Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2012, 20:43   #1
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Działanie gry a wymagania

Mam problem odnosnie dzialania podstawy sims3 - zacina mi się, tylko raz co prawda, ale wowczas juz trzeba gre wylaczyc.
Próbowałam nawet odinstalowywac wszystkie gry z serii thesims2 co nie pomagalo, nie uzywalam dodatkow z sieci - rowniez nie pomagalo. ( mam wolne 300GB z 450 na dysku)
Myslalam, ze to problem w pozyczonej podstawie. Obecnie mam swoja + showtime. Problem w tym ze gra nadal w pewnym momencie przy tworzeniu rodziny się zacina na amen. Gdyby to byla karta graficzna, to chyba gra nie dzialalaby bez zarzutow do pewnego momentu( na starym kompie, gdy karta byla za slaba Wiedzmin zacinal sie na tyle, ze nie moznabylo obejrzec nawet filmu intruktarzowego) ? Mialam tak i z pierwsza podstawa i z ta tak rowniez. Mam karte GeForce GT 530 ( w wymaganych widzialam ze jej nie ma, ale byly slabsze karty ;/) oraz generalnie mocnego kompa, jednego z nowszych - Acera Aspire Z3771. Nie wiem o co chodzi.. czy jest jakis problem z karta faktycznie, czy jakis program wadzi? jesli chodzi o wirusy to komp jest czysty.

[IMG]http://i49.************/33ejx2s.png[/IMG]

pomocy Zacina sie za kazdym razem w tworzeniu rodziny.
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2012, 11:28   #2
Lexi
 
Avatar Lexi
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Skąd: Wyspa Demonów
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 113
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

To jest komputer stacjonarny czy laptop? Bo ja na swoim laptopie też mam simsy 3 ze wszystkimi dodatkami i do pewnego momentu śmigało bez zarzutu, a potem głupia rodzinka ładowała się nawet 10 min nie wspominając o tworzeniu jej czy zmienianiu ciuchów. Jest to na tyle denerwujące, że simom nawet nie zmieniam ubrań. Myślę, że gdyby to była karta graficzna to gra chyba nawet by ci się nie włączyła, albo tak jak przy Wiedźminie cięła niemiłosiernie. Może to jednak przez to, że grasz na laptopie? Jeśli masz taką możliwość to zainstaluj sobie simsy na stacjonarnym. Taka ciekawostka, że mój komputer ma już 6 lat i na nim mam simsy 2 i około 1GB dodatków z neta, lapka kupiłam w czerwcu i na kompie lepiej mi działają simsy niż na laptopie o.O
__________________


One hell of a butler <3
Lexi jest offline  
stare 26.12.2012, 11:40   #3
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Nie, to jest komp stacjonarny - http://static.acer.com/up/Resource/A...03_350x250.jpg
Na nim nie probowalam grac w wiedzmina ale podejrzewam, ze nie mialabym z tym problemu. Bo to wgl mnie nie moze byc ta grafka xo
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 26.12.2012, 16:54   #4
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

a dajesz rade grac normalnie? czy wyrzuca cie tylko i wylacznie podczas tworzenia rodziny czy takze podczas gry? Nie masz dodatkow z neta?
Jakie masz ustawienia grafiki, srednie czy raczej wysokie?
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline  
stare 27.12.2012, 09:46   #5
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ustawienia grafiki? musialabym sprawdzic.Gra jest czysta, nowa - downloadsow nie ma i nigdy nie bylo. No wlasnie za kazdym razem przy tworzeniu rodziny, nie rozumiem tego ;o ale tez nie zawsze w jednym momencie.
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 27.12.2012, 11:50   #6
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Z tego co widzę, to masz słaby procesor. Spróbuj tego, tego i (jeśli używasz dodatków w formacie package) tego. Jednak nie gwarantuję jakichś super efektów.
Vanitas jest offline  
stare 28.12.2012, 15:57   #7
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Dzieki Gingers ale niestety Booster nie dziala. Dzis zrobilam juz praktycznie cala simke i mialam juz ja zapisywac + zapisalam ja uprzednio w skrzyni simow. Gdy juz prawie skonczylam, weszłam do skrzyni simow ponownie, zamiast niej byl tylko czarny kwadrat ;/ ( zrobilam printscreena, ale cos nie chce mi sie wkleic na painta)

Jedynym ratunkiem jest moja proba pobrania sterownikow z www.nvidia.pl (nawet tak radzi instrukcja TS3 w razie klopotow z dzialaniem gry), ale cos mi nie idzie, gdyz pobrane nie chca sie zainstalowac na kompie.
http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl - rozumiem ze jesli mam karte GeForce 520, to mam zaznaczyc w 2 rubryce 'GeForce 500 series'? Jesli tak, nie wiem czemu nie chca sie zaktualizowac na moim kompie o.o . Masakraaaaaaaaaaaa
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 22.02.2013, 22:30   #8
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Działanie gry a wymagania

o tego jest ten temat http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=50948&page=45
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023