Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2014, 23:17   #11
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Ja, jako ogromna kociara, również zakochałam się w kociaczku <3 Robaczek przypomina troszkę mojego grubaska, chociaż masą mu jeszcze do niego daleko, ale jeszcze wszystko przed nami xD

Zarówno rodzinka jak i losy, które je spotykają - mega! Chociaż wystarczy spojrzeć na członków rodziny i wiadome jest, że nie może być nudno. Połowa domowników to prawie kosmici
Już w pierwszym odcinku sporo się dzieje, nie spodziewałam się aż tak rozwiniętej akcji - pierwsze romanse, domowe kłótnie, a nawet ciąża! I to jeszcze Natalka z Kamilem? W życiu bym nie pomyślała, że między tymi simami coś może się stać, a tutaj jednak
Patrząc na Rafała i Martens już wiem, że oni jeszcze namieszają w losach wszystkich domowników, na pewno !
Agata wydaje się być najbardziej rozgarniętą i normalną osobą pomimo jej alienowatego wyglądu, ale z pewnością pozory mnie mylą Jeszcze pewnie się okaże, że jest najbardziej szalona ze wszystkich!
Z kolei Ania wygląda na taką szarą myszkę, ale jest mega urzekająca <3 Chyba jej dalszej historii najbardziej jestem ciekawa.

Podsumowując, rodzinka ekstra! Już nie mogę się doczekać ich dalszych losów, z pewnością będę tu dalej zaglądać! <3
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2014, 17:17   #12
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

omujborze ile komentarzy! nie spodziewałam się, aż tylu jeeeju odpowiedzi w spojlerach.

Spoiler: pokaż
Cytat:
Napisał krewetka Zobacz post
Ładna i seksowna lama z tego Kamila. 
dzięki misiu :* cieszę się, że podoba Ci sie twoje rude wcielenie
Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Kot jest bomba, ale obróżka trochę mu się nie komponuje w masę na jednej fotce
bo ma taką sierść i jest gruby i wiesz :C
Cytat:
Napisał Juliet Zobacz post
jak dla mnie świetny pomysł!
inspiracja, którą się kierowałaś to pewnie otoczenie i znajomi z którymi masz do czynienia na co dzień! przepiękny pomysł! uważam, że takie barwne i inteligentne myślenie jest potrzebne w tym nieszczęsnym XXI wieku, gdzie górują gimbusy! to co zrobiłaś jest dziełem nie do opisania, przepiękne!
uważam, że rodzinka jest przyjemna i zgrana! grupka znajomych tworzy świetną całość, którą dekoruję kot, tzw. wisienka na torcie! przepięknie!
czekam na dalsze rozwinięcie, trzymaj się malutka!
KOCHAM. CIE. DZIEWCZYNO.
rozwaliłaś mnie tym komentarzem, nie widziałam ani jednej osoby, która podchodziłaby do OJSG tak emocjonalnie!

Cytat:
Napisał ciepła woda Zobacz post
kocham kocham kocham to! <3
Marta to taka lasencja, że hhhnnnng, chcę ją! brałabym :3
Kamil wygląda jak taki rudy rumun trochę, ale w sumie szogun też pasuje xD
Szkoda, że tak mało Rafała! Sądzę, że on i Marta by się dogadali <3

CHCĘ WIĘCEJ! <3
Wiem, że Ci się Marta podoba. Słyszałam ten pisk na TS'ie :3
No to, że Kamil jest rumunem to już każdy wie. I że rudym to też. xD Szogun bo ma taką kozacką fryzurę noo.
Będzie Rafał i Marta także luzik. ;> Rafał będzie gwiazdą trzeciego odcinka bodajże.
Cytat:
Napisał Christa Zobacz post
Ja od razu polubiłam Robaczka, super kotek. :3 Wszyscy simowie są bardzo ładni, mają ciekawy wygląd. Czekam na ich dalsze losy.
Ja go uwieelbiam! Dzięki, starałam się, żeby każdy się czymś wyróżniał.
Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
Mina kota po wpadce z ciążą bezcenna, komentuje wszystko
Hahah dopiero teraz to zauważyłam. xD
Cytat:
Napisał Zielona Herbata Zobacz post
Rodzinka pokręcona, czyta się z humorem Co do dwójkowych animacji, również je kocham <3 Martens przypomina trochę mnie... nevermind. Czekam na kolejną część!
Cytat:
Napisał krewetka Zobacz post
jesteś murzynką ? XD
Kamil XDDDDD
Cytat:
Napisał Chwalisława Zobacz post
Kocham tą rodzinkę <3 I twoją grafikę! I twoich simów!
A Natalka to troche taka rozrabiara xddd żeby pchać się do łóżka pierwszemu lepszemu xd i to jescze wpaść Dziecko musi być piękne, skoro ma taką seksi mamuśkę :3
Moja grafika ssie. ;-; Natalka faktycznie trochę narobiła szumu, ale już się uspokoiła. Co do dziecka to fakt - mamusię ma ładną, ale geny tatusia wszystko popsuły, więc nie licz na za dużo. xD
Cytat:
Napisał xheyanna Zobacz post
Ja, jako ogromna kociara, również zakochałam się w kociaczku <3 Robaczek przypomina troszkę mojego grubaska, chociaż masą mu jeszcze do niego daleko, ale jeszcze wszystko przed nami xD

