Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2015, 14:57   #1
tytosoo
 
Avatar tytosoo
 
Zarejestrowany: 05.07.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?

Chę kupić siostrzenicy prezent na urodziny Simsy. Zastanawiam się, którą część wybrać:

Sims 4
Sims 3

Pytam się bo nie jestem obeznana w temacie, a poza tym to najnowsze wersja wcale nie musi być lepsza.
__________________
tytosoo

Ostatnio edytowane przez Caesum : 16.07.2023 - 22:59
tytosoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2015, 15:19   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?

Simsy są przereklamowane Serio, na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad innym prezentem, bardziej wartościowym.


Aczkolwiek, z dwojga złego, jak już muszą być SIMSY:
jeśli podejrzewasz/wiesz, że Twoja siostrzenica będzie chciała się pochwalić przed koleżankami "PATRZCIE MAM SIMSY!!!", kup jej "czwórkę", bo jest najnowsza i znajome siostrzenicy (zgaduję, że to klasy 1-3 szkoły podstawowej) zapewne też już ją mają. Licz się jednak z tym, że mogą wystąpić problemy podczas instalacji tej gry i że na komputerze, na którym będzie grać, musi być przez cały czas dostęp do internetu i zainstalowanie oprogramowanie zewnętrzne - Origin od EA. Inaczej ta gra się zwyczajnie nie uruchomi.
Jest spora szansa, że TS4 tak szybko jej się nie znudzi (bo w porównaniu do wcześniejszych odsłon JEST wybrakowana), o ile nie grała we wcześniejsze części.

Jeśli grała, to TS3 się nada, chociaż ta część simsów ma znowuż tendencję do przymulania i wyłączania się wtedy, kiedy nie trzeba (i całkiem możliwe, że zobaczymy Cię znowu na tym forum, ale w dziale z problemami z grą). Na pewno młodej spodoba się tryb tworzenia sima, a szczególnie zabawa w "projektantkę mody" Dorzucisz jej przy jakiejś innej okazji np. dodatek Zwierzaki (o ile podstawa ją wciągnie), to znowu nie będzie można jej odciągnąć od komputera

Szkoda, że TS2 jest już antykiem - ogólnie na tle wszystkich gier z serii The Sims wypada najlepiej (klasyczna "jedynka" jest poza rankingiem, dla mnie osobiście zaś na równi z "dwójką", ale jestem niemal pewna, że obecnym dzieciakom by się nie spodobała) i mimo że wyszła na rynek 11 lat temu nadal ma rzeszę wiernych fanów.

Ostatnio edytowane przez Liv : 06.07.2015 - 15:24
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2015, 14:36   #3
looqoos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?

sims 3 dla mnie jest kultowa, mam sim4 ale nie umiem się wczuć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2015, 14:16   #4
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?

Dwójkę doceniają osoby, które grały w nią wtedy gdy wychodziła ta część i dodatki do niej, ale mi również się spodobała mimo, że zaczęłam w nią grać dopiero w 2011 już jako osoba dorosła. Dwójka to moja ulubiona część Simsów, ale dla dzieci nada się ta najnowsza odsłona - czwórka. Dzieci zawsze wolą mieć to, co nowsze i to, co mają rówieśnicy. Dziewczynka będzie mogła porozmawiać z innymi o grze, tymbardziej, że będą wychodzić do niej wciąż nowe dodatki. Trójka ma wiele błędów i jest "starszą" odsłoną, więc odpada. Szkoda, że dwójeczka nowych fanów już sobie nie przyciągnie, ale wciąż ma starych i trzyma się dobrze.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2015, 07:34   #5
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Która gra jest lepsza Sims 4 czy Sims 3?

Zdecydowanie 4 ma mniej błędów i jest naprawdę wciągająca wiem bo sama mam na razie podstawę i jeszcze mi się granie nie znudziło a dodam, że gram na lapku, który najnowszym modelem nie jest i daje radę z grą czyli wymagania są takie, że na prawie każdym kompie pójdzie.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023