Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.07.2013, 22:14   #291
Katherine
 
Avatar Katherine
 
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

Ja pierniczę. Poważnie? Jak on w ogóle może okłamywać swoją ukochaną, tulić się do jakiejś femidziundzi!? Boże, akcja rodem z trudnych spraw. Ale niech ta frajerka spada z ich życia. Ta frajerka tzn. Audrey. Zołza jedna. Ale z Evera groźny typ. Już zapomniałam jak było u Kicaja, ale chyba też był takim... złym wampirem. Na miejscu Mili bym się nie cackała z mym ukochanym mężem, tylko wzięła dziecko, milion dolców i nawiała. Pewnie Rob powróci w którymś odcinku... Smutno bez niego. Czekam na next.
Katherine jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2013, 21:40   #292
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

Alex powinien się nauczyć, że jak zaczyna się u nich czas na igraszki, to powinien od razu wyłączyć telefon
A tak, to cały nastrój prysł, jak bańka mydlana..
I to jego: "Nie dotykaj mnie". Brrr... Powiało chłodem ;/ Że też Mila ma do niego tyle cierpliwości.

A Ever jest bezczelny po prostu
No żeby tak wykorzystywać Alexa finansowo? Bez jaj...
Z drugiej strony, Alex nawet nie ma nad czym się zastanawiać. Albo straci trochę kasy (chyba, że inwestycja się powiedzie i Ever go nie okantuje), albo straci żonę i dziecko. Wybór prosty moim zdaniem.
Współczuję Mili i jej synkowi. Przez głupotę Alexa oboje są w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Ciekawe, co będzie dalej
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2013, 16:54   #293
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

Ever. To. Szuja.
Serio, musiałam jakoś nieuważnie czytać, bo ominęłam moment kiedy wyjaśniałaś, co takiego zrobił Alex, że ma u niego dług.
Biedna Mila, ile ona ma się wycierpieć w tym małżeństwie, żeby w końcu było dobrze? Co rusz jakieś problemy! :<
Kolejna osoba, która mnie drażni - Audrey. Co tej babie siedzi w głowie?! Przecież Alex daje jej wyraźnie do zrozumienia, że nie chce z nią TAKIEJ relacji! Jeszcze Coop to zobaczył... Aaach, co to będzie!
I też z chęcią zobaczyłabym znowu Roberta w akcji... pojawi się jeszcze?
Jak zwykle super, czekam na więcej! <3
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2013, 08:12   #294
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

zapomniałem napisać że miałem taką teorie że po odcinku 14-dalej [jakoś w tym okresie czasu] Rob się powiesił ale skoro Sqiera mówi że żyje no to się nie powiesił [albo się powiesił ale go odratowali ]
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2013, 20:40   #295
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

Sqierka, bardzo się cieszę, że wreszcie wstawiłaś odcinek! I to taki długi Powiem szczerze, że zawsze z przyjemnością czytałam perypetie Twoich bohaterów. Alex bardzo mi się podoba -> jak zwykle zresztą , nawet wydaje mi się, ze wygląda lepiej, jakbyś go podrasowała, to samo tyczy się Mili, jest o wiele piękniejsza. Ta simka bardzo mi się podoba być może dlatego stworzyłam sobie Rudą Ritę na podobieństwo twojej Mili. Wiem, że nieudolnie ale taki miałam pomysł, a teraz mam taką prośbę do ciebie, zrób dla mnie simkę taką ostrzejszą o bardziej czerwonych włosach dla takiego jednego Masz dużo czasu bo u mnie gra dalej nie działa.

Co do odcinka, to byłam zdziwiona zachowaniem Alexa, który facet by odszedł od takiej sexy girl. Juz bardziej by rzucił telefon w kąt i dalej zajmował się Mila. Widocznie ona już go nie kręci albo tak bardzo boi się o ich życie, że traci chęci na zabawę i stres go zżera. W każdym razie zostawia Milę bez żadnego wytłumaczenia, wcale się nie dziwie, ze ona jest podejrzliwa, ja bym się w pięć sekund wk...ła i dała mu taki popis, że zaraz by mi wszystko wyśpiewał. Ona jest za łagodna dla niego.

Motyw z klubem i wyciąganie kasy od Alexa bardzo mnie zdziwił, bo cały czas myślałam o krwi jakiej chciał Ever na początku. Ale widocznie wampir ma taki kaprys i chce się zabawić kosztem Alexa. Oby nie załatwił go na goło i wesoło, bo nie będą mieli co jeść z Mila i słodkim maluszkiem. Dzieciaczek jest taki kochany.

W szpitalu oczywiście Audrey się pojawia, ona to jest niezła manipulantka pod pozorem niewinnych pytań o Coopa, dalej chce się wkręcić w laski przystojnego doktora. Pod pozorem przyjaźni może go uwieść, faceci są czasami tacy naiwni i idą jak muchy na lep, nawet nie wiedzą, że już są w rękach jakiejś cwaniary. Podejrzewam, że Alex jej w końcu ulegnie, czego na serio bym nie chciała, on ma być dla Mili.

Trochę jak zwykle namieszałaś w życiu mojej ulubionej rodzinki, ale jest fajnie i czekam na następny oczywiście.
Pozdrowionka Mile cmok
__________________

Ostatnio edytowane przez Mile : 02.08.2013 - 20:50
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2013, 11:02   #296
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Simstory by Sqiera

Dokładnie:
Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Dziwi mnie, że Mila zamiast ubrać się i pojechać za Alexem, pojechała po syna T___T
Choć w sumie Mila mogła ufać Alexowi dlatego za nim nie pojechała, choć lepiej zawsze coś wiedzieć niż nic....
Ten wampir mnie intryguje.... i czym on szantażuje Alexa... (mam nadzieję, że czegoś nie pominąłem albo że czegoś źle nie zrozumiałem )
Audrey.... hm... w sumie może być, ale ciągle mam wrażenie, że chce Alexa...

Czekam na next
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simstory, sqiera


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023