Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2014, 15:02   #41
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 866
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Jak już wiesz, poleciałam seryjnie, więc zapewne ten komentarz tutaj, nie zdziwił cię już zbytnio.

Film obejrzałam z zaciekawieniem. Świetnie wszystko przedstawiłeś. Tajemnica goni tajemnicę
Jak Ellen dotarła do tej łazienki i gdy zobaczyłam ten cieknący kran, pomyślałam sobie, że pewnie w tym domu grasuje bazyliszek xD Takie skojarzenie odnośnie Pottera
Potem na końcu ta kaseta. Jak się zapewne można domyślić, tą dziewczynką jest Lisa. Strasznie smutne miała dzieciństwo. Przez całe nagranie nie było widać oprócz niej nikogo, za wyjątkiem tego kota. Dziwne to wszystko, trochę wygląda to tak jakby ten dom był jej zmorą, przekleństwem....
No chyba, że to ktoś z jeszcze wcześniejszych czasów, ktoś kto żył w tym domu, a Lisa narodziła się dużo dużo później... Te zombiaki to zapewne kolejni członkowie tej całej rodzinki xDD
Ciekawe czy Ellen uda się wyjść z tego domu cało.

Mam pełno różnych domysłów i pytań w związku z tym, ale nie chcę nic mówić, wolę poczekać na następne odcinki, licząc że uzyskam odpowiedzi na swoje pytania.

Czekam z niecierpliwością na kolejną część!
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2014, 12:01   #42
mystically_mad
 
Avatar mystically_mad
 
Zarejestrowany: 31.07.2013
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 79
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

To jest świetne! Po prostu oglądałam, oczy szeroko otwarte i usta też. Idealny pomysł <3
mystically_mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2014, 18:10   #43
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
NO, naprawdę fajne Ostatni filmik, CUDEŃKO I w ogóle bardzo klimatycznie, muzyczka fajna i tak baaardzo mhrocznie
Spoiler: pokaż
Trochę było drętwo na początku, ale jak VHS weszło do akcji no to <3 I publiczna toaleta, miałem wrażenie, że za chwilę z kibelka wyskoczy zombiak
Ciesze sie, ze ci sie spodobalo I dziekuje za komentarz

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Co tu tak mało komentarzy? T_______T
Don się napracował, a wam się lenie komentować nie chce
No wlasnie! Rudzielczyni, bierz pale w dlon i lejemy niewiernych XD

Cytat:
Jak jest się kimś takim jak ja, kto miał do czynienia z Silent Hill i ciągle odnosi się wrażenie, że za każdymi drzwiami czyha potwór, to ogląda się z te filmiki z lekkim dreszczykiem
Ciesze sie, ze filmik trzymal w napieciu

Cytat:
Im głębiej się idzie, tym więcej pytań bez odpowiedzi, ale im więcej zagadek tym ciekawiej, więc czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek
O to chodzilo W kolejnym epizodzie jeszcze wiecej pytan XDDD

Cytat:
Ach no i muza.. Jeśli to ta, którą sam tworzyłeś to szacun, pasuje do klimatu IDEALNIE
Dziekuje raz jeszcze xd

Cytat:
Napisał Mile Zobacz post
Co do simki to jest bardzo ładna, jednak ma głęboko osadzone oczy i rzęsy jej wchodzą w powieki.
Zauwazylem to, ale nie chcialem juz manipulowac uroda naszej pieknosci

Cytat:
Swoją drogą jest bardzo odważna chodzić po tym dziwnym domu i w dodatku nie ucieka przed zombie.
Jak wieszkosc protagonistow w filmach czy grach

Cytat:
Muzyka niepokojąca, drażniąca aż ciarki czasami przechodzą. Czasami nastrojowa i smutna. Świetnie ją dobrałeś, ale u ciebie to nie nowość, zawsze dobierasz extra muzykę

Cytat:
Dla samej muzyki warto obejrzeć ten filmik.
ahhahaahah xD

Cytat:
Jeszcze takie pytanie na samym początku jest głos, to twój przerobiony głos, nieźle to zabrzmiało.
Nie, to nie jest moj glos

Cytat:
Próbowałam rozszyfrować treść z brakujących liter, mam jedno zdanie a z reszty wychodzą mi głupoty. Mam nadzieję, że to wyjaśnisz.
Bedzie pare rzeczy, ktore pozostawie bez jasnej odpowiedzi. Mysle, ze to bedzie jedna z nich.

