Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2015, 07:09   #21
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

A ja się wypowiem na temat dodatku - trochę mi przypomina 2 Podróże. Można wyjechać na urlop i zrobić sobie biwak. Nowe obiekty są stylizowane na domek w leśniczówce i podobne trochę do tych z Trzech Jezior. Pojawiło się kilka nowych interakcji, między innymi "patrzenie w gwiazdy". Ale jakoś nie robi to wszystko na mnie wrażenia takiego jakie robiły dodatki do 2. Mam wrażenie, że "to już było".
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2015, 09:55   #22
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
A ja się wypowiem na temat dodatku - trochę mi przypomina 2 Podróże. Można wyjechać na urlop i zrobić sobie biwak. Nowe obiekty są stylizowane na domek w leśniczówce i podobne trochę do tych z Trzech Jezior. Pojawiło się kilka nowych interakcji, między innymi "patrzenie w gwiazdy". Ale jakoś nie robi to wszystko na mnie wrażenia takiego jakie robiły dodatki do 2. Mam wrażenie, że "to już było".
Zgadzam się z Tobą. Także nie jestem wniebowzięta.
Okolica ładna, sama niedawno wróciłam z podobnych wakacji więc czuję klimat Ozdoby ładne, drewniane domki, pnie do siedzenia, niemiły publiczny kibelek, jeziorka z rybkami, ognisko. Jest parę nowych roślin i nauka zielarstwa, ale nie wiele więcej.
Byłam 3 dni na biwaku, przespali się w namiocie, zagrali na gitarce, zjedli smażone ziemniaki i... to wszystko. Sim przebrany za niedźwiedzia plącze się po okolicy i wzbudza mieszane uczucia u simów. Nie ma zbyt wielu nowych interakcji, żadnych innych poprawek (jak wyczekiwane drzewko genealogiczne czy pogoda!). Troszkę zawiewa nudą. Okolica relaksująca ale nie ma co robić. Jedyna zabawa to rzucanie podkową albo podziwianie nieba, i tak przez całe wakacje. Osobiście wolałabym coś bardziej ekscytujące, jak możliwość własnego biznesu czy ocean, śnieg itd. Chodzenie po gęstym lesie mnie nie porwało na dłużej.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2015, 16:46   #23
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
To przeplacilam 7 dolarow eh
Paypal od razu pobiera pieniadze z konta bankowego ktore sobie w nim zarejestrujesz. Nie czekasz na nic. Podczas platnosci tylko logujesz sie do paypala wpisujac email i haslo i reszta sama sie robi, platnosc jest od razu. Czekasz tylko wtedy, gdy chcesz wyslac pieniadze jakiejs osobie na jej konto bankowe, lub gdy ktos paypalem wysyla kase Tobie, mnie mama wysyla czasem kase za granice i czekam ze 3 dni, ale platnosci paypalem np. przy zakupach online odbywaja sie natychmiastowo, wiem bo nie raz korzystalam Ale jesli nie lubisz to OK, nic na sile.
Zapewne tak jak opisujesz jest przy połączeniu konta bankowego z kontem paypal, a tego właśnie chciałam uniknąć, bo nie kupuję dużo przez internet i poza, jak się teraz okazało, origin nie jest mi to potrzebne. Dziękuję za te informacje, bo jeśli nie będę miała wyjścia, będę już wiedzieć, że szybko to załatwię

Póki co czekam, bo czytałam, że możliwe jest iż na DotSim pakiet będzie można kupić w niższej cenie
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2015, 18:52   #24
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Ja się wstrzymam z zakupem do momentu, kiedy będzie więcej rozszerzeń do wyboru. Boję się, że będzie tak jak w Podróżach z TS2, czyli pojadę na wakacje raz, drugi, a potem w ogóle nie będę korzystać z tych opcji, bo po prostu mi się znudzi. No i nie przepadam za "leśnym" klimatem/stylem, tą formą wypoczynku też i wiem, że na pewno nie korzystałabym z mebli/innych obiektów.
Fryzury bardzo mi się spodobały, ale przecież nie kupię Ucieczki w Plener tylko z tego powodu XD
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2015, 20:43   #25
Wymiatacz
 
Zarejestrowany: 16.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Ten cały pakiet rozgrywki wydaje się być spoko i jeszcze bardziej umili mi grę, ale boli mnie że nie mogę tego dostać w takim normalnym sklepie tylko muszę bawić się w ten cały pay pal, jest to denerwujące bo kasa zazwyczaj przychodzi po kilku dniach, a ja do cierpliwych nie należe.
Wymiatacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2015, 12:54   #26
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Kurczę, zmartwiliście mnie trochę Właśnie siedzę z Ucieczką w koszyku na Originie i nie wiem, czy kupić (właściwie to sesja za pasem, więc ogólnie pomysł kiepski... ). Mi się bardzo podobały Trzy Jeziora w dwójce i ich klimat. Będę zadowolona z Ucieczki? Nie mogę się zdecydować.

