Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2011, 15:33   #11
Vallentina
 
Avatar Vallentina
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

To może ja opowiem moją "historię"
Na początku grałam dwiema stworzonymi przeze mnie simkami: Mili i Lili. Po pewnym czasie Mili poznała pana Hamminga, ale im w miłości sie nie udało postanowili zostać tylko przyjaciółmi. Mijało wiele dni Hamming odwiedzał Mili, a Lili szukała miłości. Spodobał jej się przyjaciel jej przyjaciółki odwiedzający ich dom prawie codziennie. Lili i Martthew H. zaczęli się w sobie zakochiwać Mlili widziała ,że jej przyjaciółka zakochała się w jej dawnej miłości i znów zaczęła coś do niego czuć . Mijały dni i w końcu zakochany w Lili Martthew H. poprosił by Lili się przeprowadziła do niego ale Lili powiedziała że przeprowadzi się się pod warunkiem, że z Mili. On zgodził się i mieszkali spokojnie do pewnego czasu gdy Mili ukrywająca jeszcze uczucie do Hamminga zaczęła obrażać swoją przyjaciółkę. Lili była tak zakochana, że się tym nie przejęła i razem z Martthewem H. postarała się o dziecko. ;D Gdy była pewna ciąży pojechała na cały dzień do spa, a w tym czasie jej chłopak i przyjaciółka zostali sami. Mili wykorzystała sytuację i zaczęła flirtować i rozkochiwać w sobie byłego chłopaka. Udało jej się rozkochać go w sobie i także zaszła z nim w ciąże a Martthew Hamming został podwójnym ojcem . Wkrótce dziewczyny urodziły nie wiedząc, że zaszły w ciąże z tym samym panem. Lili urodziła chłopca o imieniu body a Mili dwie dziewczynki Emy i Bellę. wszystkie dzieci już są dorosłe (przez kod)
tu foty rodziny:
Lili:

Mili:

Martthew:

Body:

Emy:

Bella:

Ostatnio edytowane przez Vallentina : 16.01.2011 - 15:47
Vallentina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.01.2011, 15:45   #12
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

zmniejsz proszę foty,bo się forum rozjechało,a co niektórym,to się nawet nie otworzą,jeżeli nie wiesz, jak to zrobić,to zajrzyj do działu z poradnikami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2011, 16:10   #13
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Arial dość szybko otrząsneła się po zdradzie Clawa.Jednak czuła,że czegoś jej brakuje,że coś musi zmieni w swoim zyciu.Okazja do zmian nadażyła się szybko.Podczas jednej z klubowych imprez Arial poznała pewną Wampirzycę,z która się zaprzyjazniła i która postanowiła podzielić sie z dziewczyną swoją mocą.


Arial wreszcie mogła zyć na nowo jako dziecko nocy.Postanowiła tez zostać najlepszym miksologiem w miście i wraz z Piper i Wampirzycą otworzyły swój własny klub.


Któregos dnia do klubu zawitał młody męzczyzna imieniem Brus.Jak sie okazało,był dziennikarzem i pisał artykuły o miejskich knajpkach.Chłopak odrazu zadużył się w Arial a fakt,że jest wapirzycą jeszcze bardziej go kręcił.Jednak Arial nie dała sie tak łatwo podejść.Wciąż miała w sercu obraz Clawa całującego sie z inną kobieta.Brus jednak nie dawał za wygraną.Pisał,dzwonił,słał kwiaty aż wreszcie pojawił się u niej w mieszkaniu.
"Kocham cię"-powiedział tylko i przygarnął dziewczynę do siebie.


Oczywiście Arial szybko się poddała i od tej chwili stali się nierozłączni.Zakochani,nie widzieli swiata wokół siebie.Byli tylko oni we dwoje.Po miesiącu Brus oświadczył się,a tydzień pózniej wzieli slub w cmentarnej kaplicy



I mimo że małżonkowie często sie mijali( Brus pracował od rana do wieczora,a Arial nocami w barach) znajdywali czas na chwilę namiętności


Niestety długo i szczęśliwie zyją tylko księżniczki w bajkach. Arial i Brus nie było dane nacieszyć sie długo sobą.
Gdy pewnej słonecznej soboty postanowił popływac w miejskim basenie spotkał swoja szefową,przechadzająca się po kurorcie.Kobieta bez ogródek przyznała się,że go kocha i próbowała pocałować.Brus zaskoczony odepchnął kobiete i powiedziła,że ma zonę i tylko ja kocha.Wściekła kobieta popchnęła go,a ten wpadł do basenu uderzając przy tym głową w drabinkę.Oczywiście nie wypłynął juz na powierzchnię...