Cytat:
Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Wiem, że to wymaga pracy ale nie każ tak długo czekać. Pozdrowionka Mile cmok.
Zdecydowanie za duzo pracy a za malo komentow

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Jak już wiesz, poleciałam seryjnie, więc zapewne ten komentarz tutaj, nie zdziwił cię już zbytnio.
Arousal bys jeszcze skomentowala

Cytat:
Film obejrzałam z zaciekawieniem. Świetnie wszystko przedstawiłeś. Tajemnica goni tajemnicę
O to chodzi

Cytat:
Jak Ellen dotarła do tej łazienki i gdy zobaczyłam ten cieknący kran, pomyślałam sobie, że pewnie w tym domu grasuje bazyliszek xD Takie skojarzenie odnośnie Pottera
Jak skonczylem nad nia prace, to tez mialem takie skojarzenie xD

Cytat:
Ciekawe czy Ellen uda się wyjść z tego domu cało.
Byc moze,bedzie to zalezalo od was...

Cytat:
Czekam z niecierpliwością na kolejną część!
Ja mysle XD

Co do tasmy, to jedna rzecz z pewnoscia sie wyjasni w nastepnym odcinku
Dziekuje wszystkim za komentarze
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 04.02.2014 - 18:24
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2014, 23:28   #44
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

MISTRZ! Ten projekt jest genialny, fascynujący i bardzo wciągający! Nigdy przedtem nie spotkałam się z taką wersją VS, przez większość odcinka miałam ciary i wrażenie że za kolejnymi drzwiami znajdzie się coś strasznego, wyskoczy jakiś zombiak czy coś. Fantastyczny klimat, dopracowany każdy szczegół, muzyka. Czekam na kolejną część.

Ostatnio edytowane przez Chloé : 08.08.2014 - 23:30
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2015, 02:47   #45
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Dzieki! Ciesze sie, ze ci sie spodobalo

Zapraszam wszystkich do obejrzenia Aktu II!
Zglaszajcie wszelkie bledy z linkami w spoilerach


__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2015, 17:08   #46
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Zacznę od ogólnego komentarza na temat Ellen's Nightmare. Wydaje mi się, że kiedyś, gdzieś już komentowałam, ale najwyżej się powtórzę. Przede wszystkim należą Ci się brawa za sam pomysł. Nie spodziewałam się, że można zrobić coś tak ciekawego przy użyciu simsów. Klimatem, jak i ujęciami i innym zabiegami, które użyłeś strasznie przypomina mi się gra Resident Evil w połączeniu z grami point'n'click. Mamy dom, który badamy i odkrywamy jego sekrety. W mój gust trafiłeś idealnie. Poza tym jest napięcie, głównie to zasługa dobrze dobranego podkładu muzycznego jak i samych ujęć.
Teraz trochę o Akcie II:

Spoiler: pokaż
Zaczyna się spokojnie ruszamy dalej przez dom. Oczywiście musiałam zbadać każdy zakamarek gdy tylko pojawiłą się opcja "ZBADAJ". I tak sobie spokojnie oglądałam, aż nie doszłam do łazienki. Takie miałam złe przeczucie w tej łazience gdy była opcja idź dalej, że będzie z nią coś nie tak. Te lustro... No nic, skoro używam każdej możliwej opcji to dam opcję "UŻYJ" przy zlewie.
O nie!! (piszę komentarz na na bieżąco z oglądaniem) Zabili mnie! Tego się nie spodziewałam! Na prawdę jestem w szoku (plus dla ciebie) Tak, więc teraz po restarcie omijam tą łazienkę szerokim łukiem. ;p
Później te króliki jako statuy. Miałam nadzieję, że to będzie jakaś zagadka.
Pomysł z projektorem genialny. Taki dodatkowy smaczek do całej historii. I czy mi się wydaje czy użyłeś soundtrack z którejś części Resident Evil? (stawiam na trójkę, jak już). Sam pomysł z wirusem i zdjęciami genialny.
Co do błędów nie zwracałam na nie uwagi, żeby wczuć się w klimat. Jedyne co zauważyłam to gdzieś tam zamiast "że" było "ze".
No i strasznie jestem ciekawa o co chodzi z tym domem i zaginięciem Lisy. Państwo Carter przeprowadzają badania dotyczące wirusów, do tego te filmy z młodą (chyba) Lisą. Jedyny pomysł jaki obecnie przyszedł mi do głowy to, że Lisa może ma w sobie jakiś gen, potrzebny do ich badań (albo cokolwiek w swoim ciele czym może im się przysłużyć). Wiem trochę przekombinowane, ale zobaczymy co będzie dalej


