tak trochę dziwnie jest z tym przechodzeniem do następnej części gry. Gdy wychodziła dwójka, to nie chciałam w nią grać, bo miałam wszystkie (chyba) dodatki jedynki i nie chciałam zaczynać od zera. Brat mi jednak kupił podstawkę w prezencie... Dwójka okazała się taka super, że już od pierwszego uruchomienia nie chciałam grać w jedynkę Z trójką na początku... to było wielkie rozczarowanie... Okrojone interakcje, okrojone animacje i w ogóle wszystko co możliwe okrojone do minimum, a zawartość katalogów kupowania i budowy, oraz CAS to w ogóle porażka na całej linii. Teraz się już przyzwyczaiłam, a niektóre rozwiązania uważam za lepsze niż w dwójce. Wolałabym najpierw obejrzeć 4, zanim bym to kupiła... A jedyna kumpela, która w Simsy grała i kupowała wszystko jak leci... wyjechała sobie za granicę
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2013, 21:52   #38
Letown
 
Avatar Letown
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
szczerze mówiąc, to wkurza mnie już to odwlekanie podawania jakichkolwiek konkretnych informacji. Miało być na E3, miało być dziś, a teraz ma być w sierpniu...
I w sierpniu też nie będzie.

Miałam nadzieję na faktycznie bardziej realistyczne postaci, ale z tego, co widać na szkicu, nie zauważam jakiegoś wielkiego postępu (oczywiście wiadomo, że to szkic koncepcyjny i zależy od stylu autora i kilku innych pierdółek, ale zawsze jest to jakaś podstawa do projektowania postaci, nieprawdaż?).
__________________

D E V O N
Letown jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2013, 11:39   #39
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Z tego rysunku to za wiele nie wynika zobaczymy co nam pokażą na screenach bo to one będą bardziej wiarygodne niż jakieś szkice.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2013, 16:49   #40
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

będzie to samo, tylko znowu od początku
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023