Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.01.2012, 21:34   #81
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Dziewczyny i Chłopaki

Prace nad nowym odcinkiem idą sprawnie, i w tym miesiącu raczej się pojawi.

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Hm... nie bij, ale ten odcinek mi się nie podoba. Mało śmiesznych tekstów i sytuacji. Nie widzę nawiązania do poprzedniej sprawy, która przecież nie została jeszcze rozwiązana.

Ale zdjęcia bossskie
Kochana, nie jestem głupi. Doskonale wiem, że sprawa gimnastyczek NIE została rozwiązana. Nastąpi to w odcinkach 4 i 5. Ta afera jest kluczowym elementem połowy 1 sezonu PwA (tak, tak, będzie drugi sezon) Na następną połowę (czyt. odc. 6 - 9 lub 10) wymyślę coś innego, proszę się nie martwić A policja nie zawsze funkcjonuje tak sprawnie jak byśmy chcieli

Pochwały za zdjęcia proszę kierować do vigero, to jego zasługa

Goodbye!
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2012, 16:21   #82
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Proszę daj mi jakąś rolę chociaż małą .Proszę, chociaż nie ja już cię błagam
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2012, 16:24   #83
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Cytat:
Napisał Ruiku Zobacz post
Kochana, nie jestem głupi. Doskonale wiem, że sprawa gimnastyczek NIE została rozwiązana. Nastąpi to w odcinkach 4 i 5. Ta afera jest kluczowym elementem połowy 1 sezonu PwA
Wiem, że nie jesteś głupi, bo dobre FS wymyśliłeś I, że o tym nie zapominałeś, tylko chodziło mi o to, że nie było żadnej wzmianki o tamtej sprawie. Nie tylko ja to zauważyłam
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 15:23   #84
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Pier(w)si w Akcji
odc. 4

Są takie dni, w których nawet ja mam dosyć całego świata. Zazwyczaj bywa to latem w okresie potocznie zwanym "wakacjami".
Potrzebuję wytchnienia od natrętnych współpracowników, od ludzi którzy nękają mnie swoimi pytaniami. Jednak najbardziej muszę odpocząć od szefa.
Często w wakacje wyjeżdżałam do swej ciotki Apolonii.
Postanowiłam, że w tym roku będzie inaczej. Malwina wyjechała razem z Marianem do Francji*, a mnie mianował jego tymczasową zastępczynią. Olałam to i zastępcą zastępcy został Mateusz.
Gołąbeczki miały wrócić dopiero za dwa tygodnie, więc swój wyjazd zaplanowałam na tydzień. Przypomniało mi się, że moja dobra przyjaciółka Amelia mieszka w Egipcie w jakiejś małej wiosce. Tam też spędziłam swój urlop.

Lot przeminął bez szwanku i wszyscy go dobrze wspominali.
Taksówka (czyt. wielbłąd) dowiozła mnie do wioski o nazwie Abbu-Zabhara. Błądziłam dwie godziny nim znalazłam dom Amelii, a raczej ona znalazła mnie.

- Amelia! Moja przyjaciółko! - Krzyknęłam do niej jeszcze siedząc na wielbłądzie.
- Laura! Kopę lat się nie widziałyśmy! - Odkrzyknęła do mnie.

Zeszłam z wielbłąda i uściskałam swoją dawną przyjaciółkę.
Zaprowadziła mnie do swojego domu. No dobrze, nie całkiem swojego. Wynajmowała pokój u znajomej rodziny Polaków. Grabczykowie mieszkali tu od dawna. W Abbu-Zabharze urodził się ich syn Bartosz, któremu od razu przypadłam do gustu, lecz był tylko zwykłym dziesięcioletnim chłopcem, więc odpada.

TYMCZASEM...
- Chodź rzesz! - Te słowa padły z ust Rosarii. Odbiorcą tych słów był Mefisto, z którym nasza przyjaciółka również udała się do Egiptu.
- Idę, idę. Nie czepiaj się tak - Odpowiedział.
Ich pobyt tutaj z pewnością nie był odpoczynkiem, lecz okazją do ukradnięcia czegoś, no bo trzeba przyznać, najlepszym złodziejem w gangu jest jednak Rosaria, która wie co zrobić, żeby coś zwinąć tak aby nikt tego nie zauważył, nawet gdy jest się w samotności.

