Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2024, 19:52   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Where Is My Girl?

Witam witam!

Przychodze do was z moja nowa praca, ktora jest w uniwersum filmu Somnerum, ktory notabene mozecie zobaczyc tutaj

https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68819

Niech was to jednak nie zwiedzie, poniewaz klip, ktory przygotowalem mozna smialo obejrzec bez znajomosci mojego filmo-serialu. Zapraszam do ogladania i komentowania!

__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.04.2024, 22:54   #2
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Where Is My Girl?

Obejrzałem sobie właśnie i muszę przyznać bardzo klimatyczny filmik i świetne ujęcia! Ciekawi mnie bardzo jak ludzie robią takie filmy w simsach, szczególnie ujęcia gdzie kamera się trzęsie lub szybko obraca wokół punktu. Mi trudno jest ustawić simów do jednego zdjęcia, a co dopiero całego filmiku.


Long story short bardzo profesjonalnie zrobione. Swoją drogą świetnie się składa, bo jakiś czas temu promowaliśmy Somnerum na naszych stronach społecznościowych, wrzucę więc link i do tego filmiku.


P.S. - Swoją drogą może warto by było tutaj i do Somnerum dodać informację, że są to raczej filmiki +18? Wytyczne są w ogłoszeniu w dziale forum: https://forum.thesims.pl/announcement.php?f=153 .
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2024, 18:35   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Where Is My Girl?

Już zostawiłam komentarz na YouTube, ale zawitam i w temacie Wspaniała, dopracowana machinima, świetny pomysł i świetna realizacja. Pewnie już to kiedyś pisałam, ale to super, że po tylu latach nadal nagrywasz w simsach - Twoje filmiki to jedyne machinimy, jakie chce mi się oglądać

Pytanie z ciekawości, czy próbowałeś kiedyś nagrywać w TS4? Absolutnie nie uważam, że powinieneś przesiąść się na czwórkę (choć też chętnie zobaczyłabym, co mógłbyś tam zrobić), po prostu jestem ciekawa, jak pracuje się w TS4 w porównaniu do TS3.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2024, 16:40   #4
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Where Is My Girl?

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Obejrzałem sobie właśnie i muszę przyznać bardzo klimatyczny filmik i świetne ujęcia! Ciekawi mnie bardzo jak ludzie robią takie filmy w simsach, szczególnie ujęcia gdzie kamera się trzęsie lub szybko obraca wokół punktu. Mi trudno jest ustawić simów do jednego zdjęcia, a co dopiero całego filmiku.
Dzieki! No coz lata praktyki, ale przede wszystkim, cierpliwosci Gra potrafi byc na maxa irytujaca.

Natomiast jezeli pytasz o kwestie czysto techniczne, to ujecia kamery mozna zapisywac w grze natomiast kwestia "trzesienia" sie kamery to zabieg wykonany w postprodukcji.

Cytat:
P.S. - Swoją drogą może warto by było tutaj i do Somnerum dodać informację, że są to raczej filmiki +18? Wytyczne są w ogłoszeniu w dziale forum: https://forum.thesims.pl/announcement.php?f=153 .
Jasne moge dodac takie ostrzezenie, natomiast w przypadku tego klipu pasowalo by cos na wzor +16 raczej

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Już zostawiłam komentarz na YouTube, ale zawitam i w temacie Wspaniała, dopracowana machinima, świetny pomysł i świetna realizacja. Pewnie już to kiedyś pisałam, ale to super, że po tylu latach nadal nagrywasz w simsach - Twoje filmiki to jedyne machinimy, jakie chce mi się oglądać
Jeszcze raz dzieki!

Cytat:
Pytanie z ciekawości, czy próbowałeś kiedyś nagrywać w TS4? Absolutnie nie uważam, że powinieneś przesiąść się na czwórkę (choć też chętnie zobaczyłabym, co mógłbyś tam zrobić), po prostu jestem ciekawa, jak pracuje się w TS4 w porównaniu do TS3.
Czworka zupelnie mi nie lezy pod wzgledem stylistycznym (np. nie wyobrazam sobie zrobic Somnerum w czworce ), choc widzialem ze po wgraniu roznorakich modow, gra wyglada calkiem ok. Dochodzi do tego tez to, ze musialbym sie zaopatrzec w dodatki i mody + troche ogarnac metody nagrywania w czworce. Takze nie za bardzo mi sie to widzi Ale czekam na simsy 5 moze one pozwola mi sie przesiasc na nowsza wersje gry

Natomiast jezeli chodzi o nagrywanie ogolnie, to juz predzej myslalem by troche podlubac w jakims potezniejszym narzedziu np. blender albo unreal engine
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 11.04.2024 - 16:45
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023