Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.06.2008, 12:01   #11
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

przede wszystkim dawaj krótsze odcinki!!!!kompletnie nie chciało mi się czegoś takiego czytać, więc przeczytałam tylko pierwszy odcinek który nie za bardzo mi się spodobał ale to szczegół...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.06.2008, 12:05   #12
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 286
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Hm no to chyba już ostatni odcinek o takiej długośi
Teraz mniej akcji, więcej wspomnień.


III

Juliette spojrzała na okazały budynek. Nie wiedziała, dokąd właściwie powinna się udać. Kościół był więc najbardziej prawdopodobnym miejscem, w którym mogła spotkać owego księdza. Zostawiła na stojącej nieopodal ławce swój niewielki bagaż i weszła do środka. Skrzypiące drzwi skutecznie uniemożliwiły jej dyskretne wejście. Po chwili oczy wszystkich osób zebranych w świątyni zwróciły się na jej postać. Duchowny, stojący na podwyższeniu przed ołtarzem, zamilkł na kilka sekund. Jednak szybko się zreflektował. Wiedział, że powinien traktować tę kobietę całkowicie normalnie i nie zwracać uwagi na odmienny kolor jej skóry. Zaczął kontynuować swoją przemowę skierowaną do niewielkiej grupki zebranych.


Czerwonowłosa kobieta czekała na koniec spotkania. Usiadła na jednym z krzeseł, stojących na samym końcu kościoła i obserwowała znajdujących się przed nią ludzi. Każdy z nich mógł być wampirem. To było jej przekleństwem. Odkąd dowiedziała się o ich istnieniu, traktowała każdego człowieka w taki sposób. Ciężko było żyć w otoczeniu osób, do których nie można było mieć żadnego zaufania.

Pół godziny później kościół całkowicie opustoszał, a jedynymi osobami, które w nim pozostały, byłi Juliette i Bah. Pospiesznie podniosła się z miejsca i podeszła do księdza.
-Czym mogę służyć? – spytał, widząc, że kobieta zmierza w jego kierunku.
-To pan poinformował Firmę o tej sytuacji?
-Jestem księdzem – poprawił ją, dumnie wskazując koloratkę kontrastującą z jego szyją – Tak, ja.
-Wie pan, gdzie mogę znaleźć dwóch facetów, jeden blondyn, drugi z czarnymi dredami?
Zacisnął zęby ze złości. Jak ta kobieta mogła być aż taką ignorantką?! Nie powiedział jednak już ani słowa na ten temat.



-Mógłbym wcześniej o coś spytać?
-Hm? – mruknęła rozdrażniona , patrząc z ukosa na księdza.
-Kim pani jest?
Juliette westchnęła i w ostatniej chwili ugryzła się w język. Chciała powiedzieć coś nie do końca miłego, ale mogłoby to zaowocować tym, że ksiądz po prostu ją oleje.
-Juliette Deneuve. Będę pomagać Prestonowi i Berry’emu. Ale nie zrobię tego, jeśli nie będę wiedziała, gdzie są.
-Jeżeli poczeka pani chwilę, zaprowadzę panią.


Zdziwienie malujące się na jej twarzy zaczęło powoli przechodzić w uśmiech. To, co zobaczyła wchodząc do tego pokoju, było ostatnim, czego się spodziewała. Co jak co, ale po Maxie nie spodziewała się, że zobaczy go kiedykolwiek w łóżku z innym facetem.



Nie wytrzymała i wybuchnęła śmiechem. Śmiała się głośno jak nigdy, w wyniku czego Max gwałtownie zerwał się na nogi. Z początku nie wiedząc, co się dzieje, tępo wpatrywał się w rozbawioną Juliette. Gdy przypomniał sobie, że jest praktycznie nagi, a obok niego leży śpiący John, wpadł w niemałą panikę. Zachowanie zwijającej się ze śmiechu dziewczyny wcale nie dodawało mu odwagi.
-Możesz się już zamknąć? – mruknął, wciągając spodnie – Wyobrażaj sobie co chcesz, nic mnie to nie obchodzi.
-Właśnie widzę – odpowiedziała, prostując się do pionu.
-Zdecydowanie wolałbym, żebyś to ty była na jego miejscu.
-Marzysz – prychnęła i spojrzała na niego z wyższością – Obudź swojego nowego chłopaka i schodźcie na dół. Mea mnie zabije, jeśli nie przyjdziecie na śniadanie.


