Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.08.2013, 15:50   #81
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Damian Zobacz post
No ale widzisz, udzielają się jakoś teraz (nie zaczynajmy pisać o latach wcześniejszych bo to zaczyna się robić nudne)
Tak, lata wcześniej. Szkoda, że te "lata" były niedawno, na początku tego roku...
__________________
Lubie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.08.2013, 16:20   #82
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Damian, odpuściłbyś sobie. Szkoda czasu i nerwów, nie tylko Twoich.
Cytat:
Napisał Damian
Dlaczego takie osoby jak Caseum, Liv, Rudzielec, Mroczny, annie którzy się angażują w całym stopniu w rozwój działów The Sims oraz forum tworząc gazetki, udoskonalając forum oraz podawaniem nowych newsów są pomijane, przecież można im wpakować zasługujące rangi ?
Liv już kiedyś była moderatorką i nie widzi absolutnie ŻADNYCH powód, dla których miałaby wrócić na to stanowisko.
W sprawie reszty się nie wypowiem, chyba wiadomo, dlaczego
Cytat:
Napisał Diana
Damian, a pomyślałeś o tym, że może te wymienione przez ciebie osoby nie chcą mieć żadnej władzy na forum?
Ludzie, którzy mają autorytet, mają też władzę.
Cytat:
Napisał Lubie
Po pierwsze, dlaczego wyżej wymienione osoby same nie piszą, ze chcą moda.
Tym sposobem to admini zostaliby zasypani PMami w stylu "dajcie mi moda, proszę proszę proszę!". Gdyby któraś z tych wymienionych osób tak napisała (i jeszcze dostała uprawnienia!), to pierwszy lepszy użytkownik pomyślałby, że dlaczego on nie może?
Nie ma równych i równiejszych. Staram się wierzyć w obiektywizm administracji - Wy tez powinniście. A to, że nie rozumiem wszystkich ich decyzji, to już inna sprawa.
Cytat:
Po drugie, wydaje mi się że Liv, rudzielec jak i anie też moda miały, ale zrezygnowały (ok)
Tak właśnie było
Cytat:
Po czwarte wiele osób tworzy gazetkę, pisze newsy. Oni tez powinni zostać wynagrodzeni za to ?
Oni mają swój kolorek nicka i funkcję wypisaną pod nim. Modzi i admini prócz tego mają jeszcze dodatkowe uprawienia i obowiązki wobec userów (forum). Ogólnie robotę bardziej wymagającą niż np. bycie redaktorem.
Cytat:
Napisał Damian
ale to takie solidne z 5 by się przydało w końcu wysoka ranga.
Adminsitrator w forumowym słowniku tytułów widnieje jako funkcja, a nie ranga.
Cytat:
No dobra, był nabór to czemu teraz takiego nie ma i na nowe nie zostaną przyjęte inne osoby ?
No trudno, żebyśmy to my im mówili, kiedy mają zrobić nabór xDD

Kedziorek - jak miło przeczytać mądrego posta
Liv jest offline  
stare 24.08.2013, 16:41   #83
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Damian, z tymi kandydatami toś dowalił Wypowiem się tylko na swój temat: nie zależy mi na funkcjach mod/admin, dlatego nie zgłosiłem się w trakcie naboru, dlatego nigdy nie zabiegałem o tę funkcję w żaden inny sposób
Lubie, nie wiedziałem, że taki ze mnie celebryta, że nawet inni śledzą, w jakich działach jestem aktywny i kiedy

Ogólnie to ta dyskusja do niczego nie prowadzi, poza tym, że wszyscy jeszcze bardziej się nie znoszą. Nie stanę po żadnej ze stron, bo moje zdanie z żadną nie pokrywa się w stu procentach.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 24.08.2013, 16:59   #84
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Ja się wypowiem tylko i wyłącznie w swoim imieniu i w jednej sprawie:
Cytat:
Napisał Damian Zobacz post
Chcemy aby wybór administracji był w pełni jawny a nie robiony za naszymi plecami i dopiero ogłaszany po fakcie dokonanym.
1: Nie wypowiadaj się w moim imieniu, bo gówno wiesz co ja myślę na ten temat
2: Osobiście uważam (co jest warte podkreślenia, jak widać), że admini są adminami, bo sobie na to zasłużyli. Swoją pracą, wsparciem, obiektywnością na różne tematy. A ty, z tego co widzę, nie jesteś obiektywny, swoje wypowiedzi uzasadniasz ze swojej perspektywy i uważasz, że inni mają takie same zdanie, co ty. I tu się mylisz. nie próbuj być liderem na siłę. Admini są adminami, bo nigdy nie próbowali być fajnymi tylko po to, by mieć rangę. Oni po prostu robili to, co uważali za słuszne i odpowiednie dla ogółu forum, nie tylko dla siebie.