WRÓĆMY JEDNAK DO MNIE I AMELII...
Moje wakacje mijały dobrze. Poznałam tutejszą kuchnię, kulturę, tradycje, zwyczaje. Wraz z Amelią zwiedzałam pobliskie bazary. Chcąc bardziej upodobnić się do mieszkanki Egiptu, zakupiłam strój który pozwolił mi się maskować z tłem.
Środa była przedostatnim dniem mego pobytu tutaj. Zwiedzając park "Buddha", który słynął z palm, oraz kaktusów. natknęłam się na pewną parkę, która przechadzała się alejką.

Czerwone brwi kobiety oraz ubranie koloru nienaturalnie czarnego, i muskularna budowa mężczyzny wydały mi się podejrzane.
Pomyślałam jednak, że to z pewnością zbieg okoliczności, nic poważnego.
Ominęłam ich, jak gdyby nigdy nic i wróciłam do domu Amelii.
Usiadłam w salonie, i zaczęłam rozmyślać o tym, jak na prawdę potoczyła się sprawa kradzieży sprzętu gimnastycznego należącego do tych rosjanek. Nic ciekawego do głowy mi nie przyszło.
Po chwili jednak przyszedł Bartosz i spytał się mnie co robię. Powiedziałam mu, że jestem policjantką i właśnie rozwiązuję zagadkę. Trudno byłoby inaczej wytłumaczyć to dziecku.
- A jaką zagadkę? - spytał się chłopiec.
- Chodzi o kradzież. - odpowiedziałam.
- Tak? A czego?
- Sprzętów gimnastycznych, ktoś je ukradł i nie chce ich oddać.
Rozmawialiśmy tak aż do wieczora, więc położyłam się spać i kazałam to samo zrobić Bartkowi.

NA DRUGIM KOŃCU WIOSKI...
- Błagam Cię kobieto, wytłumacz mi co Ci przyszło do łba, żeby przywieźć te rupiecie aż do Egiptu?! - Mefisto wrzasnął do czerwonowłosej Rosarii.
- To, że tu sprzedamy to za duże pieniądze, i uciekniemy stąd pacanie! - Odpowiedziała kobieta.

Ranem Rosaria i Mefisto udali się na targ w celu sprzedania sprzętów gimnastycznych, lecz nie powiodło im się to, gdyż nie docenili mnie i moich umiejętności.
- Proszę, proszę! Kogo my tu mamy? - Rzekłam do gagatków.
- La...La...la...? - Rosaria aż zaniemówiła.
- Laura! - Dopowiedział jej towarzysz.
- Tak to ja, a Wy czego tu szukacie?
- Chcemy sprzedać te sprzęty gimnastyczne co je ukradliśmy tydzień temu. - Powiedział Mefisto.
- Zamknij się idioto! - Czerwonowłosa krzyknęła i kopnęła mężczyznę w kostkę.
- Auuu! - Wrzasnął.
- Masz za swoje!
- Długo zamierzacie się tak kłócić? - Spytałam się ich.

Zaczęła się pogoń. Czerwonowłosa i mięśniak zaczęli uciekać przed zwykłą blondynką z parą kajdanek w ręku. Po mimo tego, że ja biegłam a oni jechali na wielbłądach nie stwarzało znaczącej różnicy w odległości między nami. Byli na tyle niemądrzy, że zostawili kozła, skrzynię, wyskocznię, oraz drążek pod straganem.

