Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.06.2012, 21:36   #21
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

I kolejna sesja za nami! Po otrzymaniu stypendium za świetne oceny, Nina aż z radości rozebrała się do naga!

Później przyszedł czas na obejrzenie euro w przerwie od nauki i kibicowanie swojej drużynie - Michael miał ogromną nadzieję, że kiedyś się tam dostanie.

Niestety sielanka nie trwała długo i już niedługo trzeba było znów chwycić za książki i zacząć naukę. No ale jak tu się skupić, kiedy w telewizji ciągle jakies emocjonujące sytuacje?

I wtedy padł tekst:
- Przeleciałem Samante - na twarzy chłopaka pojawił się dumny uśmiech -> patrz sim po prawej.
- No co ty! Gratyy stary, kapitan czyrliderek! - zagrzmiał Michael.
- Co za dzi*wka! - Nina nie ukrywała swojego zaskoczenia xD


Następnego ranka, kucharka wznieciła pożar i spryskiwacze zalały pół kuchni, łącznie z Michaelem, który długo po ataku wodnym zasłaniał głowę rękami.

Po południu, przed wieczornymi zajęciami, Michael wraz z kumplem z grupy szli pobiegać. Chłopak trenował mocno nad swoją sylwetką, gdyż dostał propocyzję wstępu do jednej z lepszyc drużyn w kraju, gdy tylko dostanie dyplom.

Nina natomiast dla relaksu, malowała obrazy na balkonie, licząc na niezły zysk, za który kupi nowe buty.

Troskliwy tatuś dzwonił co drugi dzień, aby dowiedzieć się, czy aby przypadkiem jego kochana córeczka nie zrobiła z niego dziadka, co niemiłosiernie denerwowało Nine.
- Nie tatusiu, moi koledzy nie są tacy... tak, zachowują się stosownie, nie, nie biją się....

patrz niżej



Mijały lata.
Na początku czwartego roku, Michael postanowił oświadczyć się swojej lubej.
Codziennie w wolnych chwilach siedział na necie i szukał odpowiedniego na tę okazję pierścionka.

Gdy tylko znalazł to co chciał, od razu wybiegł do jubilera, w to samo południe zaprosił Nine na kawę i coastko do pobliskiej kawiarni.


Sprzedawczyni była tak zdolna, ze umiała nawet podrzucać filiżankami!

Dzień minął bardzo sympatycznie. Wrócili do akademika z uśmiechami na twarzy, przymając się za rękę. Gdy tylko nadeszła noc, Michael schował dokładnie pudełko do kieszeni i wyciągnął Ninę na dach, gdzie planował się oświadczyć.

Najpierw chwilę porozmawiali, kilka słodkich słówek i buziaków...

az w końcu...








Nina powiedziała "tak" i już nie było odwrotu

Został ostatni rok, a później mogli zacząć wspólne życie.
Ostatnia zesja zbliżała się wielkimi krokami. Zaczęła się nauka po nocach i litry kawy.


Ale gdy przyszła chwila na odpoczynek, to nawet z wrogami żyło się cudownie!


Byle do egzaminu!

c.d.n
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.06.2012, 23:14   #22
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Fryzura Michaela na trzecim zdjęciu od końca O.O <3
zakochałam się, musisz mi powiedzieć skąd ją masz :>

Fajnie, że się zaręczyli :3
Tatuś jak zwykle nadzoruje co robi córka xD
Lama rulez i krowa też haha xD

Czekam na więcej! :3
szkoda, że mojego nikt nie chce już skomentować T__T
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2012, 19:12   #23
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Odświeżam! Przeczytałam wszystko i chcę więcej, historia bardzo ciekawa, Nina jest prześliczna, o Michaelu nie muszę nic mówić? ^^ I tak jak rudzielec, błagam - powiedz mi, skąd jest ta fryzura, świetna
http://img542.imageshack.us/img542/9...6112159221.jpg <--- *.* najlepsze zdjęcie całego opowiadania ahha
Czekam na dalsze losy
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2012, 19:06   #24
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Chyba sie nie podoba, skoro ledwo dwa komenty

Fryzura jest z mts.


Komencik i na zachęte powiem, że pojawi się następna część
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad

Ostatnio edytowane przez Vipera : 03.08.2012 - 09:51
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:42   #25
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Po pierwsze: uwielbiam Twoje zdjęcia !
Nina i Michael tworzą taką piękną parę ... Czyżby Błażej odpuścił w końcu Ninę?
Ja chcę foty ze ślubu !
Jest komencik, więc czekam na następną część !
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 16:17   #26
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Hej ho po długiej przerwie!
Trochę się przeziębiłam, ale postaram się pisać ciekawie


I w końcu przyszedł upragniony dzień - zakończenie edukacji! Michael już nie mógł się doczekać kiedy wróci do domu i dostanie telefon z propozycją pracy. Kariera piłkarska śniła mu się nocami. Natomiast Nina wcale nie wyglądała na szczególnie zadowoloną z faktu, że niedługo będzie musiała zacząć pracę. Dobrze jej było żyć ze stypendium bez większego wysiłku (czemu w tych czapach głowy wyglądają na takie mega wielkie? xD)

Jeszcze sweet focia z tatusiem i można spadać z akademika!


I takim sposobem młodzi zostawili uczelnie daleko za sobą i każdy z nich wrócił do swojego rodzinnego domu, gdyż bez grosza przy duszy za dużo zdziałać nie mogi - przynajmniej przez jakiś czas.