-Jesteś pewna? – dopytywał się Max – Chętnie ci pomogę.
-Nie trzeba, naprawdę – zapewniła go po raz setny Mea, zdejmując jednocześnie jego dłoń ze swojego ramienia.
On jednak nie ustępował.
-Ja to zrobię – rzekł pospiesznie i pochwycił talerz z jej rąk, po czym zaniósł go na stół.
Po chwili był już z powrotem i bynajmniej nie ukrywał swoich zamiarów co do młodej Murzynki.


Siostra Sanaa przyglądała się temu wszystkiemu z pewnym niesmakiem. W końcu jednak dała się udobruchać sałatką przyrządzoną przez bratanicę.

Po skończonym posiłku Bah i Max jednocześnie wstali od stołu i zaczęli kierować się do wyjścia.
-Wrócimy późno, więc proszę nie szykujcie dla nas obiadu – oznajmił ksiądz i zniknął za drzwiami.
Pozostali postanowili zając się sobą. Zakonnica wróciła do kościoła, a Mea, Rudo, John i Juliette zostali sami. Egzorcystka w pierwszym odruchu chciała podążyć za Maxem, ale przypomniały jej się słowa Thomasa, że ma cały czas trzymać się blisko blondyna.
Korzystając z okazji Mea zaproponowała wspólne wyjście nad rzekę. Widząc entuzjazm jej syna, nie śmieli odmówić.


-Mogę cię o coś spytać? – John zwrócił się do Mei, obserwując chłopca pływającego w przejrzystej wodzie.
-Hm? – kobieta wynurzyła się z wody i usiadła obok mężczyzny.
-Twoja brew…
-Chodzi ci o tatuaż? – odruchowo uniosła dłoń.
-Zastanawiałem się, skąd go masz…
Zapadło chwilowe milczenie, przerywane jedynie okrzykami radości Ruda i delikatnym pluskiem fal. Murzynka zerknęła na Johna, a gdy tylko ich spojrzenia się spotkały, gwałtownie odwróciła głowę.
-Widać nie powinieneś o to pytać – Juliette, wylegująca się na brzegu, szepnęła mu karcąco do ucha.



-Wybacz, nie chciałem powiedzieć czegoś nie tak.
-Przecież nic się nie stało. Po prostu nie wiedziałam, jak odpowiedzieć – upewniła go – Mam ten znak, odkąd pamiętam.
Blondyn poczuł nieprzyjemny dreszcz. Nie wiedzieć czemu, ale ta wiadomość wcale go nie ucieszyła. Owszem, polubił Meę i chętnie by z nią pracował, ale fakt istnienia na jej ciele tatuażu sprawiał, że czuł się jeszcze gorzej. On go nie miał.
-Mamo! – krzyk chłopca wyrwał z zamyślenia dwójkę egzorcystów – Spóźnimy się!
Kobieta pospiesznie wyszukała w stercie ubrań zegarek i sprawdziła godzinę. Rzeczywiście, było już bardzo późno.
-Musimy was przeprosić – rzekła, pomagając synowi wyjść z wody – Umówiliśmy się z moją ciocią, że pomożemy jej posprzątać w kościele. Musimy już iść. Jeśli chcecie, możecie wrócić do mojego domu. Powinno być tam jeszcze trochę jedzenia, więc nie umrzecie z głodu.
-Dzięki – rzuciła na pożegnanie Juliette i wraz z Jonem usiadła na samym brzegu rzeki.
-Czemu to robisz? – spytał po chwil.
-Co? – zdziwiła się.