Z kolei Ania wygląda na taką szarą myszkę, ale jest mega urzekająca <3 Chyba jej dalszej historii najbardziej jestem ciekawa.

Podsumowując, rodzinka ekstra! Już nie mogę się doczekać ich dalszych losów, z pewnością będę tu dalej zaglądać! <3
Noo twojego koteła będzie ciężko pobić jeśli mówimy o wadze xD
Ania będzie miała kilka ciekawszych momentów, ale to później.
A to, ze będziesz zaglądać to wiadooomo!


Btw akcja będzie rozwijała się dosyć szybko - wolę pokazywać dużo zdjęć i zasuwać z tematem, nawet jeśli rodzina miałaby się zestarzeć już w czwartym odcinku.

I leecimy dalej.


Następnego dnia Natalka przeprosiła Martę, za to co stało się z Kamilem. Dziewczyna wyjaśniła jej, że nie ma problemu i na Kamilu jej nigdy nie zależało. Pogratulowała jej ciąży i obie znów były przyjaciółkami. : )))







Przyszła mamuśka czytała dużo książek o dzieciach.



A Marta pocieszała się po Kamilu ^^





Ogólnie początki ciąży były ciężkie, Nacia prawie poroniła >.<







I CIĄGLE bolały ją plecy.



Aaaania :3



Kamil przyniósł do domu jakiego syfa -.- Prawie wszyscy przez niego chorowali.



A może to jednak Rafał, który daje buziaczki przypadkowym emerytkom? Btw - poznajcie Sare.



Wieeelka chwila nastąpiła po 3 simowych dniach. Natalka urodziła małego chłopca - Rufusa.



Który większość genów odziedziczył niestety po Kamilu...





Zaraz po porodzie odbył się ślub Natalki i Kamila <: Trochę zdjęć z ceremonii. ;d









Powrót do szarej rzeczywistosci xd Rafał i jego intymne chwile w toalecie ^^



i Ani ze zlewem







Rusuf nie dawał nikomu się wyspać. ;x



Przyszła zima, a Marta znowu podrywa laski przed domem xd







Ania gotuje obiad, a Natalce jeszcze źle. -.-





Robaczek









sprzątacz pełna profeska



Jakiś blond paszczur krzyczy na Marte, lel. Sąsiedzi się skarżą na to, że obściskuje się ze swoimi kochankami przed domem.



Rufus dorasta, no i jak mówiłam - brzydkie dziecko z niego. Tym samym Kamil, Natalka i ich synek robią wypad z domu, który aż tyle simów nie pomieści. :x Ale jeszcze się tu pojawią.





I wracamy do Rafała ;> Który jak widać się zakochał. Sara okazała się świetną simką. A różnica wieku zdawała się nie istnieć. Pani Niezapominajka jako jedyna zdawała się akceptować dziwactwa Rafała. btw ten sim miał wcześniej dwóch chłopaków, ale jeden był nastolatkiem, a drugi miał żonę i dwójkę dzieci, nie pykło





wraaacamy do codziennosci - kocham robić mu zdjęcia jak sprzata, szczególnie kible xD







Rafał i Marta jako jedyni postanowili korzystać z zimy i pięknego śniegu < 3





Rafał zaczął robić bałwana, ale Marta stwierdziła, że oczywiście ona zrobi to lepiej. #typowamarta Rafał w tle - foch.







Więęęęc Rafał postanowił zrobić nowego bałwana i olał Marte.



i oczywiscie Marta musiała go popsuć. ;x Teraz to Rafał nigdy sie do niej nie odezwie.









Następnego dnia przyszedł mechanik i on też uległ urokowi Robaczka. :3





I nadeszła wiosna ^^









Bałwany niezgody szlag trafił.



To NIE jest dobry stój do pracy, Marto. ale Ani się podoba ;>



Po robocie chciała zrobić sobie zapiekanki, ale tak to jest jak się bierze za coś czego się nie umie. ;x





Ostatecznie zeszła Ania i zrobiła śniadanie, udało się bez podpalania domu. ;d







Przyszła wiosna, a do Rafała razem z nią - miłość! Postanowił oświadczyć się Sarze!



