Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.08.2012, 21:57   #1
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Co nam życie przyniesie ..

Eva Hudson nie mogąc dłużej znieść swojego narzeczonego Christiana, postanowiła raz na zawsze zakończyć z nim związek..
Christian nie był zbyt ambitny. Posadę w ratuszu miał dzięki dziadkowi. Evie bardzo przeszkadzało to że jej narzeczony nie myśli o przyszłości. Od dziecka wiedziała że pieniądze są w życiu najważniejsze. Wiedziała to wtedy gdy nie miała ładnych ubrań w szkole oraz wtedy gdy dzieci w szkole chodziły na lody..


Miała ku temu też inne powody.. Chciała być tylko z Jaredem, swoim kolegą z pracy z którym wdała się w romans podczas swojego związku z Christianem. Z Jaredem Eva czuła się wspaniale. Pewnie dlatego że wychował się on w tym samym środowisku co ona.


Kilka dni po zerwaniu z Chrisem, gdy już wyprowadził się zabierając ze sobą swoje wszystkie rzeczy, Eva zaprosiła Jareda na kolację. Przygotowała danie dzięki, któremu między nimi zaiskrzyło.. Wychodząc codziennie w pracy na lunch, chodzili razem na sushi do pobliskiego baru, aż pewnego dnia Jared powiedział że jej oczy są tak piękne jak ocean


Ale następnego dnia, nie wiedząc czemu Jared zakończył znajomość z Evą, nie podając żadnego wyjaśnienia. Próbowała pytać czemu
- Dlaczego? Dla Ciebie zerwałam z Chrisem, chcę być tylko z Tobą..


Wydawałoby się że Jared nie słyszał szlochania Evy, lecz wychodząc powiedział:
-Jesteś głupia! Miałaś przy sobie faceta z kasą.. a tymczasem zostałaś bez niczego.
Po czym wyszedł trzaskając drzwiami. Po jego wyjściu Eva wpadła w szaloną histerię tłukąc wszystkie talerze..

Gdy już się uspokoiła poszła na spacer.. Zatrzymała się na chwilę w parku, aby w spokoju pomyśleć. Usiadła na huśtawkę i jedna myśl która przeszła jej przez głowę była zła. Jak mawiała jej babcia: Nigdy nie rób nikomu czegoś złego bo zło do Ciebie powróci. Evie przypomniały się słowa ukochanej babci Leighton, która umierała w samotności opuszczona przez rodzinę.. Starała się wyrzucić tą myśl z głowy, ale bezskutecznie.. Wciąż myślała o tym aby oszukać Jareda, że jest z nim w ciąży.


Dni mijały wolno i w wielkiej monotonni. Praca w szkole i powrót do pustego domu.. Z wielkich planów odzyskania Jareda zostały nici. Okazało się że wyjechał do L.A. Eva straciła nadzieję na miłość.. W swoim pamiętnku pisała: Drogi pamiętniczku, tylko na Ciebie mogę liczyć..



Od dziecka prowadziła pamiętnik. Zaczęła wtedy gdy jej ojciec wyprowadził się do kochanki, a matka wpadła w depresję.

Pewnego dnia Eva wychodząc z pracy została zaczepiona przez policjanta..
- Przepraszam, czy ma pani może zegarek?
- yy, tak jest 18:45 - Eva była trochę speszona ponieważ się nie umalowała


Ale gdy policjant odszedł znów szła wgapiając się w ziemię

Czytając poranną gazetę w poszukiwaniu jakiegoś małego mieszkania w bloku, Eva usłyszała dzwonek do drzwi.. Poszła sprawdzić kto to.


Okazało się, że to policjant z parku. Przyszedł sprawdzić czy wszystko z nią w porządku..
- Witam! Chciałem sprawdzić czy wszystko w porządku - po czym wysłał w stronę Evy uśmiech dzięki któremu Eva sama się uśmiechnęła


I tak codziennie przed pracą Hank zaglądał do Evy, a oni z dnia na dzień poznawali się coraz bardziej.
Hank przeprowadził się z Bridgeport, opuszczając swojego starego schorowanego ojca. Gdy był dzieckiem jego matka popełniła samobójstwo.. Ojciec starał się aby jego syn miał najlepiej, ale Hank zawsze obwiniał ojca od śmierć matki
Aż pewnego dnia z przyjaźni zrodziło się coś więcej.


Hank zaprosił Evę na pierwszą randkę..
Ta długo szykowała się na spotkanie. Zmieniała sukienki, spódnice i kiecki kupione w lumpeksie z zawrotną szybkością. Aż w końcu zmuszona była ubrać pierwszy strój jaki miała pod ręką gdyż Hank pukał już do drzwi
Wybrali się na piknik. Z początku oboje byli trochę skrępowani,


Ale później przestali być nieśmiali. Eva pomyślała sobie, że jeśli nie weźmie życia w swoje ręce to czeka ją marna przyszłość, i położyła swoją dłoń na dłoni swojego przyjaciela.. Temu bardzo to się spodobało..
- Podobasz mi się od pierwszej chwili w której Cię zobaczyłem




Natomiast na drugą randkę to Eva zaprosiła Hanka.. Długo zastanawiała się nad potrawą.. Nie miała zbyt dużych umiejętności kulinarnych. Zamiast uczyć się gotowania musiała podnosić pijaną matkę z podłogi. Przygotowała surówkę owocową wg przepisu swojej ciotki Tereski.. Teresa często zaglądała żeby sprawdzić co u niej. To ona opiekowała się Evą, ale niestety zmarła na raka.
Zjedli, a następnie oglądnęli komedię romantyczną..



Na trzeciej randce pocałowali się po raz pierwszy.. Eva opisywała ten pocałunek w swoim pamiętniku jako "dotyk nieba"..


Czwarta randka.. Hank spytał czy Eva zostanie jego dziewczyną.. Zgodziła się, później obejrzeli Ttanica w kinie, dotykając się po intymnych miejscach w ciemnościach kina.. Eva była taka zawstydzona, że gdyby ktoś zapalił światło, dowiedziałby się że cała czerwienieje..


Na piątej randce pierwszy raz zrobili bara bara. Hank był jej pierwszym partnerem.. Strasznie się bała, ale jak później się okazało nie było czego..



A na ósmej randce Hank oświadczył się Evie..
- Evo, wyjdziesz za mnie?
To były najpiękniejsze słowa jakie w życiu słyszała, przynajmniej do tamtej chwili..

Ostatnio edytowane przez Shattered : 18.08.2012 - 08:54
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.08.2012, 22:08   #2
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

O matko przenajświętsza, nie za dużo i za szybko? Szkoda, że nawet postaci na początku nie przedstawiłaś, tak w locie wszystko.. No ale rodzinka okej..
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 22:08   #3
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Cóż, według mnie wszystko dzieje się zbyt szybko, strasznie długi odcinek, mogłabyś trochę zwolnić i będzie lepiej
Ogólnie Simowie ładni, piesek śliczny.
Ciekawe, co się jeszcze wydarzy w tej rodzinie
Będę zaglądać, a tymczasem...
Cytat:
Jared
NAJPIĘKNIEJSZE IMIĘ MĘSKIE NA ŚWIECIE! <333 Widzisz to, easey?
Musiałam
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 22:23   #4
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

omg, ile tu się wydarzyło kolejna Hudson na tym OJSG? ME GUSTA

ale biedna Hanna, strasznie dużo przeszła... oby już nie tyła tyle ze stresu i znalazła sobie kogoś kto ją pokocha ; )

+ nie obraź się za spam, ale potrzebuję pomocy:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,166067,kgX7.html
http://sonda.hanzo.pl/sondy,166065,gnst.html
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 22:35   #5
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Faktycznie trochę przesadziłam z długością postu.. No ale uważam że szybki obrót akcji nie jest wcale taki zły..
A postacie jeszcze zdążę przedstawić. To dopiero pierwszy post
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 23:38   #6
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Gdzie tak pędzisz? Tyle wydarzeń w jednym odcinku... 3 facetów, szybki ślub, ekspresowa zmiana wagi i dziecko. Przestałam ogarniać w połowie xD
Ale jest coś co łączy nasze opowieści To Eva i jej problemy z wagą

Cytat:
Napisał milkie_way15
ale biedna Hanna, strasznie dużo przeszła...
To nie Hanna tylko Eva
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 00:07   #7
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

sorki, już mi się wszystko miesza... xd za dużo imion wszędzie i już powoli tylko widzę te moje ; )
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 00:42   #8
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Zwolnij trochę. :> Za dużo i za szybko, a historia zdecydowanie ma potencjał. Coś czuję, że Nathaniel wyrośnie na niezłego przystojniaka...
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 06:38   #9
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Znów skróciłam bardziej abyście mogli bardziej ogarnąć całą historię
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 08:01   #10
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co nam życie przyniesie ..

Cytat:
Napisał Fallen Zobacz post
Cóż, według mnie wszystko dzieje się zbyt szybko, strasznie długi odcinek, mogłabyś trochę zwolnić i będzie lepiej
Ogólnie Simowie ładni, piesek śliczny.
Ciekawe, co się jeszcze wydarzy w tej rodzinie
Będę zaglądać, a tymczasem...

NAJPIĘKNIEJSZE IMIĘ MĘSKIE NA ŚWIECIE! <333 Widzisz to, easey?
Musiałam
OMG! WIDZĘ!! Widzę!!! <3<3<3<3 Jaaared *,,,*
.
.
.
a po za tym to zgadzam się- za szybko wszzystko się potoczyło, właściwie Fallenka już wszystko napisała czekam na następny odc

<JARED<3>
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023