Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.06.2013, 18:15   #41
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Szkice nie zawsze odzwierciedlają to, co potem dostajemy w grze. Bez pierwszych screenów nie ma co gdybać, co do grafiki nowej odsłony gry.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.06.2013, 18:43   #42
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Beata, ja myślę podobnie. Nie wiem naprawdę co jeszcze można wymyślić, Simy będą mieszkać na księżycu? A tak szczerze, to mój komp jest jeszcze dobry nawet pod tegoroczne gry, ale Simsy... to Simsy, będą się ciąć, wieszać, wyłączać... Nie stać mnie na nowego kompa, więc raczej zostanę przy TS3.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2013, 19:08   #43
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Anie, ja też zostaje przy 3 ale jestem ciekawa co oni w tej 4 wymyślą no i samej grafiki jestem ciekawa.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2013, 21:39   #44
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Już za bardzo to się grafiki nie poprawi. Pamiętajmy, że to nie może być grafika rodem z nowego Tomb Raidera np, bo żaden komp by tego nie pociągnął. Do zamkniętego otoczenia już nie wrócą, bo nikt by im tego nie kupił. Grafika na pewno będzie inna, ale raczej nie lepsza, ani nie gorsza. Może zmienią bryłę Sima, dodadzą parę suwaków... Może zrobią coś podobnego jak w Sim City, że będą regiony na których będzie się stawiało kilka miast, albo taką hybrydę TS i SimCity, kiedyś było coś takiego, ale w to nie grałam, Sims Ville się to chyba nazywało, albo coś w ten deseń. Jak np. nie wstawiło się do miasta miejsc pracy, to Simy nie mogły pracować, ale przecież w TS3 jest podobnie. Nie dasz Ratusza, to nie będzie kariery politycznej, itd itp...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2013, 21:42   #45
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

grafika nie będzie powalająca, ponieważ podobno silnikiem gry ma być najnowszy silnik z Sim City,stad ta możliwość edycji miasta,o której wspominali
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2013, 18:09   #46
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,091
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Ja tam się boję, że przekombinują. Na pewno nie kupię TS4 od razu po premierze, bo to się moim zdaniem trochę nie opłaca - takie "świeże" gry są zawsze dużo droższe niż te, które wyszły np. dwa lata temu. Poza tym w razie błędów trzeba będzie radzić sobie samemu, bo nie będzie żadnych poradników itp., a o dodatki z internetu też na początku będzie trudno. Co do szkicu koncepcyjnego simki - ładny, ale w grze jakoś ciężko mi jest wyobrazić sobie coś takiego xD
Mam tylko nadzieję, że nie będą zbytnio realistyczne te simy, bo w tym urok tej gry, że postacie mają wyglądać lekko komputerowo
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2013, 07:36   #47
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Diana, masz rację z tym czekaniem Trójkę kupiłem bez wahania, nawet nie wiedząc o niej za wiele i teraz żałuję, bo i tak nie gram. Drugie raz nie popełnię takiego błędu :>
Co do postaci, to dla mnie ważne jest, aby była jakaś alternatywa w postaci dodatków tworzonych przez fanów. Dużo osób mówi, że grafika jest "plastikowa", ale to akurat zależy od tego, czy wykorzystamy faktyczne możliwości gry, czy tylko to, co zaoferuje nam EA
Najbardziej zaś obawiam się, że jeszcze więcej rzeczy będzie dostępnych tylko przez Store. Moim zdaniem to chore, żeby kupować grę oddzielnie, a możliwość korzystania z niej oddzielnie
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2013, 07:33   #48
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Witam,
Zgadzam się z przedmówcami. Poczekam zobaczę. Już więcej takiego błędu jak MPS powyżej nie popełnię. Przyzwyczajona do kupowania w ciemno wszystkich części TS2 kupiłam TS3 i srodze sie rozczarowałam. Podarowałam to co miałam siostrzeniczce a sama wróciłam do TS2.
Z SimCity5 byłam już ostrożniejsza po początkowym Hurrraentuzjazmie. Jak się okazało słusznie.
Jednak czekam na TS4 bardzo i łączę z nią duże nadzieje. Jestem optymistką i może się nie zawiodę. Podobno Ea włączyło Maxisa do produkcji ostatnich dodatków do TS3. I podobno są lepsze od poprzednich.
Może więc Maxis zagwarantuje że TS4 wróci do tego czegoś co było w TS2, tego simowego czaru.
Tak czy inaczej, żeby tylko simy były ładniejsze.....W grze się rozumie bo w CAS to sie nie liczy.
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2013, 23:03   #49
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

simka- "podobno"... Niewiele się różnią, poza intrem Maxisa na początku gry... dopóki Will Wright nie powróci do Maxisa, do tego momentu maxis będzie tylko laleczką, pionkiem w rękach EA. Nie ma Willa nie ma klimatu jedynki czy dwójki. Zapomnijcie o grze pełnej niespodzianek, klimatycznej i wręcz zapraszającej do grania. Po TS4 możemy spodziewać mniej więcej tyle, co po trójce
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2013, 19:11   #50
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Ja sama nie wiem... Mi się komp wyłącza przy trójce, aż się boję pomyśleć, co przy 4 będzie :p Zobaczę recenzje tych, którzy pierwsi kupią i ocenię, czy sama to zrobię czy nie. Aż mnie zastanawia, ile to będzie kosztować
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023