Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.11.2012, 01:05   #11
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Ach, moi kochani. Simka ma imieniem Kyoko została ochrzszczona, nie Kyoto

@wanilha
Nawet jeśli ślub będzie happy to z pewnością nie będzie to end Zresztą aż tak mi się z akcją nie śpieszy..

I żeby nie przedłużać, odcinek drugi czas zacząć..

(Z dedykacją dla wszystkich, którym chciało się czytać moje wypociny i sami również podarowali mi kilka słów od siebie )

Tuż po tym, jak o mały włos nie spłonęła dosięgnięta zemstą wrednego kota, Kyoko uznała, że fajnie jest obejrzeć się za jakimś przystojnym, mądrym i wysportowanym strażakiem. Od biedy mógł być tylko przystojny i wysportowany. Najwyżej będzie zbyt głupi, żeby się jej odszczeknąć, a to właściwie plus. Zresztą od szczekania ma psa.
Sposób na poznanie kogoś takiego znała tylko jeden, aczkolwiek był on nieco drastyczny. Wcześniej ewakuowała Dolara na pobliską plażę (biedak chyba się martwi o zdrowie psychiczne swojej pani).



A sama, całkowicie nieumyślnie, naprawdę, zupełnie przypadkiem, przysięgam, zostawiła patelnię na gazie. Cóż.. każdemu może się zdarzyć, szczególnie, jeśli ktoś szuka męża w konkretnym zawodzie.


Ten wzrok, którym obdarza narzędzie zbrodni


I ten sadystyczny uśmieszek


Kyoko w oczekiwaniu na pożar (i oczywiście swojego wybawcę) poszła do łazienki robić się na bóstwo.
- O matko, o mamusiu, yay! Ciekawe jaki on będzie.. Zresztą mam już swój ideał: wysoki albo niski, blondyn albo brunet, może też być rudzielec, niebieskooki lub o piwnych oczętach, lub zielonych, lub szarych.. mądry albo głupi i co najważniejsze nieziemsko przystojny albo nieziemsko przystojny. Mamie się spodoba


Im dłużej trwał pożar, tym bardziej dziewczę panikowało. Wciąż czekała..


..i czekała..


..i czekała.


Ale rycerz na białym rumaku nie przyjeżdżał. Zmuszona więc była załatwić to po swojemu – magicznym kijoszkiem.

-„Abra kadabra, czary mary,
Przybądź lodzie, ostudź gary”




Nagle ją oświeciło. Nie miała alarmu, a zajęta nakładaniem tapety zapomniała zadzwonić na 112.
- Ehh.. No naprawdę, jestem głupsza niż ustawa przewiduje – znów zaczęła do siebie mamrotać. – Nie dość, że nie mam swojego ciasteczka, to jeszcze spaliłam CAŁKOWICIE PRZYPADKOWO pół kuchni..
Zamiast jednak wziąć się za sprzątnie, Kyoko postanowiła odreagować i ulepić kilka bałwanów.




Niestety, bałwan z krwi i kości postanowił zniszczyć jej arcydzieło. Na szczęście wierny Dolar był tego świadkiem i odpowiednio go ukarał. Oj, zostanie plama na tym dotąd nieskazitelnie białym gajerku


Ś.p. Bałwanek Klasyczny


- Dobra robota piesku – pochwaliła czworonoga młoda artystka, dziękując sobie w duchu za świetny pomysł z adopcją psa. – Zaoszczędziłeś mi masę czasu na obmyślanie zemsty tej zniewagi.


Cóż, w końcu Kyoko jest naprawdę wrażliwa, a nikt nie lubi, gdy ktoś niszczy ich bałwany.
Panna Abarai miała kiedyś ambicję zostać sławną rzeźbiarką, niestety, podli krytycy uniemożliwili jej rozwój kariery



Od tej pory jedyne co rzeźbi, to białe okrągłe stwory w śniegu.

