Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.01.2012, 21:21   #1
Mexiss
 
Avatar Mexiss
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Skąd: z placu budowy
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 143
Reputacja: 10
Wink ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <---

Witajcie w Nowym Roku! ;-)

na początek mała uwaga, post zawiera dość dużo zdjęć

Chciałbym zaprezentować mój najnowszy projekt. Budynek wraz z otoczeniem powstawał prawie rok, ciągle odkładałem go na "potem" lecz teraz przyszła jego kolej


Inwestor
Mexiss-Seamont Estate Properties Sp. z o.o.

Inwestycja Seamont Estate zlokalizowana jest w małej miejscowości wypoczynkowej położonej u podnóża gór i zarazem u brzegu morza - to połączenie daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, relaksu czy też dzięki swojemu urokowi miasteczko to jest rewelacyjnym kąskiem dla inwestorów w różnego rodzaju obiekty wypoczynkowe.

Seamont Estate zawiera w sobie 80 mieszkań (na 5 kondygnacjach) oraz 4 lokale użytkowe
Budynek został zaprojektowany tak, aby każdy mieszkaniec bądź gość czuł się jak najbardziej komfortowo. Ogrzewane podłogi, obiekt monitorowany 24/7, parking podziemny, plac zabaw dla dzieci, duży odgrodzony od lasu ogród, docelowo również sklepy, studio fitness a także bliskość naturalnego lasu mają czynić inwestycję bardziej prestiżową od konkurencyjnych budynków.

Prezentowany budynek to budynek A, nie wiem jeszcze czy inwestor zdecyduje się na kontynuacje inwestycji


Zapraszam do obejrzenia zdjęć ogólnych budynku ;-)





































Zdjęcia nocne














A teraz zapraszam do obejrenia pierwszego wnętrza, jest to biuro nieruchomości zlokalizowane na parterze budynku - lokal użytkowy nr. 1, pow całk 46m2














Kolejnym wnętrzem jest mieszkanie zlokalizowane na 4tym piętrze. Jest to średniej wielkości, 2 pokojowe mieszkanko z osobną kuchnią Zamieszkuje je młoda para - dopiero się wprowadzili !!























































Dziękuję za poświęcony czas

Proszę o osobne ocenienie budynku ogólnie, lokalu użytkowego i mieszkania.

Z góry dzięki za wszelkie wpisy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Mexiss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.01.2012, 19:54   #2
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

To ja się pierwszy wypowiem

Budynek i okolica są dobrze dopracowane. Wszystko ze sobą współgra i pasuje kolorystycznie. Nie ma dżungli w ogrodzie co jest u mnie wielkim plusem. Wszystko stonowane, z umiarem, no oprócz tych lamp wzdłuż chodnika do budynku. Ocena 9/10.

Co do lokalu użytkowego. Meble dobrane kolorystycznie do ścian. Pomieszczenie jest małe, ale widać do czego służy. No może za dużo jest tych foteli dla klientów przy biurkach. Dwa by wystarczyły, ale dam 10/10.

Najlepsze na koniec- mieszkanie. Muszę przyznać że mnie urzekło Mimo iż projektuję w simsach bardziej klasycznie, ten projekt jest dla mnie idealny.
Tu także wszystko stonowane, dobrane kolorystycznie. Najbardziej podoba mi się kącik wypoczynkowy oraz łazienka. Odcienie zieleni współgrają wybornie z beżem z jadalni. Udało Ci się stworzyć fajny kontrast Łazienka to cudo!
Genialnie dobrane odcienie drewna, na pierwszy rzut oka wygląda jak prawdziwa. Tu także bez zastrzeżeń daję 10/10. Powiem że opłacało Ci się pracować rok, by powstał taki efekt

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy innych projektach- osobiście na nie czekam
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura

Ostatnio edytowane przez Juhas : 03.01.2012 - 20:02
Juhas jest offline  
stare 03.01.2012, 20:24   #3
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

Jutro się tam przeprowadzam. Proszę o dokładny adres

Dla mnie fantastyczne,czysto i idealnie dopracowane. 10/10
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 03.01.2012, 20:39   #4
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

Budynek jest świetny, okolica śliczna, wszystko jest bardzo dopracowane, dzięki czemu prezentuje się bez zarzutu. Mieszkanie jakoś mi się nie podoba, obrazy w sypialni są jakieś nietrafione, zmieniłabym też kolor ścian z niebieskiego na jakiś cieplejszy kolor. Kuchnia, chodź mała świetnie wygląda, tak samo łazienka. W salonie nie podoba mi się kolor ścian. Podsumowując, projekt bardzo mi się podoba, pomijając poszczególne elementy, zasługujesz na 8+. Pozdrawiam
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 03.01.2012, 20:44   #5
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

Budynek jest naprawdę cudowny. Wszystko w moich kolorach, jest dopracowany, i zasługuje na 100/10
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline  
stare 03.01.2012, 21:02   #6
Mexiss
 
Avatar Mexiss
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Skąd: z placu budowy
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

@Juhas, Marl.89, Rosemarie i .Catti. - dzięki za opinie
odwołam się do ilości krzesełek w biurze nieruchomości, otóż często prócz samej osoby zainteresowanej na rozmowy do biura przychodzi ktoś dodatkowo np mąż, żona, mama, teściowa 3-cie krzesło może być dla osoby towarzyszącej, lub też służyć jako miejsce na torebkę dla kobiety - wiadomo że wiele Pań nie rozstaje się z nimi praktycznie nigdy

Ostatnio edytowane przez Mexiss : 03.01.2012 - 21:04
Mexiss jest offline  
stare 03.01.2012, 21:30   #7
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ---> Seamont Estate by Mexiss - mieszkania bliskie naturze**zawiera wnętrza** <-

To ja ocenię
Budynek, jak budynek, nie zachwycił mnie zbytnio. Po prostu nadal pamiętam Twoje projekty z dwójki, które naprawdę były idealne. Podoba mi się natomiast zagospodarowanie terenu za blokiem, myślę, że można tam wypocząć

Biuro, jest całkiem ładne. Zastanawiam się, tylko dlaczego jest w nim aż tyle kamer do monitoringu. Kamery mogłyby tam być, ale nie takiego typu(te, które zastał użyte w tym pomieszczeniu kojarzą mi się z tymi do monitoringu zewnętrznego)

Mieszkanie na pierwszy rzut oka zrobiło dobre wrażenie. Nie podoba mi się, to, że każde pomieszczenie jest od siebie różne. Lubię jak w mieszkaniu, każde z pomieszczeń jest zaaranżowane w jednym stylu . W salonie jest za dużo tej bladej, choć jaskrawej zieleni i myślę, że pomieszczenie wyglądałoby lepiej gdyby zostały w nim użyte bardziej stonowane barwy Kuchnia za to jest bardzo ładna, choć mała Łazienka kompletnie mi się nie podoba...
Te panele na ścianach odrzucają mnie od tego pomieszczenia. Nie podobają mi się tam również kafelki, które w moim mniemaniu do niczego w tej łazience nie pasują. Do sypialni również mam zastrzeżenia. Ogólnie jako samo pomieszczenie nie jest zła, ale do pozostałych pomieszczeń ona w ogóle nie pasuje. Jest po prostu za bardzo nowoczesna i minimalistyczna.
Wydaje mi się, że sypialnie jest też za duża w porównaniu do innych pomieszczeń.

Pomijając moje uwagi, projekt zrobił na mnie dobre wrażenie. Oceniam na 7/10
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023