Cholera. Czy on zawsze musi zadawać pytania szybciej, niż pomyśli? Nie będzie mógł mieć do niej żalu, jeśli się na niego śmiertelnie obrazi.
-Nic…
-Dlaczego jestem egzorcystką?
Blondyn spojrzał na nią zszokowany. Kobiety są jednak zadziwiające. Wyraz jej twarzy gwałtownie się zmienił. Towarzyszący jej dotąd na wpół ironiczny uśmiech zniknął.
-Nie myśl, że tego chciałam. Ale taki rozpieszczony dzieciak jak ty tego pewnie nie zrozumie.
W tej krępującej ciszy zdawało się, jakby czas stanął w miejscu. Zakłopotany John zaczął liczyć czarne motyle na jej łydce. Kiedy zdał sobie sprawę, że to, co robi, jest chamskie, Juliette przerwała tą niekomfortową sytuację.
-Nienawidzę wampirów. Jedyne, na czym mi zależy, to zabić ich wszystkich. Wtedy będę miała pewność, że zniszczyłam też jego… Miałam wtedy dziewięć lat…


Czerwonowłosa dziewczynka padała z nóg. Cały dzień w szkole, zaraz potem próba do przedstawienia… To za dużo jak na jej dziewięcioletnie barki. Miała przed sobą jednak wspaniałą perspektywę – gdy tylko wejdzie do domu, mama przywita ją spóźnionym obiadem, a tata zaniesie ją do łóżka, gdy ta przyśnie na jego kolanach.
Z nowymi siłami zapukała w drzwi. Nikt nie odpowiadał, powtórzyła więc tę czynność jeszcze kilka razy. Czyżby o niej zapomnieli i wyszli? Małe oczy Juliette zaczęły wypełniać się łzami. W bezradności chwyciła klamkę i, ku jej zdziwieniu, drzwi ustąpiły. Czując pewną ulgę, weszła do środka. Widząc, że światło w pokoju jest zapalone, od razu odrzuciła wszystkie wcześniejsze niepokoje. Wbiegła do niewielkiego salonu i niemal tak szybko, jak się poruszała, wrosła w podłogę.

Na kanapie leżała jej matka, a jej ręka bezwładnie opadała w dół. Tuż obok, na zimnych panelach, leżał ojciec dziewczynki. Ich zakrwawione twarze i puste oczy kobiety wystarczyły dziecku, aby mieć pewność – byli martwi. Jej rodzice nie żyli.


Juliette krzyknęła tak głośno, na ile pozwalał jej słaby głos. Nie wiedziała, co ze sobą zrobić. Ugięły się pod nią kolana, łzy spływały z policzków na małe kolana.
Mama…


Tata…


Ten widok już na zawsze pozostanie głęboko wyżłobiony w jej pamięci.

-Nie płacz – młody mężczyzna uklęknął przed Juliette i położył dłonie na jej drobnych ramionach.
Ona jednak gwałtownie się wyrwała i wlepiła w niego wzrok.
-Wcale nie płacze.
Rzeczywiście. Jej oczy były już całkowicie suche, ale było w nich też coś strasznego. Okularnik spojrzał wprost w nie i zobaczył nienawiść. Ta mała dziewczynka byłą niezwykła. Jakie dziecko po stracie rodziców zachowuje się w ten sposób.


-Kim w ogóle jesteś?
-Alan Thomas, pracuję w miejscu zwanym po prostu Firmą. Odnajdziemy tego, który spowodował tą tragedię.
-Idę z wami –odparła stanowczo, ściągając na siebie wzrok kilku pozostałych ludzi.
-Ale to będzie niebezpieczne, szczególnie dla takiego dziecka jak…
Nie dokończył, ponieważ Juliette popchnęła go swoimi, zdawałoby się, słabymi ramionami, tak, że aż upadł do tyłu. Leżąc na podłodze, zastanawiał się, kim jest to dziecko.
Chwilę potem dziewczynka znalazła się tuż obok niego. Objęła jego szyję, a łzy ponownie zaczęły sączyć się z jej zmęczonych oczu.
-Ja… ja go zabiję… Tak jak on zabił mamę i tatę.


-Zastanawiam się, dokąd oni mogli pójść – rzekła siostra Sanaa, niecierpliwie kręcąc się na krześle – Czyżby zapomniał, że wieczorem ma poprowadzić pogrzeb tej biednej dziewczyny?
-Wyszli bez słowa… To typowe dla Maxa – skwitowała Juliette, siedząca tuż obok Mei na sofie.
-Dziecko! – skarciła ją zakonnica – Mogłabyś usiąść jak kobieta!


