Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2015, 14:08   #1881
x3Kitty
 
Avatar x3Kitty
 
Zarejestrowany: 25.10.2014
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Hej
Wie ktoś z was może, czy The sims 2 Ultimate Edition albo normalnie z płyt obojętnie będzie działać na Windows 10 ?
x3Kitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2015, 14:34   #1882
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Nie wiem czemu, ale wszyscy mówili, że TS2 na win8 chodził im tragicznie i mieli dużo problemów... Ja jakoś ich nie miałem Nawet po przejściu na win10 nie odczułem różnicy, więc x3Kitty - tak, TS2 będzie ci działać na win10 bez problemów, i jak to niektórzy mówią - lepiej niż na win8
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2015, 14:51   #1883
x3Kitty
 
Avatar x3Kitty
 
Zarejestrowany: 25.10.2014
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Widzisz Scavo na win 8 nie działa mi wg.. dlatego pytam, bo chciałabym do tego wrócić Dzięki za odpowiedź
x3Kitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 19:32   #1884
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Witajcie,
Czy nadal da się pobrać z Origina TS2 Ultimate Collections?
Uznałam,że fajnie by było mieć grę ze wszystkim zamiast skądś kupować kolejne dodatki do dwójki....
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 20:11   #1885
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Jeśli w zeszłym roku dodałaś ją do swojego konta to możesz ją pobierać kiedy i gdzie tylko Ci się podoba. Ale skoro pytasz to podejrzewam, że tego nie zrobiłaś, więc teraz już nie ma szans na to raczej, w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo.
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 05.08.2015 - 20:17
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 20:47   #1886
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Jeżeli chodzi o zarejestrowanie Ultimate Collection na origin, to można, tylko porozmawiaj z doradcą EA
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 23:27   #1887
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam problem z Ultimate, a właściwie to chyba z moim zapisem gry.
Od początku: Pobrałam całkiem sporo domów z tej strony: http://jodeliejodelie.tumblr.com/ . Zainstalowałam je (to były sims2pack) uruchomiłam grę, ładowała się długo i na ekranie ładowania miasta stanęło i dalej nie ruszyło. Nie wiem jak odinstalować pliki sims2pack więc usunęłam pliki package, które razem z tymi domami były, ale to nic nie dało. Pomyślałam, że odinstalowanie całej gry usunie to co zainstalowały pliki sims2pack. Po ponownym zainstalowaniu gry, wrzuceniu całego folderu downloads i włączeniu gry udało mi się wczytać moje miasto, ale w skrzyni domów okazało się, że te domy są. No więc z ciekawości postawiłam jeden w moim mieście i do niego weszłam, żeby się przyjrzeć. W domu migały okna bodajże na niebiesko, pomyślałam, że może dlatego, że wcześniej już usunęłam te pliki packages, które były dla tych domów... Wyszłam z gry, ale zapomniałam wyburzyć ten dom. Gra mi się więcej nie uruchomiła. Nie zobaczyłam nawet ekranu ładowania. Po prostu nie reaguje na uruchamianie. Przeniosłam cały mój zapis i spróbowałam włączyć grę 'na czysto'. Udało się. Wyłączyłam więc i dodałam folder downloads. Gra długo się wczytywała, ale ostatecznie udało mi się wejść do jakiegoś miasta. Nie było tam tych wcześniej zainstalowanych domów... Wyszłam z gry, znowu dodałam mój zapis, ale bez folderu downloads. Znowu gra nie reaguje na włączenie.
Czy to oznacza, że zepsuło mi się otoczenie? Da się coś zrobić? Jestem zdesperowana i potrzebuję pomocy.
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 23:42   #1888
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

tut - nie, nie, nie. Przy pierwszym ładowaniu czeka się do skutku. Domki nie zawiniły.
Cytat:
W domu migały okna bodajże na niebiesko
Bo nie miałaś meshy. Wywaliłaś je wcześniej z Downloads.
Cytat:
Gra mi się więcej nie uruchomiła.
Usuń plik groups.cache. I tak za każdym razem gdy gra nie będzie chciała się włączyć.
A tu czytanka.

A teraz powiedz mi, jak chcesz, żeby wyglądała Twoja gra? Ja tu problemu z nią żadnego nie widzę
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2015, 09:50   #1889
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

LepkiePaluszki-niezabardzo zrozumiałam o co Ci chodzi.
Ja chciałabym mieć i pobrać Ultimate Collections,ale nie mam ich w bibliotece,wtedy kiedy pojawiły się po premierze TS4 nie wchodziłam online na Origina,więc TS2UC mi się nie pokazywały z opcją pobrania/dodania czy czegośtam.
A ja chciałabym je jeszcze legalnie zdobyć.
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2015, 10:04   #1890
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

To trzeba porozmawiać z doradcą EA na ich stronie Ciężko będzie mi to wytłumaczyć.
Na tej stronie http://help.ea.com/en/ klikasz Help with game, piszesz w opcji Search all products The Sims 2, klikasz strzałką w prawo na sam koniec i wybierasz The Sims 2 podstawę W opcji Select a Topic wybierz Account Management i zjedź na sam dół strony i kliknij Contact Us. Pojawi się strona i na niej wybierz PC z ikonką Origina i kliknij przycisk na dole Next. W opcji Select an issue wybierz Account Creation/Change, a na dole w okienku opisz swój problem. Po opisaniu go kliknij przycisk Next. Wyskoczy ci strona i na niej musisz zalogować się do swojego konta origin. Po zalogowaniu przekieruje ciebie do strony i kliknij przycisk Chat now. Po odczekaniu minut tam napisanych powita ciebie doradca Ea. Najlepiej przygotuj sobie tłumacz np. google. i opowiedz mu, ze nie zdążyłaś na promocję, a chciałabyś grę The Sims 2 Ultimate Collection.
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 12 (0 użytkownik(ów) i 12 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023