Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.07.2004, 12:48   #11
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mała simka@Jul 14 2004, 12:05 PM
Treba zrobic 3 rzeczy: zdobyc opinię o wyglądzie kurortu do 3 gwiazdek, opić 75 gości naraz, i przyciągnąc na wyspę 200 gości przed upływem 6 dnia.
jeśli chodzi o opinie kurortu to musisz dawać duuuuzo kwiatów, ławeczek, lamp itp. Możesz także zatrudnić animatorów
Jesli chodzi o upicie gości to musisz wybudować bardzo dużo (ale różnorodnych) budynków z alkoholem... I jakieś 2 dni przed końcem misji ustawić moc piwa na największe i ustawić piwo za darmo A o tych 200 gosci to poprostu zatrudnij Animatorów i speniaj proźby i oczekiwania gości
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.07.2004, 18:54   #12
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Karola001+Jul 14 2004, 01:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Karola001 @ Jul 14 2004, 01:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mała simka@Jul 14 2004, 12:05 PM
Treba zrobic 3 rzeczy:&nbsp; zdobyc opinię o wyglądzie kurortu do 3 gwiazdek, opić 75 gości naraz, i przyciągnąc na wyspę 200 gości przed upływem 6 dnia.
jeśli chodzi o opinie kurortu to musisz dawać duuuuzo kwiatów, ławeczek, lamp itp. Możesz także zatrudnić animatorów
Jesli chodzi o upicie gości to musisz wybudować bardzo dużo (ale różnorodnych) budynków z alkoholem... I jakieś 2 dni przed końcem misji ustawić moc piwa na największe i ustawić piwo za darmo A o tych 200 gosci to poprostu zatrudnij Animatorów i speniaj proźby i oczekiwania gości [/b][/quote]
Dzięki... Zaraz spróbuję to przejść. A jak nie będę mogła przejść nastepnych plansz to mi pomożesz????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 19:42   #13
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No nie! Robię wszystko tak jak mi mówisz a i tak nie mogę przejść!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 21:43   #14
moonlight
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Liop+Jul 14 2004, 01:24 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Liop @ Jul 14 2004, 01:24 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-moonlight@Jul 14 2004, 11:14 AM
O dzisys, no dobra, przypomniałem sobie... ale, ale... nie... jak to garnizon? możesz mi wytłumaczyć co to jest ten garnizon? chodzi ci o zamek czy jak? bo tam są piętra to wiem...
wejdź na mape i tam musi być zaznaczony punkt gdzie jest garnizon. On jest na lewo od świątyni. w garnizonie nie ma pięter -jeden pokój ,pełno wrogów [/b][/quote]
Dobra zrozumiałem. Tą misję wykonałem.

Teraz jeszcze muszę reszte dzieci pozabijać i będzie wspaniale.

bez większych problemów.
dzięx
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2004, 09:16   #15
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mała simka@Jul 14 2004, 07:42 PM
No nie! Robię wszystko tak jak mi mówisz a i tak nie mogę przejść!
hmmm... ale z czym dokładnie nie możesz sobie poradzić? Z liczbą gości, oceną scenerii, czy upiciem gości? :unsure:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2004, 10:08   #16
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ocenę scenerii już mam, z upiciem gości też sobie poradzę, tylko w 5 dniu promem o 16 wyjeżdzą bardzo duzo ludzi, i póżniej promem o 23 przyjeżdzą ich za mało.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2004, 10:50   #17
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mała simka@Jul 15 2004, 10:08 AM
Ocenę scenerii już mam, z upiciem gości też sobie poradzę, tylko w 5 dniu promem o 16 wyjeżdzą bardzo duzo ludzi, i póżniej promem o 23 przyjeżdzą ich za mało.
musisz spełniac ich wszystkie zachcianki... Np. jak chca zjezdzalnie to zbuduj zjezdżalnie itp :mellow:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2004, 11:29   #18
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam wybudowane wszystkie obiekty... więc nie mają na co narzekać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2004, 10:48   #19
Mathea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam problema z gra haverst moon...moze to niejest problem ale pytanko...bo dostalam konia...zima...i co mu dawac jesc???i czemu on jest caly czas na dworze???nie chce by byl chory...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2004, 14:44   #20
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam problem z Gabriel Knight 3

Kiedy chcę podsłuchać te dwie ,,urocze" angielki to jest tak jakby filmik, ale nic się nie dzieje i kompletnie nic się nie da zrobić - nawet rozglądnąć się na boki czy zapisać gry. Jest jakby zawieszone, ale w menedżerze zadań pisze, że program jest uruchomiony, a nie ,,brak odpowiedzi". Mó komp spełnia wymagania sprzętowe - chodzą na nim znacznie lepsze gry - więc czemu te dziadostwo się wiesza? Może dlatego,że mam wina XP?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023