Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2004, 15:31   #231
Agita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Eee, mam problem ja sobie zrobiłam kiedyś takie fajne fotostory próbowałam tutaj wkleić zdjęcia prosto z mojego kompa, ale mi napisało, że czegoś tam nie można.
Jak wy ta zdjęcia tu wklejacie??
Proszę niech mi któś odpowie!!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2004, 19:11   #232
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Eee, mam problem ja sobie zrobiłam kiedyś takie fajne fotostory próbowałam tutaj wkleić zdjęcia prosto z mojego kompa, ale mi napisało, że czegoś tam nie można.
Jak wy ta zdjęcia tu wklejacie??
Proszę niech mi któś odpowie!!
Cytat:
Ira TUTAJ masz wszystko dokładnie opisane. Czekam na twoje story!!!
A na inne posty to sie nie patrzy <_< :wacko:
 
stare 14.08.2004, 19:40   #233
Nirvan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To mmoja piersze historyjka wiec sie krepuje czy wam sie spodoba.
MIŁOŚĆ, KTÓREJ NIE MA
rez. Lady M.
czesc. I
ta historia jest o pewnej bogatej rodzinie. O Johnie, Juli i Johnatanie July

Wyli bardzo szcześliwi. Johnatan dobrze sie uczył a Julia i John kochali sie nad zycie

Poniewaz John był basrdzo bogaty czesto dawał Julii prezenty o wysokiej wartosci

Niestety nie byli przyjaznie nastawieni do sąsiadów. lubili przebywacx wyłoncznie w swoim towarzystwie

Ulubionym zajęciem Julii było m.i siedzenie przed telewizorem i oglądanie godzinmami romansów...

...a Johna serfowanie po internecie

W swoim gabimnecie najbardziej lubił wsoją 30 letnią biblioteczke.

Pewnego dnia julia wypiła 7 kieliszkow wódki gdy John nie patrzył. lubiła popijac ale John nie pozwalał jej pic ze swojego barku

W tym czasie Johny poczuł sie spioncy i poszedl do łózka

W domu było nudno bez odgłosaów klikania klawiatury wiec Julia i Johnatan poszli sobie popływac

Niestety Julia zapomniała ze piła i widziała wszystko po trójnie

Johnatan tez sobie przypomniał, ze był u dyrektorki w gabinecie i tez znalazł barek i nie mugł sie oprzec.

A john ciaglę sobie spał...

A julia z Johnatanem byli bardzo przerazeni. "nic nie widze!!!" krzyknoł Johnatan

Julia juz nie wytrzymała. Johnatan pływał przez basen jak opentany bo wiedział ze matka utoneła. alebył od niej silniejszy

A John smacznie sobie spał....
Gdy sie obudził w besenie zobaczył dryfujących na brzuchu zone i syna. z jego łez powstała kałuza łez

Był totalnie załamany. Sprzedał wszystko aby zrobic swej rodzinie najpiekniejszy grób. wiedzial jaki by sie Julii podobał. Sprzedał wszystko z wyjątkiem swojej biblioteczki z którą sie wychował. ale nie. nie mógł. jakas głupia biblioteczka ma niszczyc jego zycie? Spalił ją na stosie.

Płakał bardzo na cmentarzu. Tak bardzo chciał zeby oni tu z nim byli. porzegnał sie z nimi. juz nie bedzie ich widział. Pojedzie szukac nowy dom...


C.D.N.
I jak???
 
stare 15.08.2004, 02:32   #234
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie


.................................................. ............:~ KOMUNIKAT ~:...............................................

Wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z nami swoimi pomysłami na dom lub fotostory zapraszamy od dziś do nowo otwartej <span style='color:blue'>Fotogalerii, gdzie można umieszczać swoje zdjęcia w osobnych tematach.

Userzy, którzy dotychczas zamieścili tu swoje zdjęcia, jeśli zechcą, mogą przenieść* je do nowych tematów w Fotogalerii, w których również można wyrażać swoje opinie na ich temat.
</span>
Serdecznie zapraszamy !
==============================================

Przypominam również, że do wszelkich pytań o strony, z których pochodzą zamieszczone na zdjęciach dodatki mamy specjalnie przeznaczony na to dział <span style='color:darkblue'>OOoo, muszę to mieć, w którym szaleją nasi eksperci.</span> :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*Przenieść zdjęcia czy całą treść swojego postu jest bardzo prosto - wystarczy użyć opcji Edytuj w prawym górym rogu ramki posta, skopiować jego treść i wkleić całość do treści posta w nowym temacie.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023