Nie tylko kobiety bywają zmienne. Mężczyźni również. Tak też było w przypadku Mefista, który uderzył wielbłąda Rosarii w głowę i odjechał w niewiadomym kierunku zostawiąc czerwonowłosą i jej zwierzę, leżących na piasku pośród palm.
- Teraz ty masz za swoje! - Krzyknął, a jego głos zaczął się rozpraszać w okolicy.
- Pomszczę się kretynie! Oj pomszczę! - Ryknęła Rosaria, która wręcz bulgotała ze złości.
W przytrzymaniu kobiety pomogło mi dwóch egipcjanów. Z łatwością założyłam kajdanki i zaprowadziliśmy ją do aresztu w komendzie policji w Abbu-Zabharze. Inspektor powiadomił mnie, że Rosaria zostanie przewieziona do Polski do więzienia na Pradze* za dwa dni.

Sprzęty gimnastyczne nie były w dobrym stanie, lecz właściciel sklepu sportowego w Kairze, który był nieopodal obiecał, że sprawi mi nowe, i wyśle je do Warszawy najbliższym samolotem. Nie wiem dlaczego to się stało, ale cieszyłam się, że nie będę musiała pokrywać kosztów zniszczenia tych jakże drogich przedmiotów

Mój pobyt w Egipcie dobiegał końca. Spakowałam bagaże, pożegnałam się z Amelią oraz Grabczykami i wróciłam z powrotem do Polski, do rodzinnego domu.

To były bardzo udane wakacje, rozwiązałam sprawę która męczyła mnie od dawna, odhaczyłam kolejną członkinię gangu z mojej czarnej listy.


Pozostaje tylko jedno pytanie: Co się stało z Mefistem?


* - wyczuwam miętę ^^
** - do tego samego więzienia do którego trafiła Szannon

CDN...

@down - Rosaria ma czerwone
i dziękuję, że się podoba
__________________


I found my own way... :]

Ostatnio edytowane przez neville : 27.01.2012 - 15:36
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 15:34   #85
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Bardzo fajne, szkoda, że tak mało humoru.
szkoda, że moja rola już się kończy
I jakie w końcu Rosaria ma włosy RUDE czy CZARNE?!
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 15:45   #86
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Niektóre teksty były niezłe [Hiper Wielkie Drewniane Pomieszczenie ]. Na początku napisałeś, żeby nie brać tego FS poważnie. Po przeczytaniu trzech (na razie) odcinków stwierdzam, że trudno byłoby uczynić inaczej xD Może nie jest to jakiś górnolotny humor, ale myślę, że wystarczający na polskie standardy
Pisz dalej
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 16:22   #87
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

No nieźle ^^ Ciekawe, co się stało z Mefistem
Muszę też przyznać, ze Rosaria jest prześliczna ^^
Wkradło się parę błędów, ale jestem tak zmęczona, że nie chce mi się wypisywać -_-'
Ogólnie jest w porządku, ale za łatwo poszło z tą sprawą. No, ale mam nadzieję, że coś jeszcze z tego wyjdzie
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 16:31   #88
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Dziękuję za komentarze

@Nesye - jak widać, Mefisto uciekł, ale nie myśl, że Laura da mu za wygraną, o nie!
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 17:56   #89
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Cytat:
Zaczęła się pogoń. Czerwonowłosa i mięśniak zaczęli uciekać przed zwykłą blondynką z parą kajdanek w ręku. Po mimo tego, że ja biegłam a oni jechali na wielbłądach nie stwarzało znaczącej różnicy w odległości między nami.
ahaha xD to zdanie podobało mi się najbardziej niezły miała pęd w nogach, swoją drogą

narobiłeś błędów Bluszczu, ale nie mam dzisiaj weny na wypisywanie, więc sobie odpuszczę
wcześniej nie komentowałam, bo czekałam na rozwój akcji, ale teraz postaram się to robić na bieżąco ^^

ps. fajne foty Panie Powyżej!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2012, 18:00   #90
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 202
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pier(w)si w Akcji

Tak, w tym wydaniu Rose jest ładniejsza.
Ale, dlaczego mi ją zamknąłeś ? Noooo ?! T^T
Pomszczę cię, kretynie, oj pomszczę. xD
Ale pokażesz jeszcze przemyślenia z więzienia (człek nie czuje jak rymuje ^^) Rosarii i Shannon

Fajne, faajne :>
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluszczyk


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023