Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2004, 10:28   #21
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pikol
mi się tak nigdy nie robiło ale mam sposób na frankiego: jak się zmieni to włączyć tryb budowania i zrobić izolatke

ps: to dla moderatorów przepraszam za offtopa
Hm...a ja mam inny sposób: jak się koleś zamieni w Frankiego, to wczesniej skasuj wszystkie umywalki, kibelki, telewizory, komputery....STRATA CZASU, NIESTEY!!!Dziwne jest to,że mój Franki jak niszczył to nie ruszył komputerka (oh, pewnie mu żal było niszczyć taki komputerek za chyba 3.000 simoleanów...;-) ).
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2004, 08:38   #22
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Weisz, co? Fajnie masz z takim zombie!! J jeszcze nigny nie prosiłam kostuchy bo zawsze mi uciekała. Mam pytanko. Możesz kazać temu zombie, np. coś zjeść lub iść spać?
---------------- - - -
xP
 
stare 30.12.2004, 09:50   #23
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeżeli chodzi o zombiaka to ja teraz takiego mam, że jak ma straszny humor to nic nie robi, tylko tak głupio stoi. Ale wcześniej miałam zombie takiego,że wszystko robił jak normalny sim.
 
stare 04.01.2005, 21:04   #24
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oczywiscie ze taki Zombie jest jak kazdy inny. Wystarczy tylko poprawic mu nastroj i wszytko jest ok. Tylko ten wyglad.... :/ Tylko ze ja nie moglem nim chodzic do pracy... Pewnie sie go bali Heheh :ashoot:
 
stare 04.01.2005, 21:27   #25
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam fajnie bo mi sprzyja to ze jest zombie w rodzinie 1.żyje jak zwykły sim.... 2. chodzi do pracy... 3. mój smok go bardzo lubi 4. Jak skasuje go to zawsze mi wraca tylko ze nie jest juz zombie tylko simem 5. Orginalny so niem? 6. mi to wszystko jedno... czasem mi siem wydaje ze zatrzymuje siem przy grobie zmarłej by ten duch wyszedł i se rozmawiali... oczywiście niemozlife... niepamientam juz nic... normalnie jak normalny sim
 
stare 08.01.2005, 16:21   #26
lipa15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie jak wyleczyć zombie

Skasować kodem move_objects on, lub wsadzić do basenu bez drabinki. Zombie chyba nie może już zginąć.
 
stare 09.01.2005, 10:51   #27
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój zombie nie pracował. To prawda,że zombie nie chodzi do pracy, bo się go w pracy boją????
 
stare 11.01.2005, 19:56   #28
Pieśka-simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

on nie jest grożny ale jak cie wnerwia jego kolor to idz na starówke do centrum adobcji
zwierząt i tam tam gdzie morzna kupic zólwia
idz do baby w żółtej sukience i big kapeluszu i klicknij aby go orzywila
jak niemasz zwierzaków to trudno polub go jakim jest
 
stare 13.01.2005, 12:40   #29
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak wogóle to zombie jak na razie jest zdrowy i sie nie wścieka (ale nadal ma takie głupie ubranie-takie jakby mu pies przed chwilą pogryzł).A ja nie mam teraz Zwierzaków....a właśnie, co ta kolesia w żóltym kapeluszu może zrobic zombiakowi???
 
stare 13.01.2005, 14:53   #30
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odprawia nad nim jakieś modły, a Sim zmienia się w normalnego. Ta kobieta jest w tym miejscu, gdzie jest cmentarz, na takim dużym polu na Starówce. W pomieszczeniu, gdzie znajduje się biblioteka, czy coś takiego. Poszukajcie, a bez trudu znajdziecie
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023