Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2005, 12:53   #1
DarkSwan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zepsute łóżka?

Ja nie wiem co się stało. Spokojnie budowałam sobie dom, a na koniec zostawiłam sobie do zrobienia sypialnię. Tyle, że nie dane mi było ją umeblować, gdyż gdy tylko chciałam postawić łóżko cała gra mi się zacięła i nic się nie dało zrobić. Próbowałam stawiać łóżko chyba ze cztery razy (za każdym razem inne) i wciąż to samo. Ciągle musiałam restartować komputer.
Przedtem wszystko było dobrze. Teraz coś się zepsuło. Gdyby to była inna rzecz, a nie łóżko, to mogłabym się bez niej obejść, ale co to za sypialnia bez łóżka! Przecież simowie muszą gdzieś spać!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2005, 13:09   #2
Avrilcia_Korny
Guest
 
Postów: n/a
Smile lily

Cytat:
Napisał DarkSwan
Ja nie wiem co się stało. Spokojnie budowałam sobie dom, a na koniec zostawiłam sobie do zrobienia sypialnię. Tyle, że nie dane mi było ją umeblować, gdyż gdy tylko chciałam postawić łóżko cała gra mi się zacięła i nic się nie dało zrobić. Próbowałam stawiać łóżko chyba ze cztery razy (za każdym razem inne) i wciąż to samo. Ciągle musiałam restartować komputer.
Przedtem wszystko było dobrze. Teraz coś się zepsuło. Gdyby to była inna rzecz, a nie łóżko, to mogłabym się bez niej obejść, ale co to za sypialnia bez łóżka! Przecież simowie muszą gdzieś spać!
Hm.... to musi być błąd w grze, albo virus wkradł się, ale to mało możliwe. Jednak.. musisz wiedzieć, że reinstalka tutaj pomoże. Ja nie umiałam wstawić lodówki, i musiałam tak zrobić, może to pomoże...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2005, 13:11   #3
Infitiny
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A to były oryginalne łóżka czy ściągnięte? Jeśli ściągnięte, to może są wadliwe i trzeba je usunąć. Ja miałam taki problem ze stołami.. Wcześniej wszystko działało?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2005, 13:15   #4
Irish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

eee moze wywal dodatkowe lozka i posciele ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2005, 15:14   #5
DarkSwan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Infitiny
A to były oryginalne łóżka czy ściągnięte? Jeśli ściągnięte, to może są wadliwe i trzeba je usunąć. Ja miałam taki problem ze stołami.. Wcześniej wszystko działało?
Łóżka były oryginalne. Mam też ściągnięte, ale te i te nie działają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2005, 20:36   #6
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Musi to być bład w grze jesli te i te łóżka nie działają to moze cos sie stało w dowolandzie... wiec wejdz The Sims Warsztat i jesli cos sie odchaczyło to napewno on pomoze a jesli to nie pomoze to moja rada jest taka: odinstluj grę i zainstaluj ponownie.

Male pytanko... : masz orginałke czy przegraną??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2005, 20:50   #7
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

warsztat??? a od kiedy w warsztacie widac lozka?????


moja rada - przenies CALY download w inne miejsce, i dopal gre bez sciagnietych dodatkow.. jak zadziala, to nie pozostaje nic innego jak przegladnac S2PCI dodatki, i wywalic zepsute.. http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706 ewentulanie pozbyc sie ostatnio sciagnietych dodatkow.

jezeli sie okaze, ze to nie download.. to przenies CALY katalog z "moich dokumentow" w inne miejsce i odpal gre.. gra bedzie od nowa tworzyla okolice, npc.. tak jak podczas pierwszego odpalania.. i sprawdz czy mozesz wstawic lozka z gry.. jezli tak.. to mozesz sobie sprobowac przeniesc spowrotem Twoje pliki z gry i wgrac na nowo utworzone..

jezeli sie okaze, ze dziala no to super.. jezeli sie okaze, ze nie to to napewno, ktorys z plikow, ktore powstaly podczas Twojej gry.. bedziesz musiala zaczac gre od nowa... chyba, ze bedzie Ci sie chcialo wgrywac oddzielnie kazdy katalog z "moje dokumenty" i sprawdzac, przy ktorym sie wyrypuje..

chociaz nie spotkalam sie, zeby jakis inny katalog niz "downloads" powodowal bledy.. ale zawsze moze byc ten pierwszy raz..


ps. ewentualnie moze to byc jeszcze przeciazenie.. duzo miejsca wolnego zostalo Ci na dysku systemowym???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2005, 15:25   #8
DarkSwan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ameretat
ps. ewentualnie moze to byc jeszcze przeciazenie.. duzo miejsca wolnego zostalo Ci na dysku systemowym???
Zostało 671 MB wolnego miejsca. Ale dzięki za radę, spróbuje przenieść wszystkie downloads i zobacze jak działa.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023