Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.12.2010, 20:12   #21
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Niezmiernie mi miło, że widzę kolejne fotostory twojego autorstwa. Cieszę się, że kolejna część AND pojawiła się na tym forum. Przeczytałam wszystkie i uwielbiam je . Piszesz ładnie. Piękne simy. Tylko szkoda, że trzeba będzie trzeba czekać do piątku, aby zobaczyć kolejny odcinek.
Będę zaglądała, ponieważ bardzo wciągnęły mnie twoje fs.
10/10


No to do piątku do godz. 17
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.12.2010, 19:31   #22
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

III

Czy którykolwiek z uczestników wydarzeń „tamtego" piątku mógłby podejrzewać, że dla młodej wokalistki i emigranta z Polski będzie to początek wielkiej miłości? Wystarczyło, by poznali się lepiej i już było wiadomo: muszą być razem.
Od jakiegoś czasu Wiktor zaczął się coraz poważniej zastanawiać nad oświadczynami. Co z tego, że byli młodzi i chodzili ze sobą od roku? „Przecież takie małżeństwa mogą być szczęśliwe”, przekonywał sam siebie. W związku z Tanią widział więcej zalet niż wad. Zresztą, przecież kochali się, nic nie mogło im przeszkodzić! A nawet jeśli teraz ich więzi nie są jeszcze tak silne, to umocnią się po ślubie. Mają czas – oboje mają po dwadzieścia lat, całe życie przed nimi! Przejdą je we dwójkę. Będzie im raźniej, gdy któreś z nich będzie mieć, nie daj Boże, poważne kłopoty. Jeśli on dorobi się fortuny (o czym od zawsze marzył), będzie ktoś, z kim będzie się mógł tym podzielić. Wiedział, że ukochana nie miała łatwej młodości - niech przynajmniej reszta życia upłynie jej milej. Z nim, oczywiście.
Będąc już bardziej „za”, aniżeli „przeciw”, zaczął odkładać pieniądze na pierścionek zaręczynowy i zorganizowanie ślubu. Zdawał sobie sprawę z tego, że nie uzbiera nie wiadomo jak potężnej sumy, ale chciał, żeby chociaż garnitur miał przyzwoity i sukienka jego małżonki była ładna.
W końcu nadszedł moment, w którym z pełnym przekonaniem powiedział sobie: „Zrobię to, oświadczę się jej.” W wolnych chwilach rozplanowywał przebieg „uroczystości”. Zabierze ją na zwykłą randkę, taką jak inne, ale pod koniec miło ją zaskoczy…
Gdy już wszystko było „gotowe”, zadzwonił do niej i się umówili. Kino, potem jakaś kolacyjka… A po niej wielki moment. Tanii spodobała się ta propozycja. On natomiast cieszył się, że ten wieczór będzie jeszcze piękniejszy, niż to sobie wyobraża.

***

Przygotował się najlepiej, jak tylko mógł. Staranniej wyprasował koszulę, z większa dbałością nałożył żel na włosy. Musiał wyglądać nienagannie tego wieczoru. Wziął spory zapas gotówki, by móc spełnić każdą jej zachciankę. Udało mu się ukryć pudełko z pierścionkiem. Kieszenie w kurtce doskonale się do tego nadawały – były głębokie i nic nie można było przez nie dostrzec. Idealnie wyszykowany opuścił mieszkanie i udał się w stronę kina.

Seans minął im spokojnie, przyszły narzeczony był jeszcze w miarę opanowany. "Burza" zaczęła się, gdy usiedli przy stoliku w pobliskim barze mlecznym, gdzie zwykli byli przychodzić na kolacje. Wiktor starał się zachowywać jak gdyby nic i najwyraźniej mu to wychodziło, bo ona zachowywała się tak jak zawsze - rozmawiała, śmiała się, uśmiechała… Gdy skończyli, zapłacił rachunek i zaproponował przechadzkę po parku, na co ona z chęcią przystała, chociaż widać było, że zmęczenie coraz bardziej ją osłabia.

Listopadową nocą, oświetlony światłem latarni park wydawał się być miejscem zaczarowanym. Był jak oaza spokoju – przychodziło tu mało ludzi, między drzewami świszczał wiatr, bo tak naprawdę nic innego nie można było tu usłyszeć. Był idealnym miejscem do wieczornych spacerów o każdej porze roku, dlatego młodzi zakochani często przechadzali się po betonowych ścieżkach, pośród starych sosen i innych iglastych drzew.
Było kilkanaście minut przed północą, a znużenie Tanii coraz bardziej dawało się obojgu we znaki. Zamiast iść, niemal wisiała na ramionach Wiktora. Opuścił ją nawet dobry humor, co bardzo zaniepokoiło chłopaka. W pewnym momencie zatrzymali się i usiedli na drewnianej ławce.
- Przepraszam, że tak to dzisiaj wyszło, ale nie spodziewałam się, że będę miała takie urwanie głowy w pracy – mówiła.



- Może chciałabyś już wracać? – zapytał.
- Tak, ale dopiero za chwilkę. Jeszcze czuję się na siłach, by z tobą rozmawiać – uśmiechnęła się.
- A gdyby ci przyszło teraz podjąć jakąś ważną decyzję? – zapytał, jak gdyby nic. I znowu nerwy dały mu się we znaki, tylko teraz trudniej było je ukryć… Tym razem jednak nie do końca uśpione oczy dziewczyny wykryły wszystko.
- O co chodzi? – zapytała.
- Tak tylko… Chciałem się upewnić - wyjąkał.
- Nie kręć, przecież widzę, co się z tobą dzieje!
Wstał i odszedł parę metrów dalej. Potrzebował chwilki na przemyślenie jak to zrobić, żeby wyszło tak, jak on chciał…
Tania uznała, że nie powinna tego mówić i spróbowała naprawić swój błąd. Podeszła do niego i spojrzała mu w oczy.