EDIT:
No i lipa, nie kupię bez karty kredytowej, konta paypal albo jakiegoś paysafecard czy coś... Można ten pakiet kupić gdzieś poza Originem? W sensie, na już?

Ostatnio edytowane przez xMalwina : 17.01.2015 - 13:13
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2015, 15:34   #27
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał xMalwina Zobacz post
No i lipa, nie kupię bez karty kredytowej, konta paypal albo jakiegoś paysafecard czy coś... Można ten pakiet kupić gdzieś poza Originem? W sensie, na już?
Podobno niebawem pakiet ma się pojawić do kupienia na Dotsim z możliwością płatności przelewem
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2015, 17:18   #28
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Super, dzięki Co prawda założyłam już konto na PayPal, ale zanim autoryzuję rachunek to trochę potrwa, może do tej pory na Dotsim się pojawi

Ktoś jeszcze ma już dodatek i podzieli się wrażeniami?
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2015, 23:57   #29
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

*zaginiony ninja wyłania się* Ja mam i muszę przyznać, że jest to rozszerzenie typu 'no, muszę się cieszyć tym, co jest i doszukać się czegoś ciekawego'. Granitowe Kaskady są przecudne, ale nie ma tam co robić oprócz siedzenia przy ognisku, rzucania podkowami, bara-bara w namiocie, kolekcjonowania paskudnych robali (które imo są dobrze wykonane) i zbierania ziółek na eliksiry. Ogólnie jeżeli ktoś jest zapalonym kolekcjonerem to będzie miał co robić.
Niedźwiedź jest wkurzający. Gdy tylko podejdzie, sim dostaje nastrójnik 'Nie-dźwiedź' i staje się spięty, a sam misiek lubi być wredny... Szczerze mówiąc cud się zdarzy, jeżeli przetrwacie jeden simowy dzień bez emocji 'spięty', czy 'bardzo <zapomniałem nazwy ale to coś w stylu dyskomfort>' Wszędzie gryzą jakieś robale, łazienka zarobaczona, głupi niedźwiedź, iskra z ogniska, trujące zioła a sim ciągle i ciągle w złym nastroju...
Trochę pesymistycznie to brzmi, ale nie ma co ukrywać, że to jest takie 'masz i spróbuj coś ugrać', potrzeba dużej kreatywności, żeby się nie zanudzić.
Ze swojej strony polecam wysyłanie grupek simów, bo jednym jest stanowczo zbyt nudno
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2015, 10:56   #30
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Kamil Zobacz post
Trochę pesymistycznie to brzmi, ale nie ma co ukrywać, że to jest takie 'masz i spróbuj coś ugrać', potrzeba dużej kreatywności, żeby się nie zanudzić.
Ze swojej strony polecam wysyłanie grupek simów, bo jednym jest stanowczo zbyt nudno
Akurat mnie Twój opis jeszcze bardziej zachęcił do kupna pakietu
Główną zaletą tej gry jest to, że wymaga kreatywności, a gdy jej brakuje czytamy opinie, że w grze nie ma co robić, że simy tylko śpią, jedzą i rozmnażają się.
Simy nie mają co robić w lesie? A co robią ludzie jadąc na biwak do lasu? Z moich doświadczeń wynika, że siedzą przy ognisku, jedzą, snują się po lesie, leniuchują przy namiocie itp. idt., przy czym w grupie raźniej. A robale? Jeszcze nie byłam w lesie, w którym nie byłoby robali
Moje simy będą jeździły do Granitowych Kaskad właśnie po to, by głównie nic nie robić, żeby poleniuchować, posiedzieć i porozmawiać przy ognisku, zjeść pieczone pianki, połazić po lesie i zebrać od niechcenia jakieś zioła, po prostu żeby wypocząć, bawić się i zrelaksować. Wszelkie opisy i to co widziałam na czacie z producentami wskazują na to, że uda mi się osiągnąć to założenie dzięki temu pakietowi
------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.2015:
Pakiet można kupić na Keye.pl.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 20.01.2015 - 18:14
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023