Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2017, 15:07   #671
Say
 
Avatar Say
 
Zarejestrowany: 26.09.2014
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Zaczęłam grać na świeżutkim Miłowie, bez żadnych CC no jedynie co to default oczu i skóry i tylko tyle.
A o to co udało mi się ugrać

Miłowo.

Ćwir:

Kasandra została porzucona przed ołtarzem, biedaczka popadła w depresje i zaczęła pogrywać na automatach a czasem w karty, tracąc to co raz większe sumy.
Na ratunek pospieszył jej Dariusz który pomógł jej wyjść z nałogu jak i rozkochał w sobie Kasandre która niedługo potem została jego żoną.
Mortimer zaś zaproponował Dinie wspólne mieszkanie, jak i ślub.
Owocem tego związku bylo dziecko a nawet dwójka.
Elizabeth i Edgar.
Aleksander wyjechał studiować w czasie nauki jego ojciec Mortimer zmarł zostawiając olbrzymi spadek jak i trzecie dziecko ale Dina jeszcze o tym nie wie że jest w ciąży.

Aleksander w czasie studiów poznał Żakline Tsang. Zaiskrzyło natychmiast! Jeszcze w czasie studiów Aleks oświadczył się simce a ta z radościa przyjeła pierścionek. Po studiach wzieli ślub i zamieszkali na przedmieściu niedaleko Kasandry. Oboje spodziewają się pierwszego dziecka.
Marzyciel.

Szczepan tak samo jak Aleksander wyjechał na studia. Kasandra zamieszkała u Dariusza i po kilku dniach okazało się że jest w ciązy, a potem nastepnej i po roku kolejnej i tak dalej.
Rok po roku Kasandra rodziła dzieci: Makarego, Irine i Belle a także Christiana.
Trójka pierwszych dzieci jest już w wieku szkolnym zaś Christian jest małym dzieckiem.
Niestety los lubi płatać figle. Kasandra zaczęła na co raz dłużej znikać z domu, znów pojawiała się w barach a także przy kartach. Po kilku takich razach zaczeła spotykać się ponownie z Donem który już wtedy był mężem Niny ale o tym później.
Któregoś dnia Kasandra zaprosiła Dona do siebie, nie spodziewała się że Dariusz wróci wcześniej z pracy.
Kasandra figlowała w łóżku z Donem kiedy do sypialni wszedł Dariusz.
Małżeństwo Marzycieli rozpadło się. Kasandra wyprowadziła się z domu i zamieszkała na przedmieściu spodziewając się dziecka... Dona.
Dariusz sam wychowuje dzieci.

Kaliente-Lothario

Nina była bardzo ucieszona kiedy okazało się że Don uciekł z przed ołtarza. Wiedziała juz wtedy że Don nie zdoła jej sie oprzeć i to ona będzie panią Lothario. I tak się stało. Kilka dni po tym Nina zaprosiła Dona do siebie, pare drinków, muzyka i tańce i wszystko skończyło sie w łóżku. Nina była w ciąży. Don nie był z tego zadowolony ale oświadczył się Ninie, później był ślub z czego obydowje byli nie zadowoleni i narodziny pierwszego syna Dona, Marcusa! Z tego szczęścia Nina zaszła po raz drugi i niedługo urodzi. Don zaczął znów szaleć i rozkochiwać w sobie inne kobiety w tym Kasandre z którą niedługo będzie miał dziecko. Choć jeszcze o tym nie wie ale są na tym świecie "życzliwi" simowie którzy powiedzą prawde...
__________________
Moj Simblr!
http://a-deliciously-things.tumblr.com/
Say jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.07.2017, 23:21   #672
FibiSim
 
Zarejestrowany: 22.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ostatnio znalazłam chwilkę czasu, aby pograć. Od razu włączyłam Maxisowe rodzinki. Najpierw zagrałam w Biedaków. Damian wyszedł na prostą i został prawnikiem. Niestety po jakimś czasie wyrzucili go z tej pracy, ale udało mu się osiągnąć szczyt kariery nauczycielskiej i został Ministrem Edukacji. Po przeprowadzce jego stary dom uległ pożarowi w wyniku, którego zmarła Balbina (będąc w ciąży z Adamem Dzwonko) oraz jej dwóch synów. Po tej tragedii Damian ożenił się z Andżeliką, która została lekarzem i długo starali się o dziecko. Marysia Przyjemniaczek straciła pracę i załamana popełniła samobójstwo, które pomogła jej dokonać Kasia Langerak. Pokojówka wykorzystała sytuację i zamieszkała z Danielem. Mają razem dwójkę dzieci. Kasia została żołnierzem i wciąż flirtowała z innymi. Liliana zostawiła swojego chłopaka i zakochała się w jego ojcu. Została prawniczką jednak nie doczekali się dzieci. Jeżeli chodzi o Ćwirów to Kasandra wyszła za Dona i czekają na dziecko. Don kontynuuje swoją lekarską karierę i cieszy się z bogatego życia. Nie rezygnuje jednak ze swoich miłości, a Nina jest z nim w ciąży. Dina wyszła za Mortimera i czekają na wspólne dziecko.
Na razie tyle. Jednak wciąż mam wiele pomysłów na nowe przygody rodzinek Maxisa.
FibiSim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023