Tak więc uwielbiam Ellen;s Nightmare. Mam nadzieję, że wena Cię nie opuści. Czekam na następny akt i na jeszcze więcej zaskoczeń i możliwości wyboru ;D
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2015, 19:27   #47
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,064
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Nieraz się zastanawiałam, kiedy wstawisz kolejny akt! Poprzedni był ponad rok temu, tak szybko zleciało
Spoiler: pokaż
Sprawdzałam wszystko, co się dało Łazienkę też... zaskoczyłeś mnie, nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji O.O
Z Carterami dziwna sprawa, niby tak dobrze traktowali personel, a to chyba jednak oni stoją za tym atakiem zombie. Ciekawi mnie, co się z nimi stało. No i z Lisą, nawet list zostawiła - wiedziała, że coś jest nie tak. Tylko czemu nie uciekała?
I w ogóle to nie wiedziałam, że jesteś sławnym wokalistą.

Ogólnie to super, mam nadzieję, że na następną część nie każesz nam aż tyle czekać :>
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2015, 17:24   #48
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Sovillian, jezeli chodzi o soundtrack, to tak, uzylem miedzy innymi utworow z RE, ale nie jest to czesc 3, a 4 i 5 Dzieki za komentarz

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Nieraz się zastanawiałam, kiedy wstawisz kolejny akt! Poprzedni był ponad rok temu, tak szybko zleciało
Co nie? Teraz 2 lata poczekacie, rownie szybko zleci


Cytat:
I w ogóle to nie wiedziałam, że jesteś sławnym wokalistą.
Byc moze, takich smaczkow bedzie wiecej... Mysle, by nawet porobic ukryte pomieszczenia z Easter Eggami

Cytat:
Ogólnie to super, mam nadzieję, że na następną część nie każesz nam aż tyle czekać :>
Tez mam nadzieje, ze kolejna czesc pojawi sie szybciej, ale to czas wszystko zweryfikuje

Dziekuje dziewczyny za komentarz
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 02.04.2015 - 21:50
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2017, 04:59   #49
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Jest, nareszcie kolejny akt! Mega dlugo nad nim pracowalem, ale jest on tez bardzo rozbudowany. Mam nadzieje, ze sie wam spodoba! Zapraszam!


https://www.youtube.com/watch?v=lG93xILeEj4
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2017, 20:16   #50
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,064
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Malfurion Zobacz post
Co nie? Teraz 2 lata poczekacie, rownie szybko zleci
A jednak to nie był żart

Bardzo mi się podobało, jak zawsze. <3 Mimo długiej przerwy historia nie straciła ani trochę na klimacie. Na początku aż miałam ciarki. :>
Spoiler: pokaż
URWANE W TAKIM MOMENCIE!!! D:
Myślałam, że tym razem w piwnicy znów będzie jakiś zombiak i "game over", ale było jeszcze fajniej. Ten dziennik! Genialnie pokazałeś zmieniającym się językiem wpisów, co się działo z autorką notatek. Kocham. I rozwija jeden z moich ulubionych motywów - motyw złej organizacji
Do czego mam zastrzeżenia:
1. Jak były te obrazki z pociągami, to na jednym był napis Stuttgart-coś tam... To tak trochę zachwiało klimat XD
2. Trochę błędów w tekście - interpunkcja, powtórzenia. Nie czepiam się o takie rzeczy, jednak uważam, że jakby podrasować język pod kątem techniki i stylu, byłoby bardziej klimatycznie. Przemyślenia Ellen czasem mogły być inaczej formułowane. Widziałabym więcej krótkich zdań, by wprowadzić tu więcej napięcia. Podziwianie kreatywności architekta domu Carterów czy coś tego typu - raczej nie.

Dobra robota, chcę więcej. I szybciej niż za dwa lata XD

Swoją drogą, proponowane podrzuciło mi "Reborn" i "Illusions", więc stwierdziłam, że wreszcie sobie obejrzę. To. Jest. Cudowne. Skąd pochodzi muzyka z tego? Bardzo mi się podoba.
I w ogóle cieszyłabym się bardzo, jakbyś więcej kręcił, ale domyślam się, jakie to trudne!
Weny do następnych produkcji życzę ^^
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, ellen's nightmare, film, genesis, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023