Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2005, 20:21   #1
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Smile The Sims 2: Na Studiach - Masz pytanie - zadaj je tu

Poniewaz nie chce by i z tego dzialu zrobil sie smietnik z tematami typu: "Pae pytan" lub "2 Pytania" zalozylam ten temat. Tu mozemy zadac pytania, co nas gnebi na temat TS2NS. A dzieki tym co majom gre bedziemy mogli sie tego dowiedziec.

Krótki regulamin:
- Prosze o nie marudzenie ze sie TS2NS nie ma
- Prosze o nie pisanie postów w stylu: "Nie wiem"
- Kazdy post musi zawierac albo odpowiedz na wczesniejsze pytanie albo pytanie
- Prosze sie nie klócic

W pierwszym poscie beda wypisane wszystkie pytania razem z odpowiedziami. I w ten sposob wyjdzie nam maly F&Q.

Moze pierwsza zadam pytanie.

Pytania:
1. Dlaczego moje simy nie chca isc na Egzamin koncowy i na wyklad? - Usun Download. Jakis Plik konfliktuje z gra.

2. Jak przystapic do bractwa? - musisz kupic telefon i nacisnac: "Przystap do bractwa>nazwa bractwa

3. Czy w grze jest garderoba z lustrem? - Jest. Mozna ja kupic w trybie kupowania

4. Od czego zalezy liczba pragnien? - Gdy sim konczy rok z dobrymi ocenami dostaje taka nagrode

5. Co to sa Tajne stowarzyszenia? - Twój sim moze sie przylaczyc do takiego stowarzyszenia, poprzez zaprzyjaźnienie się z jego członkami. Siedziba Tajnego stowarzysznia jest w domku. Maja lepsze wyposazenie.

6. Do czego sluzy wzkaznik Reputacji? - Wzkaznik reputacji to przezroczysty pojemniczek kolo Aspracji. Wzrasta ona na wykonywaniu pragnien z blekitna obwódka. Gdy ma sie duzo reputacji mozna naklaniac inne simy do zrobienia czegos

7. Jakie sa wymagania TS2 NS?? - Są one spisane z The Sims 2
System: Windows 98/2000/ME/XP
Procesor: 800 Mhz
Pamięć: 256 MB RAM
Dysk: 3,5 GB
CD-DVD: 8x
Grafika: 32MB
Dźwięk: karta zgodna z Directx 9.0
Directx: Wersja 9.0
Sterowanie: klawiatura, mysz

8. Ile simów może mieszkać jednocześnie w akademiku?

9. Gdzie sa Save z TS2?

10. Jaka jest zaleznosc miedzy kierunkiem studiów, a przyszla praca? - Gdy sim juz skonczy studia, bedzie mial pragnienia zwiazane z ta kariera, w której przyda mu sie tamta nauka

11. Czy mozna samemu wybudowac Akademik? - Niestety nie. Chyba ze uzyjemy kodu

12. Ile Student ma na "Start"? - Student ma 500 simoleonów

13. Jezeli mam w rodzinie mlodego doroslego i chce nim isc na studia. To dalej kieruje tylko nim? - kieruje sie tylko Mlodym Doroslym

14. Jakie sa kierunki studiów? -
Kierunek studiow- Wymarzone kariery.
Psychologia - Biznes. Stroz prawa. Kariera paranormalna.
Historia - Artysta. Armia. Polityka.
Fizyka - Medycyna. Kariera paranormalna. Nauka.
Literatura - Przestepca. Show-biznes. Obibok.
Nauki polityczne - Armia. Polityka. Show-biznes.
Matematyka - Przestepca. Badacz natury. Nauka.
Ekonomia - Biznes. Polityka. Show-biznes.
Biologia - Stroz prawa. Medycyna. Badacz natury.
Filozofia - Gastronomia. Kariera paranormalna. Obibok.
Sztuka - Artysta. Gastronmia. Obibok.
Aktorstwo - Sportowiec. Polityka. Show-biznes.