Uff.. to tyle. Ogólnie odcinek wyszedł mi dłuższy niż się spodziewałam, dlatego z powodu dużej ilości zdjęć w tej części podzieliłam go na dwa odcinki. To jest główny powód, przez który nic się teraz praktycznie nie działo, więc musicie mi to wybaczyć
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 23.04.2014 - 21:35
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.11.2012, 01:11   #12
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 885
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

ty się nie przejmuj ilością zdjęć ... ja na potrzeby swojej historii będę musiała dodać ponad 50 zdjęć, a i tak się zastanawiam czy nie dorzucić jeszcze kilka do tego

E: A odcinek oczywiście fajny, wciągnął mnie ... no i z niecierpliwością czekam na tego strażaka
__________________

Ostatnio edytowane przez Sqiera : 26.11.2012 - 01:15
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2012, 18:07   #13
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Świetny odcinek, też czekam na jakiegoś lowelasa
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2012, 20:05   #14
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

@Sqiera Po prostu o drugiej w nocy nie chciało mi się tego wszystkiego wklejać, nie mówiąc już o zmienianiu rozmiarów tych wszystkich zdjęć

Co do strażaka, to jak za pierwszym razem wywołałam pożar, to simka nie miała różdżki przy sobie, więc musiała zadzwonić po straż żeby jej się cała chata nie sfajczyła. I wiecie co? Przyjechała BABA! No normalnie zepsuła mi cały koncept.. :/

Chcieliście lowelasa to macie. Tylko mnie nie bijcie jak to przeczytacie

Następnego dnia Kyoko razem z psem udała się na zimowy festiwal.



Postanowiła zaszpanować i poszaleć na snowboardzie, ale niezbyt jej to wychodziło.





Jeżdżąc na łyżwach również zaliczyła glebę. Może dlatego, że zamiast jeździć po pięknym, jakże gładkim lodowisku uparła się na jazdę po cienkim, nierównym lodzie pokrywającym parkowy staw.
- Jest ryzyko, jest przyjemność – zaśmiała się w odpowiedzi na zdziwione spojrzenia przechodniów.


Po czym znowu się wywróciła. No cóż…



Spotkała tam również Michała Kawalera. Odkąd założyła konto na zdesperowanisingle.sim, gościu ciągle do niej wydzwaniał i wysyłał listy miłosne prosząc o spotkanie. Nie był za bardzo w jej typie, jednak z drugiej strony Kyoko nie była nawet w połowie tak powierzchowna za jaką się miała.
- No dobra, raz kozie śmierć. Najwyżej powiem, że zapomniałam o oddaniu dzisiaj nerki do transplantacji czy coś w tym stylu – pomyślała i zgodziła się na niezobowiązującą randkę.



Dolar postanowił pouczyć swoją panią, jak ma się zachować.
- Mam nadzieję, że nic ci nie będzie – szczeknął. – W razie czego pamiętaj, ugryź i uciekaj!

Nie żeby Kyoko coś zrozumiała. By się uczyła języków, a nie tylko za facetami się ugania..

Podczas gdy dziewczyna zastanawiała się, co ona robi w środku zimy, idąc z kompletnie nieznanym sobie facetem na piknikową randkę na cmentarz, Dolar dzielnie trwał na warcie oczekując powrotu swej żywicielki. W końcu ktoś musi mu napełniać miskę, szczotkować go i obmywać z pcheł



Psinie brakowało trochę dawnych policyjnych akcji. Gdyby pojawił się jakiś włamywacz znów mógłby się poczuć jak za czasów swojej młodości. Nie musiał długo czekać. Dzięki jego obywatelskiej postawie, policja mogła ująć groźnego przestępcę z gangu Chrapaków Krętorogich..


..a raczej ujęłaby, gdyby policjant nie był takim ciamajdą. Gloria Dolara przeminęła z wiatrem.




Tymczasem na cmentarzu…
Na szczęście lub nieszczęście śnieg okazał się zbyt głęboki by urządzić piknik. Parka długo dyskutowała, co by tu zrobić z tym fantem.


Kyoko uparła się by ulepić bałwana (w końcu nie na darmo w dzieciństwie nazywano ją Wielką Bałwanicą). W zamyśle miał być podobny do Michała, ale niestety, podczas gdy ona odwalała całą ciężką robotę, on zajął się dekoracją, przez co bałwanek niczym nie różnił się od reszty.
- Co za pajac, no normalnie za grosz fantazji – pomyślała Kyoko, wyobrażając sobie, że właśnie sobie siedzi w ciepłym domku ze swoim pieskiem. A tak marnuje swój cenny czas na pseudo-randce z tym nudziarzem. – Mama nie byłaby zachwycona – westchnęła tak cicho, żeby nie usłyszał.