Siedząca w dość dużym rozkroku dziewczyna ani myślała zaprzestać trzymania ramienia na oparciu. Żadna zakonnica nie będzie jej mówiła, co ma robić.
-Może powinniśmy iść ich poszukać? – zaproponował John, grzejący miejsce na podłodze. Podejrzewam, dokąd mogli pójść. A skoro jeszcze nie wracają, mogło się coś stać…
-O czym ty mówisz? – ożywiła się Juliette, stając na nogi.
Jednak w tym samym czasie drzwi gwałtownie się otworzyły, odkładając jej przemowę na bok.

O drzwi ciężko opierał się Max. Liczne rany na jego twarzy wyraźnie dawały do zrozumienia, że coś było nie tak.


Zakonnica krzyknęła na całe gardło, gdy zauważyła coś jeszcze, Na jego szyi widniały dwie małe ranki, z których spływały strużki krwi.
Zanim ktokolwiek zdążył do niego podbiec, mężczyzna bezwładnie osunął się na podłogę.

--------------------------------------------------------------------


Imię: Juliette
Nazwisko: Deneuve
Wiek: 22
Wzrost: 169
Znaki szczególne: Czerwone włosy, czarne tatuaże
Stanowisko w Firmie:Egzorcysta
Pochodzenie:Francja

Ostatnio edytowane przez scarlett : 16.10.2008 - 16:31
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2008, 14:04   #13
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Ale mnie wciągnęło! Naprawdę ciekawe. Skończone w momencie, który sprawia, że nie mogę doczekać się dalszego ciągu wydarzeń
Uwielbiam FS, w których zdjęcia doskonale przedstawiają sytuację. Przez to właśnie, w dużej mierze Twoje opowiadanie jest drugim świetnym FS na forum (pierwsze to "Otwórz oczy...+18). Tekst to druga część sukcesu i też jest świetny. Podziwiam.
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2008, 18:19   #14
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

Podoba mi sie że odcinki są takie długie nie mogę się doczekać następnego! To moje ulubione fs!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2008, 19:11   #15
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Company

Dobry odcinek. Co prawda myślałam, że tych wspomnień będzie trochę więcej (jak na przykład jest u mnie), ale zawsze to coś.
Fajna intryga. Maxa na pewno zaatakował wampir- nie mam wątpliwości. Chociaż dziwi mnie jedno: przecież wampiry są aktywne w nocy, a nie w dzień. Chyba, że włamał się do ich kryjówki...
Bez gadania 10/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2008, 16:46   #16
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 286
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Chociaż dziwi mnie jedno: przecież wampiry są aktywne w nocy, a nie w dzień. Chyba, że włamał się do ich kryjówki...
Chyba wszystko zdarzyc się może^^

Dzięki za te wszystkie, aczkolwiek nieliczne, komentarze. Następny odcinek postaram się dać jak najszybciej. Już mam część gotową.
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2008, 21:42   #17
Aleksandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

Najlepsze w tym FS jest długość odcinków, uwielbiam długi odcinki.
Polubiłam Twoje fotostory Chce więcej wiecej wiecej!!
Aaaaaa i ja uwielbiam wampirki ^^
I historię w których nie mam zielonego pojęcia co będzie dalej ^^
Czekam na kolejny!
Pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 10:33   #18
Masakra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

Świetne!!
Ale szkoda trochę Maksa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 12:11   #19
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 286
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

