Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.06.2013, 21:12   #11
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Dzięki za komentarze
Dzisiaj trochę inne simki, dokładniej siostry Keys.
4. Kaitlin










5. Vanessa










Ostatnio edytowane przez Chameleon001 : 20.06.2013 - 14:07
Chameleon001 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2013, 21:37   #12
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

No wg mnie jest dużo lepiej. Keitlin prezentuje się naprawdę dobrze! Podoba mi się na pierwszym i czwartym zdjęciu, taka trochę zadziora! ^^ Ma ładne oczy, nos, usta też są w porządku. Fajnie, że użyłaś czarnych brwi, zawsze mi się podobało to połączenie. :> Ubranie średnio mi się podoba, no ale powiedzmy, że jest ok. 8,5/10.

Vanessa podoba mi się już mniej. Ma za duże oczy, zdecydowanie. Usta też wydają się być trochę za szerokie. Dodatkowo zrezygnowałbym z tych paznokci i kolczyków, wygląda to dziwnie w zestawieniu z takim ubraniem. :>

Widać, że już próbowałaś coś zmienić w swoich simach, nadać im jakieś cechy charakteru i fajnie. Od razu lepiej ogląda się takie prezentacje, są dużo ciekawsze. Chociaż jeszcze musisz trochę popracować, bo sceneria nie powala, ale pomysł miałaś fajny.
FresH jest offline  
stare 19.06.2013, 21:45   #13
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Smile Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Napisał FresH Zobacz post
No wg mnie jest dużo lepiej. Keitlin prezentuje się naprawdę dobrze! Podoba mi się na pierwszym i czwartym zdjęciu, taka trochę zadziora! ^^ Ma ładne oczy, nos, usta też są w porządku. Fajnie, że użyłaś czarnych brwi, zawsze mi się podobało to połączenie. :> Ubranie średnio mi się podoba, no ale powiedzmy, że jest ok. 8,5/10.

Vanessa podoba mi się już mniej. Ma za duże oczy, zdecydowanie. Usta też wydają się być trochę za szerokie. Dodatkowo zrezygnowałbym z tych paznokci i kolczyków, wygląda to dziwnie w zestawieniu z takim ubraniem. :>

Widać, że już próbowałaś coś zmienić w swoich simach, nadać im jakieś cechy charakteru i fajnie. Od razu lepiej ogląda się takie prezentacje, są dużo ciekawsze. Chociaż jeszcze musisz trochę popracować, bo sceneria nie powala, ale pomysł miałaś fajny.

No faktycznie, paznokcie maja sie nijak do ubrania. A co do scenerii, to na prawdę, nie mam pojęcia co mogę zrobić. Jak na razie jestem na etapie pobierania różnych dekoracji, ale na modthesims w sumie nie ma takich rzeczy, jakich ja potrzebuje.
Dziekuje za komentarz.



Ktoś jeszcze?: >

Ostatnio edytowane przez Chameleon001 : 21.06.2013 - 13:10
Chameleon001 jest offline  
stare 23.06.2013, 14:04   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Zacznę od uwag ogólnych.
Widzę, że zdjęcia są zrobione print screenem, ale widzę też, że nadal obróbka (wybacz, ale nie uwierzę, ze gra robi Ci takie niebieskie zdjęcia i równie ciężko mi uwierzyć, że masz tak skonfigurowaną kartę graficzną/wyświetlacz) jest zrobiona z gotowych masek/photo actions, czy jak to się tam nazywa.
Poza tym, pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale tekstury i kolory włosów i oczu obu sióstr są w tzw. stylu maxis-match, co kompletnie nie pasuje do ich ciuchów, a najprawdopodobniej także skinów. No albo na odwrót - to realistyczne ciuchy (zwane też jako photoskinned) są tu problemem.
Realistyczne włosy to te np. z teksturami Pooklet, a fajne zestawy oczu ma np. jess-the-ex. Maxis-matchowe ciuchy tworzyła, przykładowo, Migamoo z MTS.

A teraz co do samych simek.
Katilin ma całkiem fajną urodę, ale jej twarz jest za bardzo wydłużona. I znowu się biedaczka łapie za głowę (heh, to dziwne, bo zazwyczaj nie zwracam aż takiej uwagi na pozy simów ).
Kąciku w ustach są dziwnie uniesione i wygląda to nienaturalnie. Zlatuje tu też pierwszą twarzą z Warsztatu.

