Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2016, 10:34   #1
Ilka
 
Avatar Ilka
 
Zarejestrowany: 08.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie super qń


Jak qń stał się quniem
/[center]
Super qń, czyli Brus Łejn mieszka sobie z rodziną w małym przytulnym domku - brat i ojciec.

tu sobie jedzą śniadanie, nie? Każdy musi jeść, nawet taki qń... Ten siwy gostek to tata - Raphl Łejn. Po prawej siedzi Alfred, a po lewej Brus. W rodzinie pracuje jedynie Alfred (reszta to śmierdzące lenie) jako pielęgniarz, chodź w cale nie musi. Tatuś (Raphl Łejn) pracował za młodu jako leśniczy. Narąbał się w życiu tylu drzew, że przyniosły mu fortunę, no ale Alfred woli spędzać czas kręcą z pacjentkami niż siedzieć w domu ze starym prykiem. Żeby urozmaicić sobie życie Raphl i Brus wybrali się na urlop do Sigman. Widać w domu im się nudzi A Alfreda przez ten czas zaadoptował szpital. Ojciec i syn wybrali się pozwiedzać lasy, kiedy to Brus znalazł jamę niedźwiedzia, a że ma cechę głupek to do niej wszedł. Gdy tak szedł, wyszedł z drugiej strony i... Kraina, w której się znalazł była niewiarygodna. Nad wodospadem unosiła się tęcza, a w krystalicznie czystej wodzie można było zobaczyć ryby. Brus nie zastanawiając się długo wszedł do nagrzanych od słońca wód i wyciągnął wędkę (gdzie ją miał, nie wie nikt) i zarzucił.
[imghttp://funkyimg.com/i/2ga75.png[/img]
Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie pojawił się nagle koń. (Dodam jeszcze dla ciekawskich, że Łejn złowił 12 ryb na ognicho) A tak właściwie jednorożec.

Jak można łatwo przewidzieć głupi Brus polazł do konia, krzycząc bo zostawił jego ryby w spokoju, bo są na kolacje. Chcąc wyrwać mu z pyska okonia, czy suma (obiekt niezidentyfikowany) jednorożec cofnął leb wyrywając rybę z rąk młodzieńca i odrzucił ją na bok.

Później otworzył pasze i chapnął Brusa. udało mu się jednak wyszarpać dłoń i cofnąć się z takim rozmachem, że klapnął na tyłek. W efekcie wyglądał jakby zlał się w majtki.

Mr. Klofn


A wszystko przez kartofle...
Oto Patryk Kartofel.


Mieszka sobie sam w domu gdzieś w Sigman, jego hobby to gotowanie - marzy by być cukiernikiem, co też spełniło się, dzięki Raplowi Łejnowi, który wpłacił na konto Kartofla 40 tysięcy simelonów za 50 worków ziemniaków D: Tak więc Paryk korzystając z daru nieba, zakupił cukiernie. Ustawiając towar do cukierni zawitał

Deatpool

- Zamienisz kiedyś too nudne miasto w prawdziwy Cukiermark! Będziesz najpotężniejszym cukiernikiem na świecie, zarobisz milony! - Tak rzekł Deatpool.

- O rajuśku, to moje marzenie! - podekscytował się Patryk.
Deatpool zniknął, a Patryk napełnił fontannę, by się otrzeźwić i zjadł truskawkę.

Ale coś poszło nie tak...

Co się stalo z Patrykiem i jego cukiernią? Co z super quniem? Co z Sigman? Ciąg dalszy nastąpi... Niebawem.

A oto Mr. Klofn czyli Kartofel, którego przemieniła truskawkowa fontanna.
__________________
Zapraszam

Ostatnio edytowane przez Ilka : 01.09.2016 - 11:29
Ilka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.09.2016, 22:28   #2
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: super qń

Musisz popracować trochę nad stylem, gdyż inaczej mogłaby wyjść z tego ciekawa groteska. Masz plusa, ze względu na to, że przejawiają się komiksowe motywy, a komiksoholiczka ze mnie. Jednakże nie bardzo zrozumiałam co to jest to "qń"

PS. Ralph mógł nazywać się Thomas
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023