IV


John i Juliette wtaszczyli nieprzytomnego Maxa na górę. Rany na jego szyi mówiły same za siebie. Pozostawała jeszcze kwestia, kto to zrobił. W końcu położyli go na łóżku i pozostawili pod opieką Mei.
-Musimy go dorwać… - wyrzuciła z siebie rozwścieczona egzorcystka – Wątpię, aby Max dał się tak łatwo załatwić. Musiało się stać coś dziwnego. Raczej nie chciał sobie doświadczyć prostej przyjemności.
-O czym ty mówisz? – zdziwił się John.
Dziewczyna spojrzała na niego z mieszanymi uczuciami. Z resztą, jeśli mu powie, to i tak niczego nie zmieni. Przynajmniej miała taką nadzieję.
-Widać Thomas uznał, że nie warto ci o tym mówić. Ale co tam, chyba nie będziesz aż tak głupi, żeby się dać pogryźć.
-Nie rozumiem.
-Ukąszenie wampira jest dla człowieka… dość przyjemne. Oczywiście, jeśli nie umrze.
-Co? Takie coś może się komuś podobać?
-I ta bardzo – mruknęła – Jak orgazm…
Chłopak spojrzał na nią zdziwiony. Nigdy by się czegoś takiego nie spodziewał.

Klęcząca przy łóżku Mea, przysłuchiwała się tej rozmowie z zainteresowaniem. Ci ludzie mieli naprawdę dziwne życie. Spojrzała na Maxa. Jego twarz była taka spokojna. Gdyby nie te rany, w życiu nie pomyślałaby, że mogło mu się coś takiego przytrafić. Miał wiele szczęścia, że to spotkanie skończyło się tylko tak.


-Idziemy! – stwierdziła stanowczo Juliette, po czym przypomniała sobie o swoim stroju. Pożyczona od Mei sukienka nie była najlepszym strojem do poszukiwania wampira, jednak nie mieli czasu na zmianę swojej garderoby.
-Wiesz gdzie mieszka Malik? – zatrzymując się w progu, spytał John.
Kobieta, zaskoczona tym pytaniem, chwilę milczała, po czym udzieliła odpowiedzi.

Usatysfakcjonowany blondyn przyspieszył kroku, aby dogonić idącą przodem Juliette.
-Wiem, dokąd mogli pójść – krzyknął – Musimy znaleźć mały drewniany dom niedaleko kościoła i rzeki.
-Po co?
-Myślę, że tam mogli pójść. Ksiądz wczoraj powiedział, że podejrzewa faceta, który tam mieszka.


-I dopiero teraz o tym mówisz?! – oburzyła się – Idiota.


-Jesteś pewien, że to tutaj? – spytała Juliette, ogarniając wzrokiem niewielki budynek. Opis pasował.
-Skąd mam wiedzieć, nie byłem tu nigdy.
-Nieważne, wchodzimy. Pewnie i tak jest już za późno, żeby uratować księdza. Sam widziałeś, co zrobił Maxowi, a on się tak szybko nie poddaje.
Po chwili John osłupiał. W dłoniach dziewczyny pojawiły się, jak mu się wydawało – dosłownie znikąd, dwa ogromne pistolety. Zdeterminowana gwałtownie otworzyła drzwi, które na szczęście nie były zamknięte na klucz. Był pewien, że bez wahania by je wyważyła.

Przy półce z książkami stał rozebrany do pasa mężczyzna. Osłupiały przyglądał się, jak nieznajoma wpada do jego domu i przykłada mu wielką lufę do skroni.
-Gdzie on jest? – krzyknęła, wywołując panikę u przygwożdżonego do regału Murzyna – Odpowiadaj!


-Nie mam pojęcia, o czym mówisz… - zaczął się nieśmiało bronić. Zimna stal na jego czole wyraźnie odbierała mu jakąkolwiek odwagę.
-Nazywasz się Malik? – spytał John, który dopiero co pojawił się w pomieszczeniu.
-Tak… Możecie mi powiedzieć, co tu się dzieje?
Juliette przyjrzała mu się badawczo. Gdy tylko się do niego zbliżyła, on odruchowo próbował się cofnąć, jednak nie miał już dokąd. Tkwili tak kilkanaście sekund, aż dziewczyna w końcu opuściła broń.
Zlany potem mężczyzna odetchnął z ulgą. Ledwo stał na nogach, cały się trząsł.
-Kim wy jesteście? – spytał, opadając na stojąca nieopodal kanapę – Czego ode mnie chcecie?
Blondyn już otworzył usta, aby odpowiedzieć, kiedy wtrąciła się Juliette.
-Wstawaj, idziemy.
Rzuciła mu leżąca na stole koszulkę i wciąż trzymając dziwne pistolety wyszła na zewnątrz.
-Pospieszcie się! – rzuciła w stronę grzebiących się facetów.
-Po co mamy go ze sobą ciągnąć? – zdziwił się John – I dokąd idziemy?
-Nie powiedziałam, że jest niewinny – rzekła, ignorując ostatnie pytanie – Był u ciebie ksiądz i biały facet? – zwróciła się do Malika, nerwowo wciągającego na siebie koszulkę.
-Nie.
-Pospieszcie się! – krzyknęła i zaczęła biec w stronę kościoła.


