Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2010, 19:06   #1
zurawa123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Witam,
Grałem sporo w sims 2 ale po pewnym czasie mi się znudziło wiec kupiłem własny biznes starą rodziną w jeden dzień zarobiłem sporo sporo kasy i zrobiłem piękny dom po zakupie próbowałem rozkręciac interes ale mi nie wychodziło wiec postawiłem bramki i i zwiedzianie mojego domu się strasznie podoba kasy mam teraz jak lodu i nic nie musze robic wiem ,że to nie ambitny biznes ale dzięki niemu można pozdobywac poziomy itp i potem obok naszego domu wybudowac drugi tylko dla gości i mamy święty spokuj za bilet biorę 34 u góry domu mam pozamykane wszytko na dole jestem tylko jak sims nie ma towarzystwa ale zrobic coś do jedzienia(niedługo będzie kuchnia u góry) jak zarobie 100 tysięcy to wybuduje ten drugi dom i będę miał kase na dokładanie do interesów ,które nie przynoszą dochodów.
Dodano 20:42 simsowego dnia zarobiłem 3160 na drugim poziomie sklepu a ,żeby zdobyc gwiazdki te od klientów to wystarczy z nimi chwile pogadac.

Ostatnio edytowane przez zurawa123 : 18.06.2010 - 21:09
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.06.2010, 20:36   #2
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Fajny sposób na rozkręcenie biznesu. mi sie, jeszcze nigdy tyle zarobić na biznesie nie udało.
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 22:33   #3
aduduius
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

ja mam 17 firm i przykladowo w salonie samochodowym (tylko drogie modele - w okolicach 20000) bedac 24 godziny zarabiam okolo 100 - 250 tys. simoleanow! Jedynie co to mam mod na zwiekszenie szybkosci decyzji klienta. Uwaga! nie ze kazdy mi sie godzi na kupno, tylko ze decyzje czy kupi czy nie podejmuje w krotkiej chwili - okolo 15 sekund. Jak dla mnie salon taki to najlepszy biznes. W calej swojej historii zarobil na mnie juz ponad 8 mln
Wazne by sprzedawac to co jest najdrozsze. Sim nie zwraca uwagi czy cos kosztuje 5 czy 20000. wazne ze albo chce albo nie. majac maxymalne perki z rabatami z hurtowni na produkcie za 5s zarobisz kolo 2, a na takim za 20000 w okolicach 5000 - 7000 tys. za jedno kupno!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 22:37   #4
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Ale ja jak, ustawiam wyższe ceny towarów to wtedy nie chcą, kupować i muszę je zmniejszać . Więc już, sama nie wiem ponieważ jak, mam dużo rzeczy do zaoferowania to schodzą ale, te tańsze rzadko kupują droższe.
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2010, 12:12   #5
zurawa123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

wystaw jeden obraz taki za 3500 w cenie przeciętnej i jak grasz simsem to wtedy daje sprzedaż olśnij tak dwa razy i git (to olśnij działa prawie zawsze na sima)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2010, 13:29   #6
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Pamiętam, jak kiedyś kupiłem pięć tych rzeźb bez rąk, a potem ustawiłem na 50,000 $ Długo czekałem, aż ktoś kupi takie drogie rzeczy, ale potem skusiło się pięciu simów. (Więc za kupienie tych rzeźb dałem 25,000 $, a zyskałem 250,000 $ ) Czyli wyszło mi na wielką korzyść, bo zarobiłem 225,000 $. A potem sprzedałem sklep za ileś tam tysięcy i miałem ćwierć miliona ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2010, 21:14   #7
Hefalump
 
Avatar Hefalump
 
Zarejestrowany: 09.06.2008
Skąd: A ty?
Płeć: Mężczyzna
Postów: 254
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Też robiłem zwiedzanie mojej willi.
Był barman,a w niedzielę-dyskoteka z DJ
__________________
[img]http://i30.************/4t3xbr.jpg[/img]
Hefalump jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2010, 11:10   #8
Wainwright
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Spoko poradnik
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2013, 13:31   #9
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Moja simka która mieszka na przedmieściach w Kwitnących Wzgórzach ma już 6 poziom w swoim przedsiębiorstwie domowym sprzedaje kwiaty te z ozdób i te zrobione przez siebie. I towar sprzedaje się, jak świeże bułeczki na dodatek dostała 2 pochlebne oceny i nagrodę. A druga rodzinka w Miłowie też ma 6 poziom ale nie idzie im za dobrze a sprzedają zabawki i jeszcze nie dostali ani jednej pochlebnej oceny . Tak, naprawdę to żadnej nie dostali to jakiś błąd?
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2013, 17:12   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Maly poradnik jak rozkręcic biznes

W mojej grze tez się tak zdarza - po prostu ten, co pisze recenzje, nie zjawia się
Albo pojawia się po baaaardzo długim czasie
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023