Morderczynię szybko złapała policja a biedna Arial długo nie mogła sie otrząsnąć po stracie męża.Przecież mieli starać się właśnie o dziecko.


"Dlaczego ja?"-pytała sie w duchu,lecz odpowiadał jej tylko szum fal za oknem...C.d.n

Ostatnio edytowane przez Saheli019 : 26.02.2011 - 01:27
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2011, 17:40   #14
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Więc tak:
1. http://forum.thesims.pl/showpost.php...43&postcount=4
2. http://forum.thesims.pl/showpost.php...78&postcount=6
3. http://forum.thesims.pl/showpost.php...27&postcount=7
Ciąg dalszy...
Matt nie zerwał z barmanką, choć Scarlett poprosiła go o to.
A oto barmanka, będąca przedmiotem sporu :
[IMG]http://i55.************/2hp87c2.jpg[/IMG]
Cóż, małżeństwo nie rozstało się, choć Scarlett ma takie pragnienie.
Matta wyraźnie męczy zaistniała sytuacja, chodzi po domu smutny, czasami, podczas posiłku odezwie się do żony, ale widać, że oboje mają skwaszone miny. Ich córeczka, Etin, nie żyje, niestety, więc Scarlett, jeśli nie płacze w samotności, to chodzi do klubów, doskonali się w miksologii, albo rozmyśla, czy nie warto by gdzieś się zatrudnić. W końcu, pewnego dnia, Matt z grobową miną, w garniturze, zszedł po schodach...
[IMG]http://i53.************/wcefyw.jpg[/IMG]
Stanął przed żoną i zaczął pozornie niewinną pogawędkę. Scarlett na początku nieco krytycznie patrzyła na męża, ale w końcu stwierdziła, że chce on po prostu naprawić to co zepsuł. Zadowolona, stwierdziła, że dla odmiany pójdzie sobie do baru "U Gieńka". Nie wiedziała, że Matt wybrał się tam ze swoją kochanką, licząc, że żona go tu nie przyskrzyni...
Wybuchła straszna awantura, Scarlett czując się okropnie oszukana, wybiegła do domu... Nie wytrzymałam i następnego dnia zakończyłam to chore małżeństwo. I wtedy okazało się, że Matt ma nieślubne dziecko. To był ogromny skandal w Bridgeport...
I na koniec (oczywiście napiszę coś jeszcze) chcę dodać, że nie mam fajnego zdjęcia Scarlett, choć podobna jest i to bardzo do swojej mamy...
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2011, 17:46   #15
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Saheli, a ja myślałam, że tylko moje

Cd. Mody na Bridgeport

Scarlett szybko otrząsnęła się po zdradzie i rozstaniu z mężem i postanowiła zatrudnić się w wytwórni o wdzięcznej nazwie Kryształki Pikczers.
Dopięła swego i została Statystką.
W wolnym rozwijała swoje hobby :
[IMG]http://i51.************/r9qr8g.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.************/2q3u39h.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.************/2q0vy9f.jpg[/IMG]

Cóż, mimo, że po rozwodzie, Matthew Hamming II i Scarlett Burnwhat nadal mieszkają razem. Scarlett oprócz doskonalenia jakiś umiejętności, chodzi do klubów. Od dawna jest 5 gwiazdkową celebrytką, rozdaje autografy, pozuje do zdjęć itd.
Okazało się, że Doris McBleod, barmanka, z którą Matt ma romans, nie jest jednyną kobietą w życiu Matta... Owszem, ten ją kocha
[IMG]http://i53.************/9aph6r.jpg[/IMG]
ale... dziecko ma z inną simką... (mi ona bardzo przypomina K. Ćwir)
[IMG]http://i56.************/f52d8k.jpg[/IMG]
Cóż, jakby tego było mało, Matt nie stroni od wszelkiego damskiego towarzystwa...
[IMG]http://i55.************/np2kh4.jpg[/IMG]
Tę damę poznał w stworzonym przeze mnie na wzór Centralnego Parku Miasta w SV - Parku Wiśniowym...
Jak potoczą się dalsze losy? Czy Scarlett odniesie sukces w branży filmowej, czy dwie kochanki Matta dowiedzą się o sobie nawzajem? A co z uroczą blondynką, zauroczoną w młodym Hammingu? I w końcu co z Scarlett i Mattem? Czy po tak długim małżeństwie wszystko się tak zwyczajnie skończyło?
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2011, 19:38   #16
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Arial nie mogła się otrząsnąć po śmierci męża.Wraz z przyjaciółka Piper wyjechały do Chin,gdzie dziewczyna koiła swą zbolałą duszę oddając sie medytacji. Po powrocie ostro zabrała sie do pracy w swoim barze.Pewnego razu podczas pracy poznała Jeremiasza Heart (tak,tak to syn Antoniny i Broka). Młodzieniec był dusza towarzystwa i swoja paplanina starał się zwrócić uwagę Arial.