Vanessa ma twarz-gotowca. Tą samą, co np. miastowa Magdalena Nietoperz. Może tylko jedynie nos jest troszkę zmieniony. Ciuchy, niestety, też nie są jakieś przekonujące

Na plus na pewno jest tło prezentacji (chociaż te koniki na łące...? jestem przyzwyczajona widzieć je na TRAWIASTYCH pastwiskach albo w stadninach), mimika simek i widoczne różnice w ich charakterze

Może coś będzie z tych Twoich simów ; D

6,5/10

Haha, ja to o koniach, a tymczasem jakiś pan na koniu przejechał pod moim oknem xDD

Ostatnio edytowane przez Liv : 23.06.2013 - 14:41
Liv jest offline  
stare 25.06.2013, 17:37   #15
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Zacznę od uwag ogólnych.
Widzę, że zdjęcia są zrobione print screenem, ale widzę też, że nadal obróbka (wybacz, ale nie uwierzę, ze gra robi Ci takie niebieskie zdjęcia i równie ciężko mi uwierzyć, że masz tak skonfigurowaną kartę graficzną/wyświetlacz) jest zrobiona z gotowych masek/photo actions, czy jak to się tam nazywa.
Poza tym, pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale tekstury i kolory włosów i oczu obu sióstr są w tzw. stylu maxis-match, co kompletnie nie pasuje do ich ciuchów, a najprawdopodobniej także skinów. No albo na odwrót - to realistyczne ciuchy (zwane też jako photoskinned) są tu problemem.
Realistyczne włosy to te np. z teksturami Pooklet, a fajne zestawy oczu ma np. jess-the-ex. Maxis-matchowe ciuchy tworzyła, przykładowo, Migamoo z MTS.

A teraz co do samych simek.
Katilin ma całkiem fajną urodę, ale jej twarz jest za bardzo wydłużona. I znowu się biedaczka łapie za głowę (heh, to dziwne, bo zazwyczaj nie zwracam aż takiej uwagi na pozy simów ).
Kąciku w ustach są dziwnie uniesione i wygląda to nienaturalnie. Zlatuje tu też pierwszą twarzą z Warsztatu.

Vanessa ma twarz-gotowca. Tą samą, co np. miastowa Magdalena Nietoperz. Może tylko jedynie nos jest troszkę zmieniony. Ciuchy, niestety, też nie są jakieś przekonujące

Na plus na pewno jest tło prezentacji (chociaż te koniki na łące...? jestem przyzwyczajona widzieć je na TRAWIASTYCH pastwiskach albo w stadninach), mimika simek i widoczne różnice w ich charakterze

Może coś będzie z tych Twoich simów ; D

6,5/10

Haha, ja to o koniach, a tymczasem jakiś pan na koniu przejechał pod moim oknem xDD


Tak, zdjęcia są robione print screenem I obróbka też jest. Doskonale wiem, że ich włosy, oczy itp. są maxis match, specjalnie takich szukałam, bo mi się strasznie podobają
Kaitlin ma maskę i co dopiero teraz zauważyłam, dziwnie to wygląda. xd
Co do Vanessy, to nawet nie wiem o kim mowa < Magdalena Nietoperz>, bo gram w stworzonym przez siebie świecie
Generalnie miały być takie wypasające się koniki, ale coś jak zwykle sknociłam i wyszło co najmniej strasznie. xd


Dzięki za opinię.
Chameleon001 jest offline  
stare 25.06.2013, 18:14   #16
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Napisał Chameleon001 Zobacz post
Doskonale wiem, że ich włosy, oczy itp. są maxis match, specjalnie takich szukałam, bo mi się strasznie podobają
Mnie się osobiście wydaje, że Liv chodziło bardziej o to, że nie łączy się stylu "maxis-match" ze zwykłymi ciuchami z neta, bo to daje nieładny efekt, lepiej by już było, gdyby wszystko zostało utrzymane w jednym stylu, nawet ubrania simek.

Co do samych postaci, jest jedna rzecz, która mnie w nich strasznie denerwuje, a mianowicie te ogromne oczy! Są naprawdę za duże, no i twarze wydają się być zbyt pociągłe.
Ale jest lepiej, widać, że się starasz jeśli chodzi o zdjęcia, choć odradzam stosowanie jednego pudełka z pozami, do wszystkich prezentacji bo to strasznie razi w oczy.
Pozdrawiam :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
 

Tagi
simki, the sims, the sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023