Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.04.2005, 14:42   #1
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 2: Nocne Życie - wszystko na temat dodatku

The Sims 2 : Nocne Życie ma ukazać się na jesień. Już teraz autorzy zdradzili trochę informacji na ten temat. Spróbuję je poniżej przedstawić. Wy również róbcie to w tym temacie jeśli się czegoś dowiecie. W grze pojawi się nowa aspiracja i 125 zupełnie nowych obiektów. Część możecie zobaczyć na poniższych obrazkach. The Sims 2 : Nightlife może się kojarzyć z TS : Randka. Ale czy na pewno? Będzie wiele istotnych zmian. Na razie podaję część.



Nowa aspiracja.
Nową aspiracją w dodatku "Nightlife" ( Nocne Życie ) będzie "Poszukający Przyjemności." Poszukający Przyjemności myśli o "zabawie istnienia". Jego potrzebą jest spędzanie mnóstwa czasu razem z przyjaciółmi, granie w pokera, przesiadywanie w klubach i unikanie nudy.
Nasze Simy chodzą na randki!? Tak jak w TS : Randka?
Kiedy Sim wychodzi, aby spotkać się ze swoją ukochaną zdobywa punkty, które określają jak dobrze spędził czas na randce. Jak mu idzie Jeżeli randka nie wyszła traci punkty doświadczenia.
Nowe interreakcje?
Np. granie w pokera, czy w kręgle. Więcej autorzy na razie nie zdradzają.
Autorzy pracują nad nowymi lokacjami.
Bedą nocne kluby, restauracje ...
Nowe kariery?
Właściwie to narazie nic nie wiadomo. Podobno nie. Napisane jest tylko o karierze DJ'a w klubie.

Wiem, że na razie zamieściłem mało. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie i będziecie umieszczać tu najnowsze informacje. Proszę!

No tak ... Zapomniałem powiedzieć skąd to wiem ... Ze strony http://pc.gamespy.com/pc/sims-2-nightlife/601668p1.html. Tam był wywiad i trochę przetłumaczyłem ( nie do końca dobrze) I wcale nie zmyślam xP

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 10:57
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.04.2005, 14:56   #2
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

THX

napisałeś wiele ciekawych rzeczy ale czy autorzy posuną się to tego aby można było zbudować KRĘGELNIE!?

napewno niedługo dowiemy się czegoś więcej

ps.źródło www.thesims2.ea.com
----------
planowana okładka do dodatku http://media.pc.gamespy.com/media/73...g_2699191.html

ps. co do karier napewno będzie kelner

Ostatnio edytowane przez simonek : 06.04.2005 - 15:20
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 16:29   #3
Skarpetka
Guest
 
Postów: n/a
Wink $d

Ze screen'ów które widziałam , cholernie podoba mi sie wolny taniec Jak narazie , zapowiada sie nieźle . Mój komp już tego nie wytrzyma
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 16:36   #4
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Okładka jest bardzo ładna. Przypadła mi do gustu. To będzie na pewno ciekawy dodatek. A Kelnera nie było wcześniej? Chyba, że się przewidziałem. A nie ...

No to może wkleję tu pomiejszoną okładkę :



Tak, jakby ktoś jeszcze nie zauważył
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 18:21   #5
Aga:-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest piękne. Już nawet zbieram kasę na tą grę. A co do informacji to narazie wiem to co napisaliście. Może coś znajdę i tu wkleję.


Niedługo Coś Napiszę! xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 18:29   #6
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"I wcale nie zmyślam" To było chyba do mnie /czy ja wiem, praktycznie to prawde napisałem/.

Dodatek mi się całkowicie nie podoba. Do tej pory myślałem, że dodatek Zwierzaki był najlepszy, a tu się okazuje, że jednak Randka. No nie powiedziałbym.

Z wywiadu z "gamespy PC" nie dowiedziałem sie praktycznie nic czego nie można by się spodziewać i nic z tym informacji mnie nie zaciekawiło, no może poza tym, że będze nowa aspiracja "Pleasure Seeker".

Screeny nie przedstawiają nic ciekawego. Jedynie ta laska z pudełka mi się podoba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 18:29   #7
Dorczenzo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fajna gierka się zapowiada, ale widać, że coś nie tak z tą okładką bo to PC CD jest pisane na kompie!! Wiem, bo sam tak kiedyś robiłem jak miałem okładkę do FIFY 2005 Z PLAYSTATION2 i przerobiłem na okładkę z kompa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 19:19   #8
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thorin
"I wcale nie zmyślam" To było chyba do mnie /czy ja wiem, praktycznie to prawde napisałem/.

Dodatek mi się całkowicie nie podoba. Do tej pory myślałem, że dodatek Zwierzaki był najlepszy, a tu się okazuje, że jednak Randka. No nie powiedziałbym.

Z wywiadu z "gamespy PC" nie dowiedziałem sie praktycznie nic czego nie można by się spodziewać i nic z tym informacji mnie nie zaciekawiło, no może poza tym, że będze nowa aspiracja "Pleasure Seeker".

Screeny nie przedstawiają nic ciekawego. Jedynie ta laska z pudełka mi się podoba.
ohh... mówie że to dopiero początek
tak samo było z na studiach między innymi 'łe... to nigdy się nie sprzeda, 'znowu nauka..., a później zmienili zdanie np. na takie ,ts2 ns są za...'
tak samo będzie z nocnym życiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 21:23   #9
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na serwisie GameSpy znalazlem ciekaw informacje o drugim już
dodatku:
-Będzie coś w stylu licznika powodzenia randki. Jeśli będzie bardzio wysoki
dostaniemy nagrode (np. bukiet róż) albo coś takiego, jeśli będzie odwrotnie to
nasza kochana/kochany może nas znienawidzić.
-będzie nowa okolica do kazdego otoczenia jak w The sins 2 eNa studiach
-nie bedzie nowcyh karier, jedynie mozemy byc czasem DJ w nocnym klubie
-głównym zadaniem gry ma byc dobra zabawa w klubach i niezapomniane randki
-będzie można grać w pokera

ŻRÓDŁO: http://www.bluesims2.republika.pl/

Rp to jaka grupa wiekowa?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2005, 21:28   #10
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Wymagania sprzętowe - takie same oczywiście jak w TS2

Jeszcze jeden screenshot :



Na pewno już przez was widziany. Niedługo więcej info na temat tego rozszerzenia.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023