Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.11.2015, 20:18   #1
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Spotkajmy się - Pogaduszki



Witaj w Windenburgu!

Używaj życia w pięknym świecie, Windenburgu, w The Sims 4 Spotkajmy się! Zwiedzaj malownicze miejsca, takie jak wielki labirynt z żywopłotu w ogrodzie pałacowym, urokliwe stawy u stóp urwisk oraz tajemnicze, prastare ruiny. Zamów smakowite espresso u baristy w kafejce, poderwij swoją sympatię w pubie i przetańcz noc w dyskotece. Dołączaj do ekscytujących zajęć grupowych, takich jak mecze w piłkarzyki, nocne ogniska, ściśle tajne imprezy taneczne i nie tylko! Simowie mogą także przyłączać się do różnych grup towarzyskich o odmiennych charakterach i stylach, by poznawać nowych Simów i używać życia!

GŁÓWNE CECHY

Zwiedź nowy świat.
Odkryj piękny świat: Windenburg! Zwiedzaj jego malownicze otoczenie: uroczą, tradycyjną wieś, gwarny rynek miejski, supernowoczesną dzielnicę biznesową i ekskluzywną, prywatną wyspę.

Poznawaj nowych Simów.
Simowie z Windenburga aż proszą się o bliższe poznanie. Przyłączaj się do różnych grup towarzyskich, z których każda charakteryzuje się własnymi zainteresowaniami, charakterem i stylem. Nie możesz znaleźć idealnej grupy? Stwórz i spersonalizuj własną. Granie z różnymi grupami odblokowuje unikalne nagrody grupowe dla Simów.

Rządź na parkiecie tanecznym.
Rozkręć imprezę za pomocą nowych umiejętności didżejskich i tanecznych. Podgrzej atmosferę, wykonując idealny miks na podium didżeja, a następnie wskocz na parkiet i popisz się nowymi krokami tanecznymi.

Imprezuj gdzie się da.
Urządzaj przyjęcia, kiedy chcesz i gdzie chcesz! Wybierz się do ruin lub dowolnego z lokalnych miejsc spotkań. Przygotuj podium didżeja, by rozpocząć imprezę. Rozpal ognisko, by podgrzać atmosferę. Rzucaj wyzwania innymi Simom, wywołując zabawne sytuacje. Wymknij się na krótkie figle w krzakach z tym wyjątkowym Simem.

Stwórz swój styl.
Korzystaj z nowej garderoby, by wypróbowywać różne stroje i badać reakcje Simów – pozytywne i negatywne. Wybierz stroje dla wszystkich swoich Simów i przygotuj się na wielką, wieczorną imprezę. Masz ochotę na figle? Zakradnij się do garderoby na małe bara-bara, gdy nikt nie patrzy.


Zwiastuny:
https://www.youtube.com/watch?v=Ej4-ahNm5wM

https://www.youtube.com/watch?v=RoMy4pk3W_s

https://www.youtube.com/watch?v=a8xo...QgPsu0aoAMDTNA













__________________
Co sądzicie? Ja skorzystałam z promocji i zamówiłam w preorderze
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.11.2015, 14:47   #2
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Zaciekawila mnie okladka,czy mozna bedzie farbowac wlosy do polowy xD? Czy to tylko tak o na pokaz?
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2015, 14:57   #3
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,042
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Podejrzewam, że jest to tylko dwukolorowa fryzura. Tak jak ta krótka z pasemkami z podstawy.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2015, 17:39   #4
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Dokładnie tak, ponadto tak jak te z podstawki ma na stałe przypisane kolory końcówek
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2015, 19:37   #5
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Takie trochę nocne życie i po zmroku. Nie mam oczywiście nic przeciwko podobieństwu. Ciężko mi stwierdzić czy to będzie fajne, ale możliwość tworzenia własnych grup społecznych brzmi interesująco. To może być świetna opcja. No i spodobało mi się otoczenie, a w szczególności ten rynek z trzeciego zdjęcia i domy. Ciekawe czy mieszkalne, parcele, czy może po prostu takie ozdobniki.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2015, 21:56   #6
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Ja strasznie nie mogę się doczekać tego dodatku :3 Zapowiada się wyjątkowo dobrze, bo w końcu podstawa będzie rozbudowana przez ciekawsze interakcje, a tego właśnie mi brakowało. Na pewno kupię, bo zauroczyła mnie ta okolica .
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2015, 20:12   #7
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Spotkajmy się - Pogaduszki

Na razie obejrzałam sobie dokładnie Windenburg i jest cudowny, piękniejszy niż na zdjęciach i filmikach, ma wspaniały klimat.
Nowe obiekty są bardzo ładne, choć liczyłam na więcej dekoracji. No ale nie można mieć wszystkiego
Przyjrzałam się uważnie klubom i wygląda to bardzo obiecująco. Jest mnóstwo opcji dla klubu i wraz z jego rozwojem można zyskiwać dodatkowe profity.Niestety nie wiem jeszcze jak wyglądają spotkania, bo jestem dopiero w trakcie zakładania własnego klubu.
Bardzo podobają mi się nowe gry, w tym piłkarzyki i rzutki. Simy naprawdę dobrze się przy nich bawią.
Jest trochę nowych, ciekawych interakcji. Możemy np. zapytać jakiegoś sima o innego sima, "spiknąć" sima z innym simem, lub zachwalać naszego znajomego przed kimś, kto jeszcze go nie zna.
Na razie tyle.
Wracam do Windenburga

Ciąg dalszy:
Kluby działają świetnie. Jest mnóstwo nagród, które można kupować za punkty zdobyte przez członków klubu. Samo zakładanie klubu daje sporo radości. Założenie klubu daje nam możliwość zebrania wybranych simów w jednym miejscu, w dodatku łatwo możemy kazać grupie robić to, co chcemy by robiła. Poza spotkaniami klubu, moi simowie otrzymują zaproszenia na inne imprezy, gdzie pojawia się wielu simów, więc nie jest pusto i nudno. Przypominają mi się czasy imprezowania w TS2
Ubrania i fryzury, zwłaszcza damskie, również wzbudzają zadowolenie.

Dodatek zapowiadał się świetnie, ale nie sądziłam, że spodoba mi się aż tak bardzo. Nie oglądałam zbyt wiele zapowiedzi, więc mam teraz mnóstwo zabawy z odkrywaniem nowości. Polecam

P.s.
W przypadku rzeczy lub zjawisk na które nie mam wpływu, skupiam się na pozytywach. Tak właśnie jest z grą TS4. Nie polecam więc kierować się moją opinią osobom, które z zamiłowaniem wyszukują w grze niedociągnięć i skupiają się na nich
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 13.12.2015 - 19:45
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023