Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.05.2010, 15:03   #1
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Francuskie dziecko...

Jest to mój pierwszy temat na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Ale przejdźmy do rzeczy: Moja siostra ma niebieską simkę Azure Kivinari, która ma na dodatek paski i żółte oczy (ściągnięte z internetu). Azure dużo podróżowała, a niedawno z nudów moja siostra "przygarnęła" jej małe ciemnoskóre dziecko (takie małe, uczące się dopiero chodzić i mówić). Z ciekawości zajrzała do drzewa genealogicznego swojej simki, by sprawdzić, czy ten maluch tam jest. No i dziecko w drzewie było, ale nie jedno... Był tam również Theophile Kivinari, szkolne dziecko, również niebieskie, również z niebieskimi włosami. Pasków jednak nie miał, i oczy miał inne. Tyle, że ten maluch był dzieckiem Azure i jakiegoś francuza w berecie, który sam był staruchem, ale jego rodzice byli dorosłymi. Moja siostra tego facia nie znała, a co dopiero Theophile'a. Pojechała więc do Francji (bez adoptowanego chłopczyka) i chciała rozwiązać sprawę "niby jej, a jednak nie jej" dziecka. Za pomocą kodów przyłączyła malca do rodziny, wróciła do domu i go odłączyła. Theophile stał się nastolatkiem i wprowadził się do jakiejś rodziny w Sunset Valley. Co dziwniejsze, moja siostra przyszła Azure do niego i zauważyła, że chłopak ma niebieski ogień w kominku i niebiesko-żółty pokój. Niebieska pościel, niebieska lampa, niebieski stoliczek... No i teraz (adoptowany już od pewnego czasu również jest nastolatkiem) moja siostra zajrzała do drzewa genealogicznego. Azure nie ma już jednak ani Theophile'a w rodzinie, ani jego ojca. Jest w drzewie tylko adoptowany nastolatek. Za to sam Theophile ma Azure w rodzinie.

No i co z tym francuskim dzieckiem, Theophilem? Tym bardziej, że simki nie mogą za granicą zachodzić w ciążę. Od razu mówię, że mam oryginalną wersję gry i mało dodatków z internetu (chyba, że chodzi o te ze Store).

Ostatnio edytowane przez Björk : 29.11.2010 - 07:27
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.05.2010, 20:03   #2
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

Cytat:
Napisał Arkia Zobacz post
Tym bardziej, że simki nie mogą za granicą zachodzić w ciążę.
Owszem, mogą - moja Simka była w ciąży trzy razy, każda ciąża była pamiątką z innego kraju - ot, nie miałam już z nią co robić. Mogą też zajść w ciążę z własnym, przywiezionym z kraju partnerem. Po prostu ciąża startuje w chwili powrotu do kraju.

Były już takie błędy, w których komuś w momencie przyjazdu za granicę pojawiał się inny mąż, inne dziecko, czy zmieniało się drzewo genealogiczne. To pewnie jeden z tych błędów, ale ten niebieski wystrój to już dziwactwo, jeśli nie przypadek.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 20:12   #3
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

Czyli może być ciąża za granicą? Nie wiedziałam. A co do tych błędów, to owszem, może to być błąd. Tyle że moja siostra zajrzała do drzewa genealogicznego simki w jej własnym domu w Sunset Valley...

No cóż, teraz przynajmniej ma drugiego niebieskiego sima i może pobawić się w genetyka, tzn. zrobić w mieście mnóstwo niebieskich ludzików
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 20:21   #4
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

Arkia jedyne co mogę powiedzieć to, że gra ma wiele błędów ja na przykład jadąc Simem Adamem do Francji, dowiedziałem się, iż Adaś owdowiał, a w dodatku jego żoną była jakaś nieznana mi "emerytka", która miała dorosłą córkę. Nmin chodziło o samo "zaciążenie", czyli Simka może z innym Simem wykonywać interakcję "Postaraj się o dziecko", lecz ile by nie była w tym otoczeniu wakacyjnym to nie pojawi jej się brzuch, ani nie urodzi. Dopiero po przyjeździe dostanie brzucha i wymiotów...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 20:46   #5
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

Cytat:
Napisał Arkia Zobacz post
Czyli może być ciąża za granicą?
Użyłabym raczej słowa "poczęcie" Jakiekolwiek oznaki ciąży pojawią się dopiero po powrocie, więc choćby Simka zaszła w ciążę dziesięć dni przed wyjazdem, to i tak urodzi dopiero trzynaście dni później.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 21:04   #6
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

No cóż, mówimy o ciąży simki, chociaż Azure wcale w ciąży nie była - ani w czasie wakacji, ani po przyjeździe do domu. Przypominam, że Theophile mieszkał we Francji, a do Sunset Valley przyjechał dopiero gdy simka mojej siostry go za pomocą kodu do rodziny przyłączyła (tak że moja siostra mogła nim kierować).
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 22:32   #7
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Francuskie dziecko...

Ja miałam taki wypadek że wysłałam mojego sima do egiptu tam poznałam taką jakąś simkę wiadomo co było dalej ona zaszła w ciąże i urodziło się dziecko z cechą egipska kultura a co dziwniejsze jak dodałam to dziecko do rodziny tej cechy już nie było
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
azure kivinari, dziecko, francja, niebieskie, problem


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023