Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.11.2004, 15:23   #1
Cludii
Guest
 
Postów: n/a
Mad Raz chłopiec raz dziewczynka...itd

Mam problem. Czy może zauważyliście że jak simy mają dzieci, to rodzą się one ZAWSZE w kolejności : Chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka.... itd itd. U was też tak jest czy to tylko u mnie ? To troche wkurza bo np nie mogę mieć 2 chłopców ,albo tylko 1 dziewczynki (chyba że skasuje simy, ale i tak bez sensu, bo trzeba czekać 3 dni ciąży i kolejne 3 dni.... :\ ) Czy to jest błąd gry, czy tak specjalnie zrobili żeby było po równo simów różnej płci ???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.11.2004, 15:28   #2
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cludii
Mam problem. Czy może zauważyliście że jak simy mają dzieci, to rodzą się one ZAWSZE w kolejności : Chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka.... itd itd. U was też tak jest czy to tylko u mnie ? To troche wkurza bo np nie mogę mieć 2 chłopców ,albo tylko 1 dziewczynki (chyba że skasuje simy, ale i tak bez sensu, bo trzeba czekać 3 dni ciąży i kolejne 3 dni.... :\ ) Czy to jest błąd gry, czy tak specjalnie zrobili żeby było po równo simów różnej płci ???
nie, nie zrobili tak specjalnie, bo mi urodzili się raz po kolei dwaj chłopcy, kiedy indziej trzy dziewczynki pod rząd, czyli nie jest to nigdzie ustawione. prawdopobnie na płeć dziecka ma wpływ płeć osoby starającej się o dziecko, jak jest to kobieta, to rodzi się chłopiec, jak mężczyzna, to rodzi się dziewczynka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 15:41   #3
Cludii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tobie się urodzili 2 chłopcy pod rząd ??? bo mi się kiedyś bliźniaki urodziły, i oczywiście w kolejności Chłopiec ,dziewczynka. Ta sama rodzina chyba z 6 dzieci miała to kolejnośc była taka sama, więc wątpie żeby był to zbieg okoliczności . Kto jeszcze tak ma ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 15:49   #4
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

KrOn już tłumaczył to w tym temacie http://forum.thesims.pl/showthread.p...ht=Bli%BCniaki . Kiedy klika się simem na simkę, jest chłopiec, a kiedy odwrotnie - dziewczynka (czy jakoś tak).

Ostatnio edytowane przez Eveline : 20.11.2004 - 16:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 17:07   #5
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jedni mówią, że jak się klika Simem, to chłopiec, drudzy, że jak Simem, to dziewczynka... Eee tam. Ja nie wiem, mi się chyba "losuje" płeć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 17:21   #6
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wybór jest losowy. Ale jak się stara facet to jest większe prawdopodobieństwo że będzie chłopiec, a jak kobieta to prawdopodobnie będzie dziewczynka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 18:44   #7
Xtinka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał rainne
nie, nie zrobili tak specjalnie, bo mi urodzili się raz po kolei dwaj chłopcy, kiedy indziej trzy dziewczynki pod rząd, czyli nie jest to nigdzie ustawione. prawdopobnie na płeć dziecka ma wpływ płeć osoby starającej się o dziecko, jak jest to kobieta, to rodzi się chłopiec, jak mężczyzna, to rodzi się dziewczynka.
nie wiem czymożna mieć np. 2 dziewczynki.Ja np. miałam już 2 razy chłopiec,dziewczynka :bow: :bow: :mbounce: :mbounce:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 18:50   #8
Trish
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

co zrobic zeby nie urodzily się blizniaki????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 18:53   #9
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Ja to mam szczescie do chlopcow. Gralam raz rodzina Biedak i mi ta baba urodzila 3 chlopca ale ona byla juz wczesniej w ciazy. W mojej pierwszej rodzince tez urodzil sie chlopiec i w jakiejs tam jeszcze rodzince mi sie chlopiec urodzil ale nie pamietam juz w jakiej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 19:17   #10
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xtinka
nie wiem czymożna mieć np. 2 dziewczynki.Ja np. miałam już 2 razy chłopiec,dziewczynka
taaa... nie można... bo co to by była za gra, gdyby się urodziły dwie dziewczynki... jeeeeej, przecież to w dużej mierze losowe jest.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023