Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2016, 09:24   #21
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Simowanie by Lysandra

Cytat:
Jako że zazwyczaj w grze mebluję jak popadnie (nie robię generalnych remontów, po prostu dokupuję nowe randomowe rzeczy, gdy tylko moi simowie uzbierają trochę kasy)
Mam tak samo jak ty Ale ostatnio też trochę próbuję umeblować coś porządnego (moje wypociny wrzucam do wątku o dekoracji wnętrz) i ostatnio jak się rozejrzałam po domach moich simów, to większość wymagałaby generalnego remontu, a niektóre meble pamiętają pradziadków moich simów xD

Cytat:
Ogólnie domek jest pobrany z internetu, ja tylko dobudowałam parę ścian, zmieniłam podłogi i kolory ścian oraz umeblowałam
Ja też pobieram domki i wtedy je mebluje, jak próbuję sama zbudować, to wychodzą mi jakieś bliżej niezidentyfikowane kloce

Trochę dziwnie kanapa tuż przy samym wejściu, ale w sumie czemu nie Ale tą patelnię w rogu w kuchni to chyba jakiś gigant tylko zdejmie xD
Ej, jak oni sikają na parterze przy tych oknach ?! Ta roleta wiele nie zasłania xD
Obraz krasnala w pokoju dziecięcym mi się strasznie podoba!

Cytat:
Ups. Dopiero po wrzuceniu zdjęć zauważyłam, że za oknem widać simów. ;_;
Jakbyś nie napisała, tobym nie zauważyła. Ahh, ta moja spostrzegawczość

Ta sypialnia mi nie podchodzi. Niby fajnie, ale jakoś nie.

Czekam na odcinek
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.02.2016, 15:12   #22
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simowanie by Lysandra

Jakie gigantyczne parcele masz w tym otoczeniu!
I pomyśleć, że w tym nietypowym układzie nikt nie jest o siebie zazdrosny
Gratulacje dla młodych rodziców I wujka w sumie też! xD
Zwariowałabym w tym pokoju na miejscu tego dziecka ; o To ściana to inna tapeta... Jeszcze się maleństwo nabawi jakiejś choroby psychicznej :<
Feliks i ptaki?! O kurczę
No i gdzie ten ciąg dalszy?

Ohoho, czyżby córeczka była dziełem Feliksa?

Ładny walentynkowy art

"Dzisiejszy" domek:
tak jak to zrobiłam ostatnio w innym temacie z tut, tak teraz Ciebie pogonię za zbyt krótkie, prześwitujące firanki! <grozi palcem>
No i co to - jeden pokój, dwa okna, w jednym zielone rolety, w drugim już nie? Wygląda to dość absurdalnie ;O
Przydałoby Ci się włączyć wygładzanie krawędzi (vel anti-aliasing) w programie do karty graficznej... Wręcz jest to wymagane. Na razie na te zdjęcia nie bardzo da się patrzeć.
Dywan w salonie ma wątpliwą jakość.
Bardzo skrzywdziłaś jadalnię. Maxisa nie miesza się z reguły z netem.
Kuchnia w porządku, tylko oświetlenie do wymiany.
Szafka pod telewizorem i jej zawartość również do wymiany. Dobrze byłoby tam postawić np. ten telewizor na 2 kratki z IKEI (jeśli masz; a już w ogóle dobrze by tam wyglądał ten z preordera/unlocked) albo chociażby ten za 3 500 simoleonów z podstawy.
Łazienka jest... dziwna. Po co tyle "cosiów" nad kibelkiem, skoro jest tam tylko on i umywalka? Nijak mi tam cokolwiek do siebie pasuje, naprawdę...
Plus w tym mieszkaniu za duże okna, kanapę ustawioną pod kątem (kij z tym, że animacje będą pochrzanione) i za to, że jesteś dość na bieżąco z CC.
Pokój dziecka jest dość przerażający (jak to chyba zwykle u Ciebie bywa). "Gabinetów" w takiej wersji lepiej nie pokazywać - ja też tego nie robię. Sypialnia to meblowy miszmasz. Oświetlenie pokoju fatalne. Lustro ukryte za ubraniami to bardzo zły pomysł. Tak jak dwie różne zasłony w jednym pokoju. Pojedynczy stolik nocny, który nijak ma się do prostego kształtu ramy łóżka, to podwójna wpadka. Kolorystyka ujdzie, chociaż osobiście wolę cieplejsze kolory w sypialni. W drugiej łazience pomieszałaś style (nie widziałam w żadnej nowoczesnej łazience takiej półeczki nad kibelkiem). A ten wieszaczek z zawartością to chyba powinien iść do kuchni...? Chociaż nie, w kuchni ściany masz już wystarczająco zawalone tymi wiszącymi "przybornikami". No i kafelki na ścianie i podłodze nijak do siebie dobrane.
To jest w najlepszym wypadku 5/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023