Tyle w tym temacie.
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.08.2013, 17:02   #85
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
Caesum ma rangę "Wsparcie Techniczne"
I to mi w zupełności wystarczy. Zarówno robota moderatora jak i administratora to przede wszystkim odpowiedzialność. Tego u mnie nie uświadczycie. Mogę pomóc w tym i tamtym, naprawić szablon, jasne, ale na moderowanie się nie zgadzam. Jestem zawistny, stronniczy, leniwy i zarozumiały, a ponadto nie interesuję się działami innymi niż fotostory, zdjęcia z TS2 i może TS4. Tak więc proszę nie wymieniać mnie jako kandydata na którąś z w/w rang.
Caesum jest offline  
stare 24.08.2013, 17:05   #86
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
Ja się wypowiem tylko i wyłącznie w swoim imieniu i w jednej sprawie:


1: Nie wypowiadaj się w moim imieniu, bo gówno wiesz co ja myślę na ten temat
2: Osobiście uważam (co jest warte podkreślenia, jak widać), że admini są adminami, bo sobie na to zasłużyli. Swoją pracą, wsparciem, obiektywnością na różne tematy. A ty, z tego co widzę, nie jesteś obiektywny, swoje wypowiedzi uzasadniasz ze swojej perspektywy i uważasz, że inni mają takie same zdanie, co ty. I tu się mylisz. nie próbuj być liderem na siłę. Admini są adminami, bo nigdy nie próbowali być fajnymi tylko po to, by mieć rangę. Oni po prostu robili to, co uważali za słuszne i odpowiednie dla ogółu forum, nie tylko dla siebie.

Tyle w tym temacie.
Tyle w temacie, użyłaś niecenzuralnego słowa, to ja tutaj dostaje warny za słowo chamstwo a tutaj się rzuca słowami na g...
Powiem tak (na słowo końcowe)
Ten dział jest za nisko, i wszyscy znowu się tutaj obrzucają mięsem, ja grzecznie przecież zwróciłem na kilka kwestii uwagę.
Nie wypowiadam się za Ciebie i nie mam zamiaru się wypowiadać, chciałem tylko bardziej podkreślić moją sugestię. Jak był nabór wybrane zostały kompetentne osoby które na prawdę się sprawdzały, to czemu teraz nie możemy tego powtórzyć. Może jestem przyzwyczajony do innego rodzaju forum ?

Pozdrawiam.
 
stare 24.08.2013, 17:09   #87
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Damian Zobacz post
Tyle w temacie, użyłaś niecenzuralnego słowa
Jeśli mogę się wtrącić, to zgodnie z regulaminem:
Cytat:
Wulgaryzmami nie są słowa 'gówno', 'dupa'.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest online  
stare 24.08.2013, 17:09   #88
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Damian Zobacz post
Tyle w temacie, użyłaś niecenzuralnego słowa, to ja tutaj dostaje warny za słowo chamstwo a tutaj się rzuca słowami na g...
Cytat:
Napisał REGULAMIN
Wulgaryzmami nie są słowa 'gówno', 'dupa'.
EDIT: o, kedziorek mnie wyprzedziła

I owszem, używając liczby mnogiej, mówiąc w imieniu całego forum, mówisz też w moim imieniu. A ja sobie tego nie życzę
__________________

Meryam jest offline  
stare 24.08.2013, 17:14   #89
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Damianie, jak admini uznaja, ze jest im potrzebna kolejna para rak, to z pewnoscia zrobia nabor. Nie wiem gdzie ty tu masz problem? @down zeby nie bylo, ja mowie tu o funkcji moda :p
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 24.08.2013 - 17:28
Malfurion jest offline  
stare 24.08.2013, 17:20   #90
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Przypomnę jeszcze fakt, że nikt z userów nigdy nie zostaje od razu administratorem (poza jednym niechlubnym przypadkiem kiedy zresztą skończyło się to tragicznie ) a co dopiero mówić o naborze na tę funkcję
Vanitas jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023