Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.07.2008, 20:01   #1
monisiaczek
 
Zarejestrowany: 07.07.2007
Skąd: londyn
Wiek: 26
Postów: 48
Reputacja: 11
Post wampiry na studiach

mam pytanie: czy mozna wyslac wampira na studia?? jesli tak to jak zrobic zeby chodzil na wyklady i sie nie spalil? i mozna cos zrobic aby ich skora byla ladniejsza i bardziej realistyczna?
monisiaczek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.07.2008, 20:24   #2
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

co do skury to napewno jest jakis skin, ale ja nie znam zadnej stronki, a co do studiow. Wampiry chyba moga isc na studia, nie wiem, bo nigdy nie probowalam. No a jakby mogly, po na wyklady by nie mogli chodzic bo by sie spalili, ale pilna nauka noca wszystko by nadrobila.
 
stare 20.07.2008, 20:49   #3
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

Wampiry chodzą na studia. I tak, mają problem z wykładami. Ale... co to by było za ograniczenie, gdyby nie musiały na nie chodzić. Musi być równowaga pomiędzy korzyściami, a stratami, żeby bycie wampirem nie było zbyt opłacalne.
Tak, samo jest problem z pracą. Ale wydaje mi się, że aż takiego problemu nie ma. Byle zdążył wyjść poza teren parceli i po zajęciach wrócić do trumny, bo jak wyjdzie poza teren parceli to już mu nie powinno spadać.
 
stare 21.07.2008, 10:50   #4
monisiaczek
 
Zarejestrowany: 07.07.2007
Skąd: londyn
Wiek: 26
Postów: 48
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

dzieki
a wie ktos skad moge sciagnac realistyczna skure dla wapirow?
monisiaczek jest offline  
stare 21.07.2008, 14:08   #5
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

Znalazłam tylko jedną stronkę:
http://modthesims2.com/showthread.php?t=52117
Ale musisz się zalogować.
zelkam jest offline  
stare 24.08.2008, 14:14   #6
Osia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

A ja również chciałam Was o coś zapytać...
Sytuacja jest taka:
Jedna z moich Simek umawiała się z wampirem (Olaf hrabia Sałatka), po pewnym czasie postanowiłam dołączyć go do rodziny, a następnie podałam mu eliksir (nie chciałam, żeby był dalej wampirem). Wypił go i stracił wampirzy wygląd, jednak chyba nie wszystko dobrze poszło, ponieważ Olaf dalej zachowuje się jak wampir - chodzi tym dziwnym krokiem, z ramieniem przy twarzy, sami wiecie

Więc, czy to jest normalne? Może to efekt uboczny, czy zawsze się tak dzieje, czy Olaf zawsze będzie już się tak zachowywał?
 
stare 24.08.2008, 15:03   #7
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

Cytat:
Napisał Osia Zobacz post
A ja również chciałam Was o coś zapytać...
Sytuacja jest taka:
Jedna z moich Simek umawiała się z wampirem (Olaf hrabia Sałatka), po pewnym czasie postanowiłam dołączyć go do rodziny, a następnie podałam mu eliksir (nie chciałam, żeby był dalej wampirem). Wypił go i stracił wampirzy wygląd, jednak chyba nie wszystko dobrze poszło, ponieważ Olaf dalej zachowuje się jak wampir - chodzi tym dziwnym krokiem, z ramieniem przy twarzy, sami wiecie

Więc, czy to jest normalne? Może to efekt uboczny, czy zawsze się tak dzieje, czy Olaf zawsze będzie już się tak zachowywał?
Spraw, aby sim znów stał się wampirem, po czym znów każ mu wypić eliksir. Mojej simce, która również nie mogła tak do końca wyleczyć się z wampiryzmu, ta metoda pomogła.


Powodzenia życzy Irbis
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 30.08.2008, 10:53   #8
reas1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wampiry na studiach

zadzwoń po cygańską swatkę i kup mu taki dla wampirów...żeby nim nie był no i spoko ^_^
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023