Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2010, 19:44   #91
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał Paweł Zobacz post
Dzięki za odpowiedzi - na razie wysłałem pytanie na stronie EA - jutro pojadę do Media Markt gdzie kupiłem a jak się nic nie wyjaśni to w poniedziałek zadzwonię do EA
Powinni ci wymienic bez problemu. Ja to juz uczulona jestem i otwieram zaraz za kasą, bo jak kupilam podstawe do jedynki, to nie bylo nadrukowanego kodu a potem to samo miałam z dodatkiem Abrakadabra. W obu przypadkach wymieniono mi bez problemu w sklepie. Oni i tak to potem odsyłają do producenta.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2010, 21:39   #92
Teo
 
Avatar Teo
 
Zarejestrowany: 04.09.2007
Skąd: Holandia
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 137
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

A ja jestem niezadowolona :/

W ogóle sie nie postarali. Bardzo malo dodatkow. Beee... Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej.
Teo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2010, 23:20   #93
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Co do obiektów Store, to też jest na nie sposób, tutaj:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page
no dobra, ale jak uniknac wymuszonej aktualizacji? jak probuje na nizszej latce zainstalowac dodatki to otwiera mi sie launcher i wyskakuje, ze wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi i nie moge nic zainstalowc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2010, 23:32   #94
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Ale jeśli gra była dobrze zapakowana, we folii, to nie MediaMarkt jest winien. Osoba (albo maszyna), która pakowała Twój egzemplarz nie zapakowała instrukcji i numeru seryjnego.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2010, 23:57   #95
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Poraz pierwszy chyba w historii grania we wszystkie jak dotąd edycje The Sims tak mocno się zawiodłem. ...
Jak można wypuścić minipack, który zawiera tak mało ? To za mało jak na minipack. Te akcesoria przypominają jeden set ze Store ! I to jest tak na prawdę jeden set, za który kazali zapłacić sobie 34.99 PLN.
Ja nie wiem, to chyba jest już na prawdę jakaś pazerność i zwykła chęć zarobku. Nic w zamian już dla graczy. Robione wszystko na prędce moim zdaniem.
A ja myśłałem, że minipacki do The Sims 2 były ubogie ! To się pomyliłem.
Liczyłem, że Nowoczesny Apartament będzie lepszym następcą Szyku i Elegancji. Nie liczcie na to nawet.
Wszyscy Ci, którzy są już uzależnionymi fanami, możecie to kupić tak jak ja aby po prostu mieć lub jeśli na prawdę lubicie bardzo nowoczesne wnętrza ale Ci dla których liczy się bardziej przydatność akcesoriów i koszta to odradzam. Szkoda będzie Wam tych pieniędzy, na prawdę.

Narożna wanna ? O litości. To jest zwykła wanna ustawiona po skosie, tyle że z narożnikiem, który wypełni róg pomieszczenia ! Mogli chociaż przestrzeń na wodę zrobić trójkątną i dodać do tego interakcję romantycznej kąpieli dla dwoja. Ale po co ? Prawda ? I tak kupią !

Jestem rozczarowany. Aż wspomniałem czasy Maxisa... Tam to się robiło dla graczy a EA ? Blech !
R-O-Z-C-Z-A-R-O-W-A-N-I-E !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 06:11   #96
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał mabda Zobacz post
no dobra, ale jak uniknac wymuszonej aktualizacji? jak probuje na nizszej latce zainstalowac dodatki to otwiera mi sie launcher i wyskakuje, ze wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi i nie moge nic zainstalowc
Do niektorych store potrzebna jest wersja co najmniej 1.5. Jest przy nich napisane na store
"* Uwaga: do działania tych obiektów niezbędna jest aktualizacja gry w wersji 1.5.0.002000." Np. przy latach 50-tych.

Ja sie nie rozczarowalam, bo niczego rewelacyjnego sie nie spodziewalam. W koncu jeszcze przed kupnem wiedzialam co tam jest, bo nabylam dopiero w piatek a do tego czasu juz bylo juz w sieci duzo materialow.

Ostatnio edytowane przez Mamełe : 07.02.2010 - 06:14
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 07:05   #97
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Osobiście nie polecam wydać tych 30-40zł na ten mini-pack, nie ma tu nic ciekawego (ani nowoczesnego);

Nawet operując na dodatkach z sieci możemy skompletować sobie znacznie ciekawszy 'pack' dodatkowych el./fryzur/ubrań/itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 07:15   #98
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

No tylko dodatki z sieci potrafią skutecznie rozwalić grę...
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 07:42   #99
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał Mamełe Zobacz post
Do niektorych store potrzebna jest wersja co najmniej 1.5. Jest przy nich napisane na store
"* Uwaga: do działania tych obiektów niezbędna jest aktualizacja gry w wersji 1.5.0.002000." Np. przy latach 50-tych.
do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2010, 08:08   #100
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Ja być może jestem już od Simsów uzależniona, ale mi tam się ten dodatek podoba! Meble są ładne. Fakt, mało tego jak na 30-40 złotych, ale czyż można się dziwić? Ile daliśmy za podstawkę? Czy była w niej imponująca liczba obiektów? Skąd! Wszyscy byliśmy solidnie rozczarowani, bo w podstawce dwójki było co najmniej 2x więcej wszystkiego. Więc ja tam nie jestem zaskoczona małą ilością rzeczy w NA. Szczerze, to jestem zachwycona dodatkiem, naprawił mi zapis gry, a myślałam już, że nie da się go odratować. I mam wreszcie duże akwarium. Ja lubię zwierzęta i nie mogłam się pogodzić z tymi kulami, kula dla ryby to męczarnia. Teraz mam duże akwarium i mogę do niego wpuścić 6 rybek, nie mam wiec kilku kul rozsianych po całym domu.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023