Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2013, 17:22   #31
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
WHAT?! Chyba sobie żartujesz...
dla jasnosci, oba oczywiscie zostana doprowadzone do konca. Takze spokojnie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.01.2014, 16:21   #32
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Ogloszenie parafialne

Poszukuje beta testerow! Tak, dobrze czytacie XD
Kolejny odcinek jest juz prawie na ukonczeniu. Filmikow jest CALA masa i ciezko mi samemu ogarnac ten chaos. Dlatego potrzebuje 3 osob, ktore przetestuja pewien fragment odcinka. Chodzi o to aby sprawdzic czy dzialaja adnotacje itd. Prosilbym aby wybrane osoby, nie publikowaly informacji na temat materialu przez was "ogranego". Tak samo prosilbym, abyscie nie komentowali w zaden sposob tych fragmentow. Z finalna ocena poczekajcie do opublikowania pelnej wersji odcinka.
Swoje zgloszenia wstawiajcie tutaj do DZISIAJ GODZINY 19! Czasu jest nie wiele wiec nie zwlekajcie! Kolejnosc zgloszen nie ma znaczenia, jakoze to ja wybiore trojke szczesliwcow
Wystarczy, ze w tym temacie badz na PM, wyrazicie chec wziecia udzialu w testach. Simple as that!
Powodzenia!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 04.01.2014 - 16:38
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2014, 16:54   #33
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Zgłaszam się
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2014, 13:29   #34
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

ZAPRASZAM!


WSZELKIE BLEDY Z LINKAMI, PROSZE UMIESZCZAC W SPOJLERZE
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 08.01.2014 - 14:12
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2014, 18:56   #35
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,064
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Właśnie obejrzałam, yay! Jak tylko zobaczyłam, że jest nowy odcinek to od razu sobie włączyłam.
Pewnie się powtórzę, ale Ellen jest śliczna! *-*
Chciałabym umieć kręcić takie filmy jak ty. Aż byłam zawiedziona, że tak szybko obejrzałam całość. Pozostaje mi czekać na ciąg dalszy.
Błędów z linkami nie było, wychwyciłam tylko kilka braków ogonków przy "ę" itp., ale nie przeszkadzało mi to.
Spoiler: pokaż
Ciekawi mnie bardzo, kim jest ta dziewczynka z nagrania na kasecie. Podejrzewam, że to może Lisa jak była mała? Na początku nawet myślałam, że w końcu ten telewizor nie odpali, bo nic nie było widać.
Dziwi mnie, że w takim pięknym i słonecznym Sunset Valley kryje się tyle zombiaków. Już sama rezydencja Carterów jest taka mroczna. Największe wrażenie robi pokój z rachunkami i komputerem, do tego ta mgła czy co to tam jest przy podłodze.
Świetne <333333

Ostatnio edytowane przez Diana : 08.01.2014 - 20:02
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2014, 18:41   #36
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

No w końcu!

Wciągnął mnie ten odcinek, aż zła jestem, że już się skończył. I pewnie długo trzeba będzie czekać na następny...

Tak sobie myślę - ta Ellen jest jakaś nie tego - ja widząc żywego trupa spadałabym z tego domu, gdzie pieprz rośnie, a ta lezie i bawi się w detektywa
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2014, 17:59   #37
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Właśnie obejrzałam, yay! Jak tylko zobaczyłam, że jest nowy odcinek to od razu sobie włączyłam.
Nie dziwie ci sie

Cytat:
Chciałabym umieć kręcić takie filmy jak ty.
Samo nic nie przychodzi Na poczatku swojej drogi nie porazalem filmikami Teraz z reszta tez uwazam, ze jeszcze wiele moglbym sie nauczyc

Cytat:
Aż byłam zawiedziona, że tak szybko obejrzałam całość. Pozostaje mi czekać na ciąg dalszy.
Nic nie trwa wiecznie Nie wiem dokladnie ile zajmuje standardowe przejscie tego odcinka, ale zrobienie wszystkich filmikow z wzgledu na interaktywnosc to ponad 1h materialu video

Cytat:
Błędów z linkami nie było
to najwazniejsze!

Cytat:
, wychwyciłam tylko kilka braków ogonków przy "ę" itp., ale nie przeszkadzało mi to.
Wszyscy doskonale wiedza na jakiej zasadzie wstawiam ogonki. Dziekuje za wyrozumialosc

Cytat:
Spoiler: pokaż
Ciekawi mnie bardzo, kim jest ta dziewczynka z nagrania na kasecie. Podejrzewam, że to może Lisa jak była mała? Na początku nawet myślałam, że w końcu ten telewizor nie odpali, bo nic nie było widać.
Dziwi mnie, że w takim pięknym i słonecznym Sunset Valley kryje się tyle zombiaków. Już sama rezydencja Carterów jest taka mroczna. Największe wrażenie robi pokój z rachunkami i komputerem, do tego ta mgła czy co to tam jest przy podłodze.
Świetne <333333
Spoiler: pokaż
Tajemnica tasmy oczywiscie z czasem sie wyjasni. Mysle, ze przygotowalem ciekawa historie
Tak, wybor Sunset Valley jako miejsce akcji dla tego filmu bylo dosc nietypowym pomyslem. Tym bardziej, ze przeciez mamy Moonlight Falls, ktore
wydaje sie byc idealnym miastem dla Ellen's Nightmare. Jednakze, chcialem aby juz od samego poczatku dom Carterow wydawal sie dziwny. I mi sie to udalo, bo sama o tym wspomnialas. Gdbybym wstawil ta chate w MF, nie wyroznialaby sie zbytnio.


Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
No w końcu!

Cytat:
Wciągnął mnie ten odcinek, aż zła jestem, że już się skończył. I pewnie długo trzeba będzie czekać na następny...
Ciesze sie Nie chce niczego obiecywac, ale mysle, ze odcinek pojawi sie szybciej niz jak to mialo miejsce teraz. Wszystko jeszcze zalezy od tego, nad jakimi filmami zdecyduje sie popracowac

Cytat:
Tak sobie myślę - ta Ellen jest jakaś nie tego - ja widząc żywego trupa spadałabym z tego domu, gdzie pieprz rośnie, a ta lezie i bawi się w detektywa
W filmach a przedewszystkim w grach, bohaterzy sa nieco idealizowani. Postepuja czasami nieracjonalie, ciezko by bylo stworzyc ten film gdyby Ellen zachowywala sie jak przecietna dziewczyna. Tym bardziej, ze serial ma konstrukcje filmu interaktywnego. Chociaz za kazdym razem staram sie podkreslac, ze chec odnalezienia Lisy jest tutaj glowna motywacja do pchania sie w kolejne niebezpieczenstwa

Dziekuje za komentarze
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2014, 20:42   #38
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

NO, naprawdę fajne Ostatni filmik, CUDEŃKO I w ogóle bardzo klimatycznie, muzyczka fajna i tak baaardzo mhrocznie
Spoiler: pokaż
Trochę było drętwo na początku, ale jak VHS weszło do akcji no to <3 I publiczna toaleta, miałem wrażenie, że za chwilę z kibelka wyskoczy zombiak
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 16.01.2014 - 20:44
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2014, 12:13   #39
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Co tu tak mało komentarzy? T_______T
Don się napracował, a wam się lenie komentować nie chce

Chyba muszę powtórzyć to, co przedmówcy, tylko swoim językiem: TO JEST ZAJEDWABISTE!
Jak jest się kimś takim jak ja, kto miał do czynienia z Silent Hill i ciągle odnosi się wrażenie, że za każdymi drzwiami czyha potwór, to ogląda się z te filmiki z lekkim dreszczykiem
Spoiler: pokaż
Domyślam się, że Lisa jest jakoś powiązana z tym domem i doskonale o tym świadczy ta kaseta, gdzie możemy pooglądać ją jeszcze z czasów, kiedy była małą dziewczynką. Oceniając powierzchnię pokoi, mam dziwne wrażenie, że to ten sam dom, tylko sprzed kilkudziesięciu lat.

Im głębiej się idzie, tym więcej pytań bez odpowiedzi, ale im więcej zagadek tym ciekawiej, więc czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek

Ach no i muza.. Jeśli to ta, którą sam tworzyłeś to szacun, pasuje do klimatu IDEALNIE
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2014, 19:29   #40
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Hello Don
Twoje filmy są coraz lepsze, za każdym razem jestem pod wrażeniem. Pomysł ze sprawdzaniem i badaniem różnych rzeczy bardzo fajny i niezmiernie wciąga. Aż chce się sprawdzić każdą opcję. Film jest wysokiej jakości i wszystko płynnie przechodzi. Szybciutko się ładuje. Filmik po filmiku. Bardzo mi się to podoba. Postarałeś się.
Specjalnie patrzyłam jak simka przechodzi przez kolejne drzwi, miałam wrażenie, że w jednym miejscu dwa razy weszła do tych samych drzwi, ale nie, zadbałeś o każdy szczegół. Mistrzostwo świata. Chociaż mogłaby chodzić trochę szybciej.
Co do simki to jest bardzo ładna, jednak ma głęboko osadzone oczy i rzęsy jej wchodzą w powieki. Troszeczkę inaczej bym ją ubrała ale to są tylko nie ważne szczegóły. Swoją drogą jest bardzo odważna chodzić po tym dziwnym domu i w dodatku nie ucieka przed zombie.
Muzyka niepokojąca, drażniąca aż ciarki czasami przechodzą. Czasami nastrojowa i smutna. Świetnie ją dobrałeś, ale u ciebie to nie nowość, zawsze dobierasz extra muzykę Dla samej muzyki warto obejrzeć ten filmik.
Chcę jeszcze dodać, że bardzo mi się podoba ten film na końcu, zabawa z kotkiem urocza i jak dziewczynka śpi a kotek się przekręca, takie detale ale jednak wiele dają. Wiem w jakim domku dziewczynka się bawi i skacze. Też bardzo lubię ten dom. Często tam umieszczam rodziny i przerabiam po swojemu.
Jeszcze takie pytanie na samym początku jest głos, to twój przerobiony głos, nieźle to zabrzmiało.
Próbowałam rozszyfrować treść z brakujących liter, mam jedno zdanie a z reszty wychodzą mi głupoty. Mam nadzieję, że to wyjaśnisz.

Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Wiem, że to wymaga pracy ale nie każ tak długo czekać. Pozdrowionka Mile cmok.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, ellen's nightmare, film, genesis, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023