Zanim cokolwiek zdążyła powiedzieć, on wstrzelił niemal jak z procy…
- Muszę cię o coś zapytać.
W tym samym momencie uklęknął przed nią.



Z kieszeni wydobył czarne pudełko, które po otwarciu ukazało złoty pierścionek. Zdumiała się na ten widok.
- Tania… - zaczął nieśmiało – Czy… Czy wyjdziesz za mnie?
Ona bez zastanowienia, z radosną furią w sercu i łzami w oczach, krzyknęła:
- Tak!
I nagle cały ich świat obrócił się do góry nogami.

10 komentarzy, bo wiem, że dużo zarejestrowanych czyta, ale garstka komentuje.

Ostatnio edytowane przez Liv : 17.02.2012 - 12:25
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 19:52   #23
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

No więc tak Odcinek krótki i ciekawy, choć praktycznie nie ma w nim żadnego zaskoczenia Wszyscy doskonale wiedzą, że Tania musiała powiedzieć "Tak" po krótkim czasie, bo i w AND1 pamiętam, że zarzucano Ci, że zbyt szybko się poślubili
Jedyne co mi się nie podoba to randka w barze mlecznym, ale to taki szczegół

pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 20:00   #24
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

No,strasznie krótki ten odcinek
Rozumiem że moje nadzieje na ciężki żywot Wiktora zostaną niespełnione!
Tak przy okazji,to z Tanii śliczna dziewuszka I Wiktor też wygląda przystojnie,powiem Ci że w maxisowych fryzurach simy wyglądają ładniej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 20:14   #25
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Krótkoo, czuję niedosyt x.x
Zero zaskoczeń dzisiaj. Nudnoo T.T

(Tania ma oczy od bruna z MTS, prawda? Pasują jej ^^)
A można wiedzieć skąd czapka, czy też fryzura Tanii?
__________________
.mirror jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 22:05   #26
ferbetka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Wiem, jestem nowa i na razie nie znam się na FS, ale zauważyłam mały błąd w części I.



Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Po tych słowach zostawiła do samego przed ambonką, uciekając w stronę wsi.

Zamiast tego ''do'' powinno być raczej ''go''...




Ogółem ciekawe jest to FS. Podoba mi się.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 22:27   #27
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Odcinek choć krótki jest bardzo treściwy. Tania jest śliczną dziewczyną. Nie dziwię się Wiktorowi, że postanowił z nią spędzić resztę życia ( niestety tylko do narodzin Lilly )
Ładnie piszesz. Zastrzeżeń nie mam.
10/10
Pozdrawiam i wyczekuję następnego piątku, aby zobaczyć kolejny odcinek " Marzeń jutra"
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 23:03   #28
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Ty mała szantażystko !
Odcinek strasznie krótki..., ale i tak fajny. Tania jest śliczna . Zastanawiam się, czym nas zaskoczysz, bo nie masz za dużego pola manewru. Wszyscy znamy mniej więcej dalszą historię Wiktora.
Czekam na więcej .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2010, 09:25   #29
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Dżon
Wszyscy doskonale wiedzą, że Tania musiała powiedzieć "Tak" po krótkim czasie, bo i w AND1 pamiętam, że zarzucano Ci, że zbyt szybko się poślubili
Bo to jest ta sama historia.
Cytat:
Napisał ja
Mam kilka pomysłów w zanadrzu (2 na kontynuacje serii AND, 1 na zupełnie nowe FS), ALE mam też w planach coś większego, co może uda mi się zrealizować
I udało
Napisałam jeszcze raz AND1, ale tak, jakbym teraz poprowadziła tą historię. Ofc nie mogłam wszystkiego zmienić (np. nie tak dawno doszłam do wniosku, że Wiktor mógłby być farbowanym blondynem), ale co się dało, jest inne i, mam nadzieję, lepsze.
Czytelnicy "A neverending dream"-a mogą nawet w komentarzach porównać do siebie poszczególne sceny z obydwu części - byłoby miło

Cytat:
Napisał Dżon
Jedyne co mi się nie podoba to randka w barze mlecznym, ale to taki szczegół
Oni bogaci nie są, nie dziw się
Cytat:
Napisał .mirror
Zero zaskoczeń dzisiaj.
W następnym będzie to samo

Miło czytać, że bohaterowie się Wam podobają ^^ Przykładam się do zdjęć bardziej niż wcześniej ; D

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe komentarze Bardzo dużo ich jak na jeden wieczór ^^

@down: Sięgnęłam do źródeł, tzn. na stronę, z której miałam oryginalny skin głowy Wiktora. Zauważyłam, że bródkę i brwi miał ciemniejsze niż włosy. Poza tym, kolczyk w uchu tez wskazuje, że taki łobuz z niego ; D
Stąd takie przypuszczenie
A to, czy fajne czy nie, to już kwestia gustu

Ostatnio edytowane przez Liv : 11.12.2010 - 11:58
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2010, 11:09   #30
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Marzenie jutra

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
(np. nie tak dawno doszłam do wniosku, że Wiktor mógłby być farbowanym blondynem)
Dlaczego...? Skąd taki pomysł? Facet zafarbowany na blond -> straszne .
Na co wpływ ma jego kolor włosów?
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 11.12.2010 - 17:18
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023