Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.08.2014, 15:41   #3251
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Coreneczka Zobacz post
Co najbardziej nie podoba mi się w sims 4? Max 1 budynek na parceli. Czyli nie będzie można budować oddzielnych garaży
Skąd to info? Ja myślałam, że nie można będzie postawić dwóch budynków o różnej wysokości fundamentów co znaczy, że np. nie można postawić jakiejś szopy bez fundamentów, jeśli dom już je posiada.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2014, 17:07   #3252
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

To info coreneczeki jest nieprawdziwe, TUTAJ jest pokazane, że ktoś rozłożył dom na kawałki i jedno z pomieszczeń działa jako oddzielny budynek. Najpewniej więc chodziło o fundamenty, nie dom jako taki. TS4 to jest jeden wielki fail, ale nawet EA nie zrobiło by tak głupiego limitu.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 06:09   #3253
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

ale po co komu garaż w ts4?
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 08:41   #3254
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dziwi mnie tylko dlaczego twórcy nie podali jeszcze wymagań rekomendowanych; znamy tylko minimalne. Odnośnie tego, że przed premierą gra nie będzie udostępniona recenzentom powiem tylko tyle, że to posunięcie jest znaczące. Niech twórcy się potem nie dziwią, że ludzie nie myślą o niej w superlatywach, delikatnie rzecz ujmując. Jak możemy być pozytywnie nastawieni do czegoś o czym wiemy w sumie tylko tyle, że ma dobry tryb tworzenia postaci i wiele cięć względem poprzednich części? Nie wiem czy czwórka sprawdzi się jako kontynuacja, już prędzej byłabym za tym, żeby nazwać ją "The Sims Reactivation" czy coś w tym stylu, w każdym razie bez cyferki w tytule. The Sims 4 to chyba brzmi zbyt szumne; ciekawe czy oni faktycznie zrobili tę grę z myślą o późniejszej edycji na tablety...

Ostatnio edytowane przez Piwusia : 21.08.2014 - 08:48
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 09:51   #3255
LostInTheAir
 
Avatar LostInTheAir
 
Zarejestrowany: 20.08.2014
Skąd: Dziki wschód
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Denerwuje mnie fakt, że taka seria tak się stoczyła - od najlepszego symulatora po grę dla dzieci. Moim zdaniem zastosowanie grafiki sprzed 8 lat i przestarzałego silnika dyskwalifikuje tę część, IMO to nie jest dobry następca wszystkich innych serii. Brak tu rewolucji, a nade wszystko odjętych zostało dużo rzeczy. Brak basenów to chyba oznaka lenistwa. Chciałbym, żeby powróciło studio TS sprzed 10 lat...
LostInTheAir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 13:21   #3256
wenon
 
Zarejestrowany: 01.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Włączam origin a tu okienko wyskakuje pokazujące sims 4 i guzik pobierz teraz. No to odrazu uśmiech wielki i klikam ten guzik a tu przekierowanie do kupna preordera xd Wiem, naiwny jestem xd Powinno chyba być kup teraz a nie w balona robią xd
http://i57.************/2zg6738.png

Wszystko co kroją będzie w dlc oprócz samochodów pewnie, muszą coś do tych dlc wpakować by się je chętniej kupowało. Tak myślą ludzie co mają dolary zamiast oczu.
wenon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 14:47   #3257
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

EA ma talent do psucia dobrych serii... Tylko ta kasa im w głowie. Wiem, wszystkie firmy nieważne w jakiej branży istnieją po to by zarabiać, ale są tacy którzy robią coś z pasją, żeby stworzyć coś dobrego i na tym zarobić. EA Games nie zależy na zrobieniu czegoś dobrego, dla nich nie istnieje pojęcie pasji i to jest po prostu bardzo smutne...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 17:40   #3258
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Szczerze mówiąc nawet gdyby dali grę do zrecenzjonowania przed premierą to nawet najlepsza recenzja nie skłoniłaby mnie do kupienia jej w normalnej cenie
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 20:04   #3259
Georgia
 
Avatar Georgia
 
Zarejestrowany: 27.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
EA ma talent do psucia dobrych serii... Tylko ta kasa im w głowie. Wiem, wszystkie firmy nieważne w jakiej branży istnieją po to by zarabiać, ale są tacy którzy robią coś z pasją, żeby stworzyć coś dobrego i na tym zarobić. EA Games nie zależy na zrobieniu czegoś dobrego, dla nich nie istnieje pojęcie pasji i to jest po prostu bardzo smutne...
To jest irytujące. Aż pobrałam demo, by zobaczyć, czy naprawdę tak dobrze się zapowiada, ale jest naprawdę przeciętnie, czego można było się spodziewać. Ciągną z ludzi pieniądze jak mogą. Znów zacznie się dokładanie nowych, ciekawszych funkcji w dodatkach po stówce.
Jedynka i dwójka były dobre, trójka lepsza (pod względem grafiki na pewno) i nie wiadomo już, czego się spodziewać po tej czwórce.
Georgia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 07:20   #3260
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Zgadzam się z Georgią, że zwyczajnie nie wiadomo czego się się spodziewać po czwórce. By the way, premiera już za dwa tygodnie.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023