Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.05.2014, 19:21   #11
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

No jest nieźle, acz podobnie jak Liv przyczepię się imion, bo jak już jedynkowe, to jedynkowe Na szczęście w dwójce imiona można dość łatwo zmienić, nawet w grze (InSIM). No ale poza tym jest fajnie - widać, że tam grasz, a nie tylko odtwarzasz to, żeby się można było pogapić Ciekawe, jak Szmerowie Ci wyjdą.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2014, 14:02   #12
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

Daisy - też uważam że wyszedł przystojny :3 I robi urocze minki, lol xD a ta bluzka to sweter! Dzięki za komenta :3

Liv - Tragicznego clowna zrobiłem sam w chwile xD (jak ktoś*chce to moge udostępnić go) Co do imion, z m ojej strony wtopa xD przyznaje Nie wiem co mi sie ubzdurało z Beatą, lol, ale faktycznie, w jedynce nazywa sie Anna A z Markiem jest taki problem, że w grze on nazywa sie Marek, tylko pisząc odcinek wlazłem na simspedie a tam był Michał ;; (klik nawet w cytacie łobuzy jego imie podmienili xD) Te kwaitki nie padają, one są niedawno kupione, jeszcze nie podrosły xD Dzięki za komenta :* następny będzie dłuższy :3

Kathy - Szmarowie są fajni! Zwłaszcza Tiffany! jak dokończe Gotyckich i panią (pannę?) Kat to wezmę*sie za nich :3

Mam nadzieje że nikt sie nie obrazi jak w poście pozmieniam imiona, nie chce wprowadzać potomych w błąd
__________________

Ostatnio edytowane przez Kenny McCormick : 18.06.2014 - 14:39
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2014, 16:16   #13
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

Jak to szło... ah, tak!
Simowie śliczni.
Kolorystyka śliczna.
Tak jak Ci pisałam, z 1 nie pamiętam praktycznie nic, więc nie będę się wgłębiać w to, czy dokładnie wszystko odwzorowujesz, niemniej z tego, co mi przypomniałeś () wnioskuję, że dobrze Ci idzie.
Czekam na resztę ferajny, upominaj się mi tylko że coś dodałeś, bo sama na bank zapomnę. <3
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2014, 07:26   #14
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

Więc i ja w końcu się wypowiem
Tak na wstępie zapomniałeś w pierwszym poście w spisie treści zmienić imię z Michała na Marka. Dom Marka piękny, simowie także ( wszystko mi sie ogólnie podoba ). Widać, że Marek zauroczył w sobie sąsiadki. Oby przez to nie doszło z nimi do walki. Fajnie, że robisz własne dodatki ( gdybym umiał też bym robił). Krótko chcę więcej.
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2014, 08:14   #15
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

Fajny pomysł z odzwierciedleniem TS1 w Ts2. Podoba mi sie, chociaż za dużo nie pamietam z pierwszej części. Najfajniejszy jest dom cwirow, szkoda ze tak mało o nich opowiedziales. Jestem ciekaw, co teraz u nich słychać.
Ten drugi dom też kojarze i z zewnątrz wygląda spoko, ale w środku już nie bardzo. XD ale domyślam się, ze starales sie zachować wygląd pomieszczen z poprzedniej odsłony, więc wybaczam. I znowu trochę mało nam opowiedziales, chce więcej! A z tej Ani całkiem ładna laseczka. ^^ Papuzki też są okej, tak jak sam właściciel.
Jeszcze niedawno też grałem samym maxisem, ale w końcu dodatki z beta wziely górę. Mimo to fajnie sie patrzy na Twoich simow i czekam na wiecej.
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2014, 16:35   #16
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Starówka Kenny'ego

po pierwsze, dom! Genialny! Z zewnątrz bardzo ładny, lecz w środku trochę pusto - ale co tam!
Co prawda grałam w the sims 1, lecz nie pamiętam tego domku

Podoba mi się swoboda pisanego tekstu - potoczne słowa, slang młodzieżowy pasuje do tego opowiadania
Maruś, Maruś, Maruś... to zdrobnienie od dziś będzie mi się kojarzyło tylko z uśmiechniętymi Markami! Maruś ma cudowny uśmiech, widzę, że ma również powodzenie u kobiet! Swoją drogą przystojniak z niego
Monika chyba nie zbyt będzie lubiła się z Marusiem ;;

czekam, czekam, czekam!
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023