Postanowiła dać mu do wiwatu urządzając bitwę na śnieżki. Jednakże przeceniła swoje zdolności. To nie to samo co z ukrycia naparzanie śnieżkami dzieciaków wracających ze szkoły.



Upokorzona wróciła do domu, gdzie zastała kolejnego niespodziewanego gościa, kosmitkę.



- To moja szansa – szepnęła do siebie. – Może porwali jakiegoś wartego grzechu przystojniaczka.


Niestety, kosmitce nie spodobał się pomysł użyczenia swoich obiektów badawczych jakiejś napalonej Ziemiance, która nawet nie potrafi samodzielnie znaleźć sobie faceta.


- A-ha, już, zaraz ci jakiegoś zrzucę, no już lecę – kosmitka zakpiła z delikatnych marzeń niewinnego dziewczęcia. – Śnij dalej brzydalu!


I odleciała. W samą porę, bo inaczej Kyoko pogoniłaby ją miotłą.



+ bonus

Duchy też potrzebują odrobiny prywatności


"Wilki tańczą na lodzie"



Mało brakowało


Teraz daję dużo odcinków, ale takie tempo długo nie potrwa. Zwyczajnie moja łepetyna jest zapchana pomysłami, które potrzebują ujścia. Nie będę ukrywać, im więcej komentarzy tym więcej motywacji do wklejania odcinków, więc nie krępujcie się Do końca tygodnia postaram się jeszcze kilka wkleić.. No, przynajmniej jeden, który właśnie piszę

PS. Strasznie trudno zrobić czasami zdjęcie bez tego czegoś od poziomu umiejętności, więc jak się gdzieś pojawi to mam nadzieję, że mi wybaczycie
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 23.04.2014 - 21:39
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2012, 20:06   #15
Aoime.
 
Avatar Aoime.
 
Zarejestrowany: 07.11.2012
Skąd: woj. Łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Uwielbiam Twój styl pisania.
Czekam na next.

e: każdy mnie dziś wyprzedza o minutę, dobra, zabieram się za odcinek 3.
Aoime. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2012, 20:14   #16
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Hahahah, świetne! <3
Kyoko! Śliczne imię. Bardzo fajnie się czyta, bonusy ahahh xDD
Czekam na więcej, będę wpadać.
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2012, 20:51   #17
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Mi również podoba się Twój styl pisania, dzięki temu Twoją historię czyta się szybko i przyjemnie.
Ja dam tej kosmitce wyzywać Kyoko od brzydali, ja jej dam.. -.-
Piesek jest cudowny, jak ja wam zazdroszczę tekstury sierści.. :<
Ogólnie, to fajnie, że dodajesz odcinki tak często, bardzo mi się podobają.
Czekam na następny!
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2012, 10:03   #18
Dogza
 
Avatar Dogza
 
Zarejestrowany: 11.09.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Oooo Dolarek jest przesłodki No ja też pochwalę twój sposób pisania, bo czytałam odcinki z uśmiechem na twarzy
Czekam na więcej!
Dogza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2012, 01:02   #19
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 885
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

no to już musi być naprawdę desperacja, żeby pytać kosmitę czy nie mają na stanie jakiegoś przystojniaka

Kyoko nie jest brzydka, niech użyje tych kobiecych sztuczek i zakręci się koło jakiegoś fajnego gościa
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2012, 10:54   #20
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Historia kedziorka

Sądzę, że była to desperacja po nieudanej randce połączona z chęcią pójścia na łatwiznę. Zresztą, tak to miało wyglądać Czasem się zastanawiam, czy Kyoko nie powinna mieć cechy szalona, pasuje jej Że też nie pomyślałam o tym wcześniej..

e: Możecie polecić mi jakąś dobrą stronkę do wklejania zdjęć? Teraz korzystam z imgura i tam chyba trzeba zmieniać rozmiar każdego zdjęcia osobno (przynajmniej tyle zauważyłam), a to jest trochę czasochłonne..
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 28.11.2012 - 13:29
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023