Oczywiście powiedziała TAK



I na koniec gratulacje od Marty





The end.
Srsly - nie wiem czy nie przesadziłam z ilością zdjęć. ;x
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 17:28   #13
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

To jak spełniam się czytając to opowiadanie jest niesamowite. Czuję ten naturalny zew, który otula mnie dookoła, a wewnątrz czuję się niesamowicie. Enigma otacza moje ciało, a swag i yolo odeszło w niepamięć. Kocham stawiać się pomiędzy dwoma żywiołami, wodą i ogniem. Lubię też naleśniki, ale to inna kwestia.
Ogólnie podoba mi się ta rodzinka. Powiem, że Ania jest najładniejszą simką, trudno. taka jest prawda. Obdarzyłaś ją urodą, której powinno jej zazdrościć stado napalonych kojotów. Nie wiem czemu zamiast kojotów chciałam napisać Kamilów - nie pytaj
Życie staje się szczęśliwsze gdy wychodzi odcinek Twojego opowiadania. Pamiętaj, że to jak mnie spełniasz jest najszczęśliwszą rzeczą na świecie, a sztuczne rzeczy nie zastąpią mi tego. Jestem zadowolona i dumna z tego jak prowadzisz to opowiadanie. Ma ono swój potencjał i nie możesz go zmarnować. Ponieważ, gdy go zmarnujesz straci swój urok, którego mu aktualnie nie brakuje. To jak akcja płynie w tym odcinku możemy śmiało porównać do łódki płynącej na polskim Dunajcu. Starasz się zadbać o każdy szczegół, widzę to! JA TO WIEM!

Czekam na więcej, moja kruszynko
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 17:32   #14
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Cytat:
Srsly - nie wiem czy nie przesadziłam z ilością zdjęć. ;x
nie.

W ogóle nie widać podobieństwa do postaci rzeczywistych
w sumie to lubię to czytać. Podoba mi się.
No i uwielbiam szpiczaste uszy!
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 17:32   #15
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,953
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

#typowamarta <3333333
zdecydowanie najbardziej lubię Martę, jest taka wredna i sarkastyczna i po prostu lepsza od wszystkich <3
Świetnie się to czyta :3 CHCĘ WIĘCEJ!
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2014, 17:45   #16
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Jeny, czemu Rafał się zaręczył z taką starą torbą? xD Marta też na początku pocieszała się jakąś emerytką... Co za banda zboczeńców Strój Marty do pracy jest bardzo fajny, jaki jest jej zawód? xD
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2014, 00:47   #17
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

ahhh kolejny odcinek ! <3 nie wrzucasz duzo zdjęć ! zdecydowanie za mało ! <3

* ale przykładna mamuśka z Natalki <3 szkoda Rufusa, ze odziedziczył geny ojca, a takie geny Natalki się zmarnowały.... :C btw, mam nadzieję, że ten nie jest już lamą ? xD
* >klik< booże, jak ja to dobrze znam przez ostatni tydzień... Widzę, że Ania robi za domowego kucharza za darmo, łaski nikomu nie robi, ale oczywiście komuś i tak coś nie pasi! -.-
* patrząc na strój roboczy i romanse Marty wychodzi na jaw jej natura xd
* Rafał-sprzątaczka <3 a miłość do Sary to pewnie ściema, pewnie jest bogata i zależy mu na jej pieniądzach ! ale przynajmniej nie rozbija już nikomu związku, a nawet dalej starszej kobiecie trochę radości w życiu...
* za mało agaty! Porusz coś więcej jej wątek!

DAWAJ WIĘCEJ! <3
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2014, 10:30   #18
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Twoje OJSG to poprawiacz humoru! Kocham <3
Ała, potencjał genetyczny Nat niewykorzystany, ale trzeba kochać wszystkie dzieci mały szogun jest uroczy. Na swój sposób ofc.
Ta rodzinka jest tak szalona, że związek Rafała i pani starszej w ogóle mnie nie dziwi, podobnie jak zapędy Marty z ukierunkowaniem na próchno. Pytanie, czy Rafała ogarnęło prawdziwe uczucie (do pieniędzy? hmmm...) czy może to efekt odurzenia zapachem kul na mole i maści na reumatyzm?
Dużo się działo w tym odcinku, lecz dla mnie gwiazdą i tak pozostaje koteł
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 19:19   #19
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Kobieto, weź wstaw nowy odcinek ;<
I tak wgl to jestem oburzona, że pierwszy lepszy mechanik tak sobie pozwala macać Robaczka. Taka zniewaga krwi wymaga.
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 15:24   #20
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Natknęłam się na tą historię i już ją pokochałam, naprawdę.
Będę stale czytać Natalka i Marta są boskie. Gratuluję tak fajnej ferajny!
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023