Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.05.2014, 22:02   #21
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

Uwielbiam Gośkę i jej teksty <3!
Wkradło Ci się parę błędów i chyba byłaś głodna tak jak photobucket, bo parę rzeczy pozjadałaś, ale to nieważne przy takim fajnym odcinku .
Świetne fotki a już szczególnie ta, którą mieliśmy pominąć .
Ciężko będzie wyswatać Michała, oj ciężko. Nie dziwię się, że Gośka się załamała... Jednak z drugiej strony może te swaty nie wyszły nie dlatego, że Michał nie umiał się za to zabrać... Może po prostu Kryśka nie była w jego typie? Tak, tak, próbujmy go bronić xD.
A właśnie... Gośka sądziła, że Michu sypia nago a tak bezceremonialnie ściągnęła z niego kołdrę? Czyżby po cichu w głębi duszy na coś jednak liczyła ?
Nie zabij mnie za ten komentarz xD.
A Marian... jak to Marian... Przynajmniej wiadomo jak go wykurzyć z kwiaciarni. Zazdrośnik jeden !
Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg .
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 29.05.2014 - 22:35
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.05.2014, 00:32   #22
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

Kurde, myślałam, że w tym drastycznym linku będzie Marian na kiblu i się zawiodłam nooo

Cytat:
- Pobudka, wstać! – zawyła. – Koniom wody dać!
Miło mi się kojarzy ten tekst

Cytat:
Marian zaczął kibel nosić ze sobą, żeby przerw nie robić.
Chyba też zacznę nosić kibel ze sobą, żeby się nie zlać w gacie ze śmiechu jak czytam Twoją radosną twórczość

Skoro Michał tak ukrywa swoją profesję a jednocześnie interesuje się polityką, to może jest zawodowym zabójcą i w służbie społeczeństwu morduje posłów?
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2014, 08:30   #23
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

Cześć i czołem
Zdecydowanie opowiadam się za Michałem w kwestii spania, ja też nie lubię jak mnie ktoś budzi
A co ta Gosia tak z niego tą kołderkę ściąga i jeszcze zdziwiona że w pidżamie śpi, pewnie chciała sobie popatrzeć spryciara Uwielbiam ich rozmowy i docinki są genialne Krystyna nawet ładnie wyglądała, ale dalej jest super chuda Michał faktycznie zachował się profesjonalnie, ja tam jestem z niego dumna. Spodziewałam się że nie okaże się typem podrywacza wyrywającego wszystko co się rusza, po za tym wydaje mi się że Krystyna by się speszyła tylko gdyby do niej zaczął zarywać. Zdjęcie Twojej roboty (to zakazane) jest genialne, nie wiem czy nie dam sobie go na pulpit jeśli pozwolisz
Biedny Marian… szkoda mi go, biedaczek sobie pomyślał że straci pracę i gdzie by chodził do kibelka Ostatnie zdjęcie bonusowe jest świetnie hahaha a mina Michała powala, jak by się upajał
No i nadal się nic nie dowiedzieliśmy na temat pracy Michała, jestem niepocieszona Czekam na następny odcinek
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2014, 11:56   #24
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Wkradło Ci się parę błędów i chyba byłaś głodna tak jak photobucket, bo parę rzeczy pozjadałaś, ale to nieważne przy takim fajnym odcinku .
Dzięki wielkie za ich wyłapanie
Cytat:
Świetne fotki a już szczególnie ta, którą mieliśmy pominąć .
Mam nadzieję, że nie będziecie mieć koszmarów xD
Cytat:
Ciężko będzie wyswatać Michała, oj ciężko. Nie dziwię się, że Gośka się załamała... Jednak z drugiej strony może te swaty nie wyszły nie dlatego, że Michał nie umiał się za to zabrać... Może po prostu Kryśka nie była w jego typie? Tak, tak, próbujmy go bronić xD.
Tak, tak, już ja wiem, czemu Ty go tak bronisz. Wiem do kogo byś chciała, żeby zarywał. Nic z tego
Cytat:
A właśnie... Gośka sądziła, że Michu sypia nago a tak bezceremonialnie ściągnęła z niego kołdrę? Czyżby po cichu w głębi duszy na coś jednak liczyła ?
A nie przyszło Wam do głowy, że wiedziała, iż nie śpi w stroju Adama i najzwyczajniej w świecie chciała się z nim podroczyć? Wy to lubicie komplikować im życie, naprawdę..
Cytat:
Nie zabij mnie za ten komentarz xD.

