Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.09.2014, 10:56   #101
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie

ja mam gre oryginalna i na dowod moge nawet pstryknc sobie fotke z opakowaniem ze specjalna dedykacja dla tych co nie wierza

u mnie jest pare bledow, teraz glowny z aktualizacja...

http://www.fotoszok.pl/show.php/2162507_image.jpg.html i wiecej nie chce slyszec ze mam pirata

Ostatnio edytowane przez Libby : 10.09.2014 - 11:26
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.09.2014, 11:31   #102
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Cytat:
Crash w The Sims 4 występuje tylko wtedy jak mamy pirata.
A nieprawda. Koledze - spoza tego forum - wczoraj zdarzył się crash. Ma oryginał.
Cytat:
a pirata nie da się załatać bo trzeba by było zarejestrować go na Originie, a to niemożliwe w przypadku nielegalnej kopii gry
Ekipa z SC się z tym jakoś rozprawiła - piraci też mają załataną grę

Odstawiłam na razie "czwórkę" - gra bez małych dzieci i "normalnych" karier to już nie to samo
Jak je przywrócą, to może nawet skuszę się na oryginał - oczywiście o ile cena będzie przystępna
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2014, 13:29   #103
TheBlackSheep
 
Avatar TheBlackSheep
 
Zarejestrowany: 08.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Ja dodam jeszcze, że kompletnie nie zgadzam się z osobami, które twierdzą, że czwórka jest lepsza od dwójki czy trójki. Dla mnie coś, co jest wybrakowane, nie może być lepsze. W podstawie dwójki są takie elementy jak baseny czy małe dzieci, nie wspominając o tym, że można sobie stworzyć własne otoczenie i narobić tyle rodzinek ile się chce. O trójce już nie mówię. To tak jakby kupić nowy sweter, który jest podziurawiony i stwierdzić że jest lepszy od starego, porządnego (głównie mam tu na myśli dwójkę) bez żadnych defektów. No ale cóż, to chyba tylko dlatego że dziurawy sweter jest nowy

Tak się złożyło że na razie miałam przerwę w graniu, jeszcze będę testować tą grę, ale dla mnie czwórka raczej będzie grą do pogrania co jakiś czas.

Ostatnio edytowane