Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.04.2013, 21:28   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Arrow Ellen's Nightmare

Witam

Chcialbym wam przedstawic moj nowy projekt nad ktorym bardzo dlugo pracowalem. Jest to dosc nietypowy film, mysle ze jeszcze nie mieliscie okazji ogladac takiego simowego filmu Licze, ze moj pomysl przypadnie wam do gustu

Licze na szczere opinie
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 28.10.2015 - 23:02
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.04.2013, 15:49   #2
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Ponieważ długo nie komentowałam OP (za co przepraszam!), musiałam wejść i spojrzeć, co nowego stworzyłeś, Teletubisiu :3 Co więcej, jak zwykle się nie zawiodłam. Ta muzyka, jakość, FABUŁA... Dobra, po kolei xD
Pierwsze cztery minuty prologu (tutaj chciałam powiedzieć, że suczka jest przesłodka ) i byłam pewna, że to już koniec, a tu naprawdę miła niespodzianka. Przez te fantastyczne ruchy kamerą czułam się jakbym grała w pierwsze części Resident Evil! xD Dodatkowo idealnie dobrana ścieżka głosowa. Adnotacje są świetnym pomysłem, wczułam się xD Według mnie - to jest Twój najlepszy projekt, mi bardzo przypadło do gustu, jestem pod wrażeniem :3
Wszystko pięknie zmontowane, łapka w górę poleciała
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2013, 14:41   #3
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

za to ninjowanie op, juz dawno powinienem rzucic na ciebie szatanska klatwe :p dziekuje tubisiowa fallenko za komentarz. Ciesze sie, ze ci sie podobalo
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2013, 15:36   #4
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 866
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

No powiem ci, że jestem pod wrażeniem. Rzeczywiście czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Fajny pomysł, chwilami czułam się jak w grze (i nie mam tu Simsów na myśli), można się wciągnąć przez te możliwości wyboru :p. Heh, to dopiero prolog, a ciekawe co wymyślisz dalej (bo będzie ciąg dalszy, prawda?)
Przyczepię się do muzyki tylko, która w pewnym momencie stała się dla mnie drażniąca.

W każdym razie jako całość to mi się spodobało
__________________

Ostatnio edytowane przez Sqiera : 28.04.2013 - 16:31
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2013, 22:52   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/
Moje zdanie na temat tego filmiku jest krótkie, zwięzłe i na temat - rewelacja! Już poprzednie Twoje video wywarło na mnie ogromne wrażenie, ale tym pomysłem po prostu mnie rozwaliłeś. Od razu mam skojarzenie z grami typu "escape the room" i "point & click", które uwielbiam, i w które swego czasu nałogowo wręcz grałam <3
W ogóle poszczególne ujęcia, montaż - świetne! Podoba mi się Twoje wyczucie w kręceniu tych krótkich ujęć, np. widoki okolicy itp. nie trwają za długo, nie zanudzają, są dobrze wyważone i ogląda się z przyjemnością. Kamera po prostu płynie i to jest uczta dla oka. Muzyka bardzo dobra, klimatyczna, trochę niepokojąca, czyli taka, jaka powinna być w tym temacie. Dodatkowo bardzo ciekawy pomysł efektu przejścia filmiku w komiks.
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie!
Poza tym, jest super i ogromnie mi się podoba. Chętnie bym pozwiedzała to interesujące domiszcze trochę bardziej... Mam nadzieję, że niedługo będzie c.d.?

btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2013, 23:31   #6
noir
 
Zarejestrowany: 03.01.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

niesamowite! miales bardzo dobry pomysl i z kazdym mini filmikiem bylem coraz bardziej zaciekawiony tego, co bedzie dalej. na plus zasluguje rowniez bardzo dobra jakosc obrazu i dzwieku, bardzo profesjonalnie Ci to wyszlo.
__________________
Oh God, I'm gonna die alone
noir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2013, 12:38   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Heh, to dopiero prolog, a ciekawe co wymyślisz dalej (bo będzie ciąg dalszy, prawda?)
No wlasnie... to dopiero prolog hehehe Pozniej bedzie hardcore
Dalszy ciag bedzie, ale jak sama wiesz, mam jeszcze O.P. Takze kolejny odcinek E.N szybko sie raczej nie pojawi.

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/


Hmmm... powinniscie dojsc do punktu gdzie pisze, ZE UKONCZYLISCIE PROLOG. Jezeli cos jest nie tak, to daj link do filmu, na ktorym sie zatrzymalas a ja go sprawdze

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie!
Tego bezguscia nie moge sobie wybaczyc ;p Nie wiem jak to sie stalo
Ortow staram sie unikac, ale wplyw na bledy ma rowniez to, ze wszystkie polskie znaki.... uwaga.... kopiuje z edytora tekstu. Jest to bardzo mozolna i zmudna robota i czasami cos jestem wstanie przeoczyc.

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha!
Juz kiedys mowilem, ze rude jest piekne


Dziwi mnie, ze nikt nie wspomnial, o takim smaczku jak haslo, ktore tam wrzucilem... a konkretnie o to jakie ono jest. No chyba, ze nie doszliscie do tego momentu...hmmm... tak jak powiedzialem piszcie, jezeli cos wam nie dziala.

EDIT: ZAUWAZYLEM BLAD W JEDNYM Z FILMOW, KTORY ZOSTAL NAPRAWIONY. JEZELI COS WAM NIE DZIALA TO PISZCIE TUTAJ WRAZ Z LINKIEM!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 29.04.2013 - 12:50
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2013, 14:24   #8
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

No tak, zapomniałam napisać, że gdy zobaczyłam hasło - automatycznie się uśmiechnęłam xD
Żeby nie było offtopu to powiem, że błąd u mnie był w TYM filmiku, ale to już naprawiłeś xD Dzisiaj pokazałam film mojej znajomej i nie było innych błędów

@down: oczywiście, jest zachwycona, bo nigdy nie oglądała filmików w simsach i nie sądziła, że można zrobić coś takiego w grze xd
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 29.04.2013 - 16:47
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2013, 15:10   #9
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Fallen, to mow co znajoma mowila! Podobalo sie jej?

ps. link mozesz usunac
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 29.04.2013 - 15:18
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.04.2013, 03:06   #10
SirWellington
 
Avatar SirWellington
 
Zarejestrowany: 26.02.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Ciekawy pomysł, dobre wykonanie, klimatyczna muzyka i historia. Zdejmuję z głowy kapelusz i chylę czoła towarzyszu Genesis.
Sam sposób prezentacji skojarzył mi się z moimi ulubionymi przygodówkami i aż nie mogę doczekać się następnego rozdziału, chociaż domyślam się iż nakład pracy jaki należy poświęcić w jego wykonanie jest spory i przyjdzie trochę poczekać na koszmaru ciąg dalszy.
SirWellington jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, ellen's nightmare, film, genesis, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023