Cytat:
A Marian... jak to Marian... Przynajmniej wiadomo jak go wykurzyć z kwiaciarni. Zazdrośnik jeden !
Nikt nie lubi pracować za darmola
Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Kurde, myślałam, że w tym drastycznym linku będzie Marian na kiblu i się zawiodłam nooo
Obiecuję je wstawić w następnym odcinku
Cytat:
Chyba też zacznę nosić kibel ze sobą, żeby się nie zlać w gacie ze śmiechu jak czytam Twoją radosną twórczość
Marian bardzo to poleca. W wolnych chwilach pracuje nawet nad kieszonkową edycją xD
Cytat:
Skoro Michał tak ukrywa swoją profesję a jednocześnie interesuje się polityką, to może jest zawodowym zabójcą i w służbie społeczeństwu morduje posłów?
Macie naprawdę świetne pomysły dotyczące jego tajemniczej działalności, lepsze niż ja Ten zawód byłby chyba najpożyteczniejszy
Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Cześć i czołem
Joł
Cytat:
Zdecydowanie opowiadam się za Michałem w kwestii spania, ja też nie lubię jak mnie ktoś budzi
Widzę, że wszyscy mamy te same upodobania xD
Cytat:
A co ta Gosia tak z niego tą kołderkę ściąga i jeszcze zdziwiona że w pidżamie śpi, pewnie chciała sobie popatrzeć spryciara
Macie ją za jakąś zboczoną podglądaczkę? No wiecie...
Cytat:
Uwielbiam ich rozmowy i docinki są genialne
Jedyna rzecz w tekście, którą udaje mi się wymyślać bez problemu
Cytat:
Krystyna nawet ładnie wyglądała, ale dalej jest super chuda
Nic w niej nie zmieniałam
Cytat:
Michał faktycznie zachował się profesjonalnie, ja tam jestem z niego dumna. Spodziewałam się że nie okaże się typem podrywacza wyrywającego wszystko co się rusza, po za tym wydaje mi się że Krystyna by się speszyła tylko gdyby do niej zaczął zarywać.
No właśnie, a on nie miał zachowywać się profesjonalnie, tylko coś tam zagadać chociaż, zapoznać się.. Ciapa, po prostu ciapa
Cytat:
Zdjęcie Twojej roboty (to zakazane) jest genialne, nie wiem czy nie dam sobie go na pulpit jeśli pozwolisz
Rób z nim co chcesz, ja się do niego nie przyznaję
Cytat:
Biedny Marian… szkoda mi go, biedaczek sobie pomyślał że straci pracę i gdzie by chodził do kibelka
Nie powiem mu, że ma pracę zapewnioną (przez te rangi), bo mu jeszcze ego urośnie i częściej do kibelka mi będzie chodził xD
Cytat:
Ostatnie zdjęcie bonusowe jest świetnie hahaha a mina Michała powala, jak by się upajał
Co on tam robił - nie wnikam. Interpretacja dowolna
Cytat:
No i nadal się nic nie dowiedzieliśmy na temat pracy Michała, jestem niepocieszona
Wciąż wytężam moje ostatnie szare komórki i wymyślam, ale coś mi nie idzie


Dziękuję bardzo za komentarze Cieszę się bardzo, że się podobało
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2014, 17:57   #25
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,089
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

"Drastyczne zdjęcie" było wspaniałe. XDD
Kryśka na pewno jeszcze się pojawi, więc czekam cierpliwie. Ciekawi mnie, co jeszcze wymyśli Gosia.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2014, 18:36   #26
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Inna historia Kędziorkowej

Cytat:
Kurde, myślałam, że w tym drastycznym linku będzie Marian na kiblu i się zawiodłam nooo
Cytat:
Obiecuję je wstawić w następnym odcinku
Trzymam za słowo
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023