15. Jak zrobic zeby inni przylaczali sie do twojego bractwa? - Kliknij na innego sima i : "Zaproś do bractwa"

16. Czy w Akademiku sa tez Maxisowscy studenci? - Tak wprowadzaja sie tego samego dnia co ty

17. Jak sie zajmuje pokój? - Klikasz na specjalne drzwi i: "Zajmij Pokój"

18. Czy pokoje w Akademiku sa równe? - Pod wzgledem wielkosci tak. Jeszcze w pokojach moze byc np. Szafa albo nawet komputer

19. Czy mozna robic swój pokoj po swojemu? - Tak mozesz kupic obrazy, plakaty i wiele innych rzeczy. Musisz miec jednak na to pieniadze.

20. Czy kuchnia i łazienka są wspólne? - Tak. Sa wspólne

21. Jakie sa sposoby na zarabianie studenta? Oprócz pracy w stalówce i gry na gitarze? - Można malować obrazy, być barmanem, roznosić kawę, rapować za napiwki, grać w bilard na pieniądze, pisać powieśc.

22. Jak zmienic aspiracje? - Musisz poczekac do trzeciego roku. Wtedy mozesz ja zmienic.

23. Czy można założyć własne bractwo?? - Tak. Trzeba samemu mieszkac w domku, nacisnac na Telefon i "Zaloz bractwo"

24. O jaka plyte prosi instalator TsNS? - O Plyte nr. 4!

25. Mam róznych nastolatków w roznych rodzin. Chce by byli w jednym akadamiku. Jak to zrobic? - Idziesz nimi na studia i laczysz domy

26. Jak sie biega nago po Uniwersytecie? - Klikasz na sima i "Biegaj Nago".

27. Gdy sie biega po Uniwersytecie nago dostaje sie jakies kary? - Profesorowie reaguja na to jak inni studenci. Nie ma kar.

28. Które dodatki sa kampatybilne z The Sims 2 Na studiach? - Tu jest lista stron, z których spokojnie mozna sciagac meblehttp://forum.thesims.pl/showthread.php?t=14068&page=1

29. Jaka jest cena The Sims 2: Na studiach? - Wacha sie od 65zl do 90zl

30. Czy oprócz ubrań dla młodych dorosłych doszły jakieś nowe?

31. Jak sie odbywaja Egzaminy i Wyklady? - Sim idzie na niego jak do pracy. Wyklad trwa ok. 2, 3 godzin. Podobnie jest z Egzaminem

32. Czy student musi mieszkac w Akademiku? - Nie. Równie dobrze moze mieszkac w domku

33. Czy można wstąpić do jakiejś kapeli lub zespołu? - Niestety nie jest to mozliwe. Jedynie mozna grac za napiwki

34. Gdzie sie trzyma komórke? - w kieszeni

35. Czy wszystkim na chwilke po wlaczeniu oklicy robi sie czarne tlo? - Tak. Kazdemu.

36. Czy mieszkajac w Akademiku sterujemy wszystkimi jego mieszkancami - Sterujemy tymi, którzy zostali przez nas stworzeni. Maxisowscy studenci zachowuja sie jak goscie

37. Gdzie sa zdjecia z TS2NS - w katalogu>neighborhoods >N00x ( x numer otoczenia )

38. Gdzie sie kupuje odtwarzac MP3, komórke i Game Boya - Na parceli publicznej jest taki automat

39. Czy jezeli mój sim nie pójdzie na studia, to nie bedzie mlodym doroslym? - Nie. Tylko jezeli pójdzie na studia zyska ten wiek

40. Co się dzieje, gdy nastolatek posiadający prace idzie na studia? - NIc. Nastolatek konczy studia i wraca do pracy.

41. Czy mozna zamknac swój pokój? - tak mozna. Trzeba nacisnac na drzwi i kliknac: "Zamknij Pokój"

42. Jakie sa nawe nagrody aspiracji? -
Krowo-kwiat - Badacz nauk przyrodniczych
Aparat - artysta
wskrzeszeniomiot - Kariera paranolmalna
Urządzenie do operacji plastycznej twarzy - Show-biznes

43. Czy mozna grac profesorem? - jezeli go poslubisz po skonczeniu studiów to tak.

44. Jak przystapic do tajnego stowarzyszenia? - trzeba zaprzyjaznic sie z takimi simami co chodza w czarnych garniturach z nadrukiem lamy

45 Co mozna robic kiedy jest sie w Tajnym stowarzyszeniu - twój sim moze sie wlamywac do bazy ocen i robic pare innych ciekawych rzeczy

46. JAk mozna stawiac meble na ukosnej? - Trzeba wpisac kod: boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true
Przedmioty obracasz za pomocą przycisku "," oraz "."
__________________
MAm nadzieje ze sie dobrze zrozumielsmy

Edit::::
Jezeli macie jakis dziwny problem z The Sims 2 Na studiach. Najpierw skasujcie folder Downloads, a potem sie pytajcie!!!
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.


Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 11:51
nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2005, 21:03   #2
R@fcio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oto moje pytanie:
Od czego zależy liczba pragnień, które może mieć naraz jeden sim.
Podczas gry zauważyłem, że niktórzy ają tylko 4, a inni 6 :!:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:04   #3
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał R@fcio
Oto moje pytanie:
Od czego zależy liczba pragnień, które może mieć naraz jeden sim.
Podczas gry zauważyłem, że niktórzy ają tylko 4, a inni 6 :!:
dlatego że jak sim się dobrze uczy to po 1 lub 2 semestrze dostaje taką nagrodę. Zwiększenie pragnień.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:43   #4
Karuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pytanie do osób posiadających TS2:NS

Czy ktoś mógłby odwrócić opakowanie na drugą stronę i spisać mi wymagania? Byłabym bardzo wdzięczna, oszczędziłabym sobie chodzenia do sklepu... Mam tylko 256 ram i stąd moja prośba. Spiszcie wymagania! Tylko, żeby nie były to domysły, ale spisane z opakowania. Proszę!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:48   #5
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karuś
Czy ktoś mógłby odwrócić opakowanie na drugą stronę i spisać mi wymagania? Byłabym bardzo wdzięczna, oszczędziłabym sobie chodzenia do sklepu... Mam tylko 256 ram i stąd moja prośba. Spiszcie wymagania! Tylko, żeby nie były to domysły, ale spisane z opakowania. Proszę!
O.k.....

Od lat: 12
Procesor 800 MHz
128 MB RAM
karta 32 MB
gra The sims 2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 21:58   #6
Nulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ile simów może mieszkać jednocześnie w akademiku?
Sorki, że zadaje może dla was oczywiste pytania, ale ja chcem wiedzieć o tej grze jak najwięcej zanim kupię
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 22:15   #7
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karuś
Rany, ale się cieszę! Kamień spadł mi z serca!!!!!!!!!!!!!!! Super! To ja lece jutro do sklepu!
Nie wiem skąd sliczna wytrzasnęła te wiadomości, ale wymagania są nieco inne. :/
Na odwrocie The sims 2 na studiach nie ma podanych wymagań sprzętowych. Jest napisane: DO URUCHOMIENIA TEGO DODATKU WYMAGANA JEST GRA THE SIMS2 ORAZ 1 GB WOLNEGO MIEJSCA DYSKU TWARDYM. WYMAGANIA SYSTEMOWE JAK W GRZE PODSTAWOWEJ.
Dane spisane z the sims2 (wersja podstawowa)
System: Windows 98/2000/ME/XP
Procesor: 800 Mhz
Pamięć: 256 MB RAM
Dysk: 3,5 GB
CD-DVD: 8x
Grafika: 32MB T(tutaj znaczek, którego nie jestem w stanie napisać, bo jakiś taki dziwny on )
Dźwięk: karta zgodna z Directx 9.0
Directx: Wersja 9.0
Sterowanie: klawiatura, mysz
Jak widzisz te dane się nieco różnią od podanych przez sliczną.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2005, 23:11   #8
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Do wszystkich mających grę: przed zadaniem pytania najpierw zajrzyjcie do instrukcji. Czasem to wystarczy
Co do pytania - jak przystąpić do bractawa. Jeśli ktoś nie ma opcji przystąpienia do bractwa, niech się najpierw zorientuje, czy w jego kampusie w ogóle jest jakieś bractwo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 09:10   #9
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie potrzebnie założyłam tmeat...
przy instalacji TS2:NS prosi o kopie TS2, mój tata nie może znaleźć moich sejwów, i nie chce ich instalować.
pomożecie??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 09:14   #10
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emma Watson
nie potrzebnie założyłam tmeat...
przy instalacji TS2:NS prosi o kopie TS2, mój tata nie może znaleźć moich sejwów, i nie chce ich instalować.
pomożecie??
http://forum.thesims.pl/showthread.p...stpost&t=15476
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 14:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023