Gdy tylko Nina weszła do domu, taszcząc za sobą ciężkie bagaże, rodzinka od razu się na nią rzuciła. Tatuś pooglądał córke z każdej strony, sprawdzając, czy aby na pewno nie został dziadkiem. I w końcu przyszła pora na powitanie dziecka!


I jeszcze z siostrą, która zdażyła podrosnąć.

Rodzice cieszyli się, że Nina wróciła do domu, gdyż w końcu mogi wprowadzić swój niecny plan w życie (o którym w następnej części xD).
Amelia przestała prosić ojca o pomoc w zadaniach domowych, gdyż miała siostrę, która całymi dniami siedziała w domu i jedyne co robiła prócz szukania pracy, to zabawa z maluchem. Czasem miała tego dość i marzyła żeby chociażby pójść na zakupy, ale przecież nie będzie naciągac rodziców na kase, pra?

A więc na jej barki spadła nauka siostry...

Zabawianie po szkole...

No i oczywiście lepienie uroczych bałwanków, a czasem przy odrobinie szczęścia, można było spotkać skrzeczącego kolege flirtującego z panem lodowym.


Ogólnie Amelia od małego była dośc rozbrykana. Nie przepadała za towarzystwem równieśników, więc zwykle siedziała w swoim ulubionym pokoju, ale jak przychodziło co do czego, to dawała nieźle popalić. Nie lubiła się uczyć i wykorzystywała każdy możliwy sposób, aby kogoś wrobić w odrabianie zadań, a dzienniczek pełny miała negatywnych opini o jej zachowaniu w szkole. Serena miała nadzieję, że szybko z tego wyrośnie i nie wkopie się w jakieś większe tarapaty...
Znów nina po tygodniu bezowocnego przeczesywania gazet, zaczynała tracić nadzieję na szybkie znalezienie pracy.




Tym czasem Michael również wrócił do rodzinnego domu, gdzie czekali już na niego rodzice i wyrośnięte bliźniaki. Vipera każde nowo wywołane zdjęcia małolatów od razu wysyłała synowi, aby był na bieżąco z rozwojem swojego rodzeństwa. Parę z nich -->





Oczywiście nie zapomniała poinformować Michaela o tym, że Silena poszła w jego ślady z dobrymi stopniami, Sever podrywa córkę sąsiadów, a Leizar znalazł sobie nowego kolegę, z którym grilują prawie w każdy weekend za blokiem.

Gdy zasiedli do współnego obiadu, Michael non stop mówił. Opowiadał co działo się na studiach, jak bronił swojej dziewczyny przed podrywaczami i jakie imprezy urządzali... Nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, jak przez te kilka lat stęsknił się za rodziną.

W końcu jednak chlapnął coś, przez co ojciec po posiłku nie wypuścił go zmkuchni.

- Jak to się stało, że masz narzeczoną i nawet nas o tym nie poinformowałeś? - zapytał Leizar.
- E no bo...
- Dowiedziałem się przypadkiem, rozmawiając z nią przez telefon! Jak mogłeś tak ojcu nic nie powiedzieć!
- Wybacz tato, tak wyszło...
- I jeszcze na dodatek nawet jej nie przyprowadziłeś!
Ale po niedługim czasie wszystko poszło w zapomnienie i pogroźbie "jak nie zbaczę dziewyny to śpisz tydzień na kanapie", rozpoczęli przepychanki.

A na następy dzień do domy Reaperów zawitała Nina xD



W następnej części wakacje i Coldów!

c.d.n
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad

Ostatnio edytowane przez Vipera : 03.08.2012 - 16:20
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 16:53   #27
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

OMG! coś Ty sobie zrobiła? Kolor włosów fajny, ale wyglądają strasznie

Syn Leizara wyrósł na fajnego ciastka <3
Nina też jest śliczna, ale wolę facetów
Vincent jaki troskliwy... zamiast się przywitać z córą, to najpierw patrzy czy brzuch jej nie urósł xD Ach ten Vinc!
Ciekawi mnie co przyszykowałaś w kolejnym odcinku :>
+ ja chce swoje simsy! coś się nie zapowiada, bym je odpaliła w te wakacje T__T
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 18:48   #28
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Simy jak zawsze piękne .
Ciekawa jestem co to za niecny plan .
No przecież, Vinc wie, do czego zdolni są faceci (buahaha ), więc musiał się porządnie przyjrzeć córce .
Bliźniaki już nieźle wyrosły .
Nadal czekam na foty ze ślubu .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 23:05   #29
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Studia szybko zleciały, no i ile się na nich działo! Zaręczyny romantyczne i oczywiście wyczekiwane. Ta dwójka tak do siebie pasuje, że po prostu nie mogli się zakochać w kimś innym.
Michael trochę głupio zrobił, że nie przyznał się ojcu w sprawie zaręczyn. Chciał postawić rodzinę przed faktem dokonanym i zaprosić na wesele dzień wcześniej? Ale podoba mi się połączenie rodzin Coldów i Reaperów xD Tzn. PLANY połączenia, bo co z tego będzie, to tylko Ty wiesz Maluchy rosną naprawdę ładne, daj zdjęcia, jak będą nastolatkami, mam przeczucie, że będą śliczne. No i dołączam się do prośby o foty ze ślubu :>
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2012, 10:51   #30
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

No te bliźniaku są tutaj jako nastolatki na zdjęciach Córka była naprawde paskudna >.< szkida, ze nadal jej zostało.

A ślub będzie... za kilka części
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023