Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2015, 14:18   #1
Syllka
 
Zarejestrowany: 02.04.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

Witam.
Zakupiłam dzisiaj dodatek do The Sims 4 w empiku. Włożyłam płytę do napędu, odpaliłam instalacje i wyskakuje wiadomość, że najpierw trzeba zaktualizować podstawę The Sims 4, zrobiłam to, ale po ponownym włożeniu płyty, ciągle pokazuje się, że trzeba zaktualizować podstawkę, robiłam to ręcznie, za każdym razem piszę, ze gra jest aktualna, a problem z instalacja dodatku dalej się pojawia. Jakieś pomysły?
dołączam screeny:
http://zapodaj.net/008c89727fb5e.jpg.html
http://zapodaj.net/2d12f5b731e43.jpg.html
pozdrawiam.

@CH: To temat zbiorczy

Ostatnio edytowane przez Charionette : 03.04.2015 - 13:50
Syllka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.04.2015, 15:00   #2
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Instalacja dodatku Witaj w pracy.

Wpisz kod seryjny gry The Sims 4 Witaj w Pracy w origin i pobierz grę przez origin. Po czym zainstaluj. Powinno zadziałać
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 20:21   #3
Amatis
 
Avatar Amatis
 
Zarejestrowany: 11.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy problemy z grą

Dobrze, pytam o to wszędzie. Kilka godzin temu aktywowałam w Origin kod do Witaj w pracy. Wszystko okay, jest w kolejce do pobrania, Usuwam dodatek z kolejki, gdyż nie mam czasu, aby pobrać. Jednak gry nie ma w Moich grach, kod też wykorzystany. Ktoś zna rozwiązanie? Bo na czacie z konsultantem czekam od sześciu godzin i nadal brak odpowiedzi.
Amatis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 20:30   #4
x3Kitty
 
Avatar x3Kitty
 
Zarejestrowany: 25.10.2014
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy problemy z grą

@Amatis Gra tak jakby scala wszystko do jednego, musisz najechać na okładkę the sims 4, kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać "pokaż szczegóły gry" najechać na okładkę "the sims 4 witaj w pracy" i wybrać pobierz
x3Kitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 20:32   #5
Amatis
 
Avatar Amatis
 
Zarejestrowany: 11.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy problemy z grą

@x3Kitty Kłaniam ci się Kitty, mój Boże Podchodziłam pod załamanie psychiczne, ale teraz jest dobrze. Dziękuję.
Amatis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 20:33   #6
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 884
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy problemy z grą

@Amatis, Nie wiem czy dodatek kupowałaś w wersji pudełkowej, to tam nawet w środku masz napisane, że dodatek nie pojawi się jako osobna okładka w moich grach.
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 20:37   #7
Amatis
 
Avatar Amatis
 
Zarejestrowany: 11.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4:Witaj w Pracy problemy z grą

@Sqiera, A akurat roztrzepanie to moja charakterystyczna cecha. Zawsze coś nie do końca doczytam i potem problem. Zawsze tak jest, tylko że to jeden z drobniejszych przypadków.
Amatis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2015, 19:31   #8
nitroglicerynka
 
Zarejestrowany: 04.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

Hej Mam 2 problemy z grą - jeden jest chyba na pewno błędem, co do drugiego nie jestem pewna.
Pierwszy problem - każdy Sim, którym wybieram opcję bara-bara i postaraj się o dziecko, dostaje nastrójnik "przeciętne bara-bara" i jest przez to nieswój. Nieważne, czy Sim jest w super-flirciarskim nastroju, czy jest tylko "szczęśliwy", zawsze jest kiepsko - jego partner natomiast dostaje nastrójnik adekwatny do jego "stopnia podniecenia" tzn. gdy jest np. bardzo flirciarski - ma rewelacyjne bara-bara. Czy u Was też tak jest?

Mój drugi kłopot - bardziej wkurzający - Kosmici cały czas porywają mi Simów-facetów i zapładniają! Jeden z moich Simów, Darek Wilk, został 4 razy szczęśliwym tatusiem kosmitów (ostatni raz jako STARUSZEK) a jego zięć, niejaki Grzesiek, własnie urodził bliźniaki-kosmitki w swojej 5 ciąży. Czy nad tym się da jakoś zapanować? Na szczęście - uspokajam Forumowiczów o słabszych nerwach do dzieci - każdego kosmitę, który jest niemowlakiem można odesłać na Planetę Macierzysta i znika on całkowicie z kontaktów i otoczenia. To jedynie ratuje sytuację. No ale ile można?!
nitroglicerynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2015, 02:00   #9
MartaRut23
 
Zarejestrowany: 15.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

Mam problem.Otóż kiedy moja simka zaczyna rodzić to mam opcje,że mogę z nią pojechać do szpitala i jadę,ale kiedy chcę się zarejestrować do szpitala to simka cały czas stoi i nic się nie dzieje,a żeby chciała się ruszyć to muszę dodać reset sima.Co się dzieje wie ktoś??
I jeszcze jedno czasami jest tak,że jak moja simka rodzi i idzie do szpitala to tylko w rejestracji ktoś jest i nic więcej,ale najczęściej nie ma w ogóle lekarza.

Ostatnio edytowane przez MartaRut23 : 08.04.2015 - 02:26
MartaRut23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2015, 07:41   #10
Amatis
 
Avatar Amatis
 
Zarejestrowany: 11.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

@Nitroglicerynka, Znam ten ból. Ja zwykle jak zauważam, że kosmici chcą porwać mojego sima, to go resetuję. A co do tego pierwszego błędu, to też go mam. I jest niezmiernie wkurzający.
Amatis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023