Kiedy znaleźli się w środku, Juliette zatrzymała się przy naczyniu z wodą święconą. Spojrzała na wstrząśniętego Malika i powiedziała.
-Przeżegnaj się.
-Po co? – zdziwił się.
-Po prostu to zrób.
Pamiętając spotkanie z jej bronią, nie protestował dłużej i wykonał polecenie.
-W porządku, chodźmy dalej.

Ruszyli wzdłuż dywanu, kierując się ku małym drzwiom, prowadzącym na zakrystię.


Czerwonowłosa kobieta wciąż trzymała broń w pogotowiu, jednak, przynajmniej w drodze do drzwi, w ogóle się ona nie przydała.


Sprawdzili już wszystkie pomieszczenia, z wyjątkiem jednego, a nigdzie nie było śladu po Bahu.
-To gabinet księdza – rzekł Malik, wskazując ostatnie drzwi – Była tu już chyba cała wioska. Jeśli ktoś ma jakiś problem, zawsze może do niego przyjść i porozmawiać.

Jedyna przedstawicielka płci pięknej w tym gronie położyła dłoń na klamce. Już miała otworzyć drzwi, kiedy do ich uszu doszły niepasujące do sytuacji dźwięki. Z wnętrza pokoju dało się słyszeć ciche jęki kobiety. Zdziwieni spojrzeli po sobie. Malik był nie mniej wstrząśnięty niż wtedy, gdy Juliette była gotowa go zabić z nieznanego mu powodu.
Jednak kobieta była zdeterminowana, aby osiągnąć swój cel. Zdecydowanie otworzyła drzwi, a im oczom ukazał się niecodzienny widok.
Na starym tapczanie leżała młoda kobieta, a na niej ksiądz Anesu.
-Tabea - szepnął Malik i oszołomiony wpatrywał się w siostrę.


Gdy tylko duchowny spostrzegł przybyszów, jego oczy rozszerzyły się w panice. Niewiele myśląc wyskoczył przez niewielkie okno, nawet go nie otwierając. Tylko dzięki szybkiej reakcji udało mu się uciec. Kilka sekund spóźnienia i leżałby martwy tuż pod ściana, w której utkwiła kula, wystrzelona przez Juliette.
-To on – warknęła i ruszyła w pogoń za Bahem.
Zdezorientowany Malik podszedł chwiejnym krokiem do siostry. Półprzytomna dziewczyna z trudem łapała oddech.
-Co ci jest? – krzyknął, pomagając siostrze usiąść. Ta odrzuciła jego dłoń i próbowała poradzić sobie sama.


Nagle wszystko stało się jasne. John, dotąd wyglądający przez okno, zauważył strużkę krwi spływającą po jej smukłej szyi. Ile sił w nogach ruszył w stronę, w którą pobiegli Juliette i ksiądz. Wiedział, że nie był w stanie skoczyć z pierwszego piętra, pobiegł więc przez kościół z nadzieją, że zdoła ich dogonić i jakoś pomóc.

--------------------------------------------------------------------



Imię: Max
Nazwisko: Berry
Wiek: 24
Wzrost: 184
Znaki szczególne: dredy, czarne tatuaże
Stanowisko w Firmie:Egzorcysta
Pochodzenie:Szkocja

Ostatnio edytowane przez scarlett : 17.10.2008 - 10:43
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 12:52   #20
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Company

Zaskoczyłaś mnie tym odcinkiem. Naprawdę, nie spodziewałam się, że to ksiądz może być wampirem.
Jestem bardzo ciekawa, jak dalej się to potoczy.
10/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
company, firma, wampir


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023