Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.10.2014, 17:56   #1
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Grin Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Witam wszystkich Skoro istnieje taka kategoria pod nazwą "opowiadamy, jak sobie gramy", postanowiłam również napisać o mojej ukochanej rodzince

Więc tak. Pierwszą Simkę z tej rodziny stworzyłam 3 sierpnia tego roku. Miała na imię Ania Wiewiórka Często mówiłam na nią też Anka lub Aneczga Stworzyłam ją jako studentkę i wybrałam jej nauki polityczne do uczenia się na słynne Prawo Wcielone. Zmarła 13 września tego roku







Kilkanaście dni później stworzyłam kolejną Simkę Wikę Gwiazdkę i wprowadziłam ją do Anki. Potem je jeszcze spokrewniłam InSIMenatorem jako matka i córka, bo nie umiałam znaleźć połączeń jako siostry Zrobiłam tak też, z tego powodu, iż Anka później poroniła dziecko i żal by było ją pomijać w drzewie genealogicznym Oraz dlatego, że one się później zakochały w sobie Jakieś porąbane
Oczywiście, dorobiłam jeszcze potem kolejną Simkę o nazwisku Klaudia Kremóweczka Była ruda Na koniec oczywiście im wszystkim dałam chłopaków, ale tylko Wika nie wzięła ze swoim narzeczonym ślubu. Ona umarła, a on dalej jest na uczelni Klaudia przejęła nazwisko Malfoy po mężu, a Anka ostatecznie miała nazwisko... yyy... nie pamiętam jakie Na zdjęciach poniżej Wika Gwiazdka




Przykro mi, ale nie mam już żadnych zdjęć Głupia ja Nawet zdjęcia drzewa genealogicznego nie mam Więc postaram się Wam opisać jak najlepiej mogę dalszych członków rodziny
Więc Anka poroniła, Wika nie miała dzieci, a Klaudia urodziła dwóch chłopców o imionach Brent i Dżast In (tak, specjalnie ). Nie były to bliźniaki, ale mieli zbliżony do siebie wiek. Brent był starszy.
Pamiętam, że Brent jest teraz na emeryturze szczytu kariery Wywiad, a Dżast In na emeryturze Szalonego Naukowca. Brent ożenił się z Simką, którą stworzyłam o imieniu Ariana Grande Ari urodziła bliźniaki Lilianę i Zenka (nazwisko oczywiście Malfoy). Mam tylko zdjęcie Lilo jako studentki, a Zenka nie mam wcale Niedługo po urodzeniu tych dzieci Brent stwprzył Sługusa o imieniu Pinki Paj (też specjalnie ). Zapomniałam jeszcze o sławnym Bartłomieju Wielka Stopa, z którym Anka zaprzyjaźniła się jeszcze pod koniec swej dorosłości, czyli dość dawno, bo niedługo Bartuś umrze Wtedy i tak wprowadzę kolejną Wielką Stopę, ale to nie będzie to samo co ukochany Bartuś, mistrz architekt na emeryturce
Kilka dni po stworzeniu Sługusa, Dżast In urodził kosmiczne dziecię o imieniu Kleryk II (Kleryk [I] był w innym otoczeniu, ale co tam )
Kleruś obecnie jest nastolatkiem, który niedługo pójdzie na studia, ale ma pragnienie "dostać stypendium ofiara porwania przez kosmitów", tylko jak nastolatek ma być porwany? Ma logikę na poziomie 10 i nic go nie porwało Trzeba mieć jakiś mod, żeby mieć te stypendium, czy co?
Ups, troszkę zboczyłam z tematu, ale już wracam do niego Liliana i Zenek są na połowie drugiego roku studiów. Lilo studiuje matematykę, a Zenek nie pamiętam co
Liliana ma pragnienie "mieć 20 kochanków naraz" Bara - bara z 20 Simami to rozumiem, ale żeby mieć 20 kochanków NARAZ ??! Narazie ma tylko jakiegoś Gerwazego P (brzmi to, jakby ten gość z irokezem został o coś oskarżony ). On należy do TS, jak widać na zdjęciach, więc jeszcze tylko jeden Sim i przyjmą Lilo




Dalsza historia tej rodzinki już wkrótce Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie
Bardzo by mi też pomogło coś o tym porwaniu nastolatka

EDIT: Mam nadzieję, że teraz zdjęcia są w odpowiednim rozmiarze Wreszcie...
__________________

Ostatnio edytowane przez Weraxera : 05.10.2014 - 12:53
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.10.2014, 18:04   #2
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Zdjęcia są bardzo małe przez co od razu zniechęciły mnie do czytania :/
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:10   #3
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Wink Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Nie wiem, czemu mam takie małe zdjęcia Pisze, że mają rozmiar 600x450 Następnym razem postaram się zrobić je przyciskiem Prt Screen

Więc Lila zmieniła kolor włosów na czerwony i zmieniła aspirację na Poszukiwanie Przyjemności, bo kto by umiał utrzymać 20 kochanków jednocześnie?! Teraz jej celem życiowym jest osiągnięcie poziomu 10 w karierze gracza. Akurat matematyka umożliwia rozwinięcie tej kariery, więc nie musiała zmieniać kierunku Plus fotka po przemianie



Pinki Paj od dawna żywiła uczucie do Dżast In'a i Brenta, ale teraz wyjawiła je tylko do szalonego naukowca podczas pobytu w Wiosce Takemizu. Szkoda, że tak późno... Ale obiecała sobie, że poderwie jeszcze Brenta i Leszka Dziwaka, do którego też coś czuje, zanim Dżast In i jego brat umrą, a to nastąpi już niedługo... Na zdjęciu Dżast In i Pinki Paj



Zrobiłam jeszcze fotkę Arianie, żonie Brenta. Jej kariera to Iluzjonistka (na emeryturze oczywiście)



Enjoy

EDIT: Teraz jest dobrze?
__________________

Ostatnio edytowane przez Weraxera : 05.10.2014 - 12:51
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:13   #4
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Po pierwsze, zdjęcia dalej są strasznie małe, po drugie, jest ich strasznie mało.
Lepiej dodawać rzadziej, a lepiej, niż szybciej, a byle jak.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:25   #5
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Możę spróbuj zmienić hosting, na który wrzucasz zdjęcia?
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:30   #6
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Mam, na imageshack, to na jaki mam zmienić? Nigdy nie hostowałam, więc nie jestem w tym dobra
__________________

Ostatnio edytowane przez Weraxera : 05.10.2014 - 12:36
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:30   #7
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Imo imgur.com jest najlepszy
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:35   #8
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Ok, sprawdzę tam Za tydzień dam jakieś zdjęcia i zobaczę, czy się ten host sprawdził A może to przez rozmiar zdjęcia? Bo jest tylko 600x450px
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:55   #9
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Polecam ten poradnik
Co prawda zdjęć już nie ma, ale wszystko jest tak jasno opisane, że sobie poradzisz C:
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 12:55   #10
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia "Aneczgi i spółeczgi"

Przepraszam za te posty pod postami (itd. itd.) ale mam teraz jest wszystko dobrze. Zdjęcia są w odpowiednim rozmiarze. Dzięki kontrowersyjna kaczuszka Miłego czytania. Następnym razem będzie więcej zdjęć

Shiver - dzięki za poradnik, jak będę miała czas to przeczytam
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023