Dziewczyna próbowała spławić chłopaka,ale ten sie nie poddał.Po kilku dniach arial zgodziła się na wspólna kolację.Jeremiasz okazał się świetnym kuchrzem i ugościł dziewczynę pysznym homarem a potem porwał w dziki taniec.



Po miłym wieczorze,Arial pozwoliła sie nawec pocałować...


....a jakis czas pózniej zgodziła się zamieszkac u Jeremiasza.Niestety nadal tęskniła za swoim byłym meżem i mimo,że była dziewczyną Jeremiasza,co noc wymykała się na cmentarz by płakać nad grobem ukochanego.Podjeła nawet prace pogromcy duchów,by móc wywołać ducha swojego kochana i udało się!!! Oczywiście spotkanie skończyło sie w bardzo namiętnie...


Jakiś czas potem Arial odkryła,że jest w ciąży!! Tego samego dnia Jeremiasz sie jej oswiadczył.Oczywiście się zgodziła,a gdy brzuszek zaczął się zaookrąglać przyznała mu się do ciąży.




Oczywiście z racji obecnej sytuacji Arial i Jeremiasz wzieli skromny slub,niestety paparazi i tak opisało w gazetach fakt,że Arial jest w ciąży z duchem
Ku mojemu niezadowoleniu Arial urodziła normalnego chłopca wampirka(liczyłam na duszka) i nadała mu imie Bohun.

C.D.N

Edit:A oto dodatkowe fotki z zycia Arial. Dziewczyna chwali się Piper swoim sprzetem Pogromcy Duchów


A tu Arial łapie zielone ogniki


I na koniec: wyuzdana młodzież z Bridgeport.Nawet w dzień świecą tyłkami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2011, 23:43   #17
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Hey, a wyuzdaną młodzież to trzeba ocenzurować. Na tym forum są nieletni!

Moi ludzie:

Wspólny posiłek. Nie tak łatwo jest zebrać wszystkich w jednym miejscu.

Matika siłuje się z praniem. Zwykle to jej mąż sprząta, ale raz dla odmiany kazałam jej ruszyć 4 litery.

Molly w feralnej fryzurze. To ona sprawiała, że wywalała mi się gra. Pisałam o tym w temacie o problemach z PZ.

A tutaj Molly w obecnej fryzurze, działającej. Zauważcie, że zmieniłam skórkę. Nie mam już Moonlight z mts, tylko skórkę Lady Front(coś-tam), wersję "niegrzeczną".


Podsumowując, moim ludziom córki nie wychodzą, są... brzydkie. Matika to jeszcze, ale Molly jest niezbyt urodziwa, a Sayuri... to istny potwór.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2011, 16:00   #18
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Anie-nieletni mówisz? Toż TS3 i nie tylko powinno być dostepne od 18 lat,tak samo jak mod na cenzure

Gdy wiązałam swoim simów z miejscowymi tez wychodziły mi potworki,dlatego teraz gry braknie co ładniejszcy mieszczuchów to dorabiał nowe simy i problem brzydkich dzieci mam z głowy

Ostatnio edytowane przez Saheli019 : 18.01.2011 - 16:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2011, 20:52   #19
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

co było wcześniej

Arabella i Christopher zaczęli myśleć o ślubie.Postanowili,że będzie on skromny,bez obecności przyjaciół,w ich ukochanym miejscu - na cmentarzu.

I tak pewniej sobotniej nocy,na pustym cmentarzu pojawili się elegancko ubrani kochankowie.
Tylko duchy i kości zmarłych były świadkami tej wspaniałej chwili...







Ślubując sobie miłość na wieczność (a wampirza wieczność jest dłuższa od zwykłej),wiedzieli że jedno za drugim by w wodę święconą wskoczyło.



Noc,a właściwie ranek poślubny przeżyli w swoim nowym domu.



I tak Arabella stała się panią Blush.Czasami myślała o swoim pierwszym,tragicznie zmarłym mężu,ale sądziła,że nie chciałby żeby resztę swojego życia spędziła w samotności.



Niestety,wydawcy zaczęli się upominać o książkę,którą Arabella pisała od dłuższego czasu.Trzeba było skończyć sielankę i wrócić do ciężkiej pracy.



Ale na pieszczoty z młodym małżonkiem zawsze się znajdzie czas

  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2011, 09:17   #20
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Hey a ten zbiornik wodny to basen czy stawek? Bo mnie się ten pomysł z liliami wodnymi spodobał...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023