Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.12.2013, 15:26   #621
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowe rodziny Mile18

Jak ja się cieszę, że ta historia powróciła. <3

Co prawda potrzebuję odświeżenia pamięci, i chyba przeczytam sobie całość od początku, ale odcinek był raczej zrozumiały, nawet po tak długiej przerwie.

Coraz mniej lubię Ritę, chociaż rozumiem ją, może czuć się przez Barneya oszukana. Jest zawiedziona, w końcu w jej życiu nic ciekawego się nie dzieje, nie widzi w niczym sensu, jedyne, co robi, to sprząta i gotuje. Chyba żadna kobieta nie chciałaby, by jej życie opierało się wyłącznie na tym.
Barney też jest coraz bardziej zagubiony, sprawia wrażenie nieszczęśliwego, ale dobrze, że patrzy z optymizmem w przyszłość, może to coś da.
W sumie nawet lepiej, że pomiędzy nim a Ritą nie doszło do zbliżenia, pamiętajmy o Ginie, gdyby Barney się odnalazł i był w związku z Ritą, sprawa skomplikowałaby się o wiele bardziej.

No cóż, Gina teraz bardzo wszystko przeżywa, mam nadzieję, że nie zrobi czegoś głupiego i wytrzyma ten ciężki czas. Najważniejsze, że Barni żyje - ona jeszcze tego nie wie, więc trzymajmy kciuki, żeby zaraz się dowiedziała.
Noah dzięki tej dziewczynie może wyjść na prostą, kibicuję im.
A co do Penelopy... nie spodziewałam się, że okaże się nią ta gosposia.
Chociaż... w momencie, gdy zniknęła już się domyślałam.
Ciekawe, czy jej rewelacje są prawdziwe.

A na końcu Asha nasza, no proszę... radzi sobie dziewczyna, jak widać.
Ciekawe, jak to się dalej potoczy...

Odcinek świetny (jak zwykle ) i czekam na kolejny.
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
Kann man uns am Himmel sehen
Wir haben Angst und sind allein

Der Gott weiß ich will kein Engel sein
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.12.2013, 18:30   #622
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowe rodziny Mile18

O widze tutaj tez wielki powrot ;D Bede miala co czytac hehe, fajnie ze wrocilas. Wkoncu cos sie zaczyna dziac na forum i w OJSG
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2013, 20:31   #623
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowe rodziny Mile18

Świetny odcinek. Coś czuje że Gina jest poważnie Chora skoro tak mdleje. Ciekawe co z Barnim i Ritą. Nie moge się doczekać Next odcinka.
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2014, 15:41   #624
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowe rodziny Mile18

Zgodnie z obietnicą (tak tak, zaczynam je realizować ), przeczytałam wreszcie twój ostatni odcinek.

Zacznijmy od mojego jednego z ulubionych bohaterów. Generalnie to mi jest na rękę to, że Barney odrzucił Ritę jako swoją kobietę, ale dziewczyna ma prawo mieć do niego żal. Wszystko wyglądało jakoby mieli naprawdę zostać parą, a tu proszę - Barney jej nie chce. Trochę to dziwne, tym bardziej że on Giny nie pamięta i pewnie też nie pamięta uczucia do niej. Zresetował się całkiem i trochę mnie dziwi ta jego oziębłość wobec dziewczyny, albo powiem inaczej - zastanawia czym ona jest spowodowana. No ale to zobaczymy co wydarzy się dalej...

W dalszej części odcinka dowiadujemy się, że wreszcie owa gosposia została złapana! Ha, wiedziałam że w domu był założony podsłuch i wiedziałam, że to nie jest sprawka Mii. Nie wiem skąd były podejrzenia niektórych co do niej. Ona najbardziej ucierpiała na stracie Fabiana, a Ginę i Noaha kochała, więc na pewno nie chciałaby zrobić im krzywdy. Swoją drogą, jestem cholernie ciekawa jak jej mija czas na tych wakacjach! W następnym odcinku liczę na chociaż kilka fotek stamtąd
Dobrze, że Gina z Nikki tak się wspierają w tych trudnych chwilach, choć naprawdę, już ten Barney mógłby się już znaleźć. Czemu nie znajdzie się osoba, która go gdzieś widziała? W końcu był osobą medialną, a przynajmniej sporo ludzi znało jego twarz, tym bardziej właśnie po tej głośnej śmierci Fabiana, więc nie rozumiem, dlaczego jeszcze nikt go nie zidentyfikował? W tej pracy w stadninie stykał się z różnymi ludźmi i nie wierzę, że nikt go nie skojarzył... No ale dobra... poczekamy, zobaczymy

Noah znalazł sobie dziewczynę i powiem, że bardzo ładna. Oby wreszcie trafił naprawdę na jakąś przyzwoitą, bo z niego jest fajny facet i nawet simy zasługują na swoje szczęście w ich życiu xD

No i na koniec nasza Ashanti. W sumie nie pokazałaś zbyt wiele. Ciekawa jestem kto kupił ten dom w Oazie i co będzie dalej w związku z tym. Dodatkowo ciekawa jestem tak a propos co u Ricco i Angela. Też liczę, że pokażesz ich w następnym odcinku

Odcinek rzeczywiście słabszy (pod względem emocji) od poprzednich, ale ja to rozumiem. Nie wszystko da się zrobić w takim samym napięciu i potrzebne są takie przejściówki.
Zmienił ci się też trochę styl pisania, więc przy następnym odcinku popracuj nad nim zanim go wstawisz (ha! i kto ci to mówi xD). Ale ty wiesz, że ja i tak będę czekać na kolejną część twojej historii! Czekam na emocje i moje kochane dramaty! Znasz mnie już trochę

Także rób zdjęcia, pisz i wstawiaj kolejny odcinek!
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2014, 12:54   #625
Skylinn
 
Avatar Skylinn
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowe rodziny Mile18

Zaliczam te 63 przeczytane strony do moich sukcesów życiowych
Barney chyba trochę gubi się w tym wszystkim, a Rita jest trochę niedowartościowana, biedusia
Czekam na next!
__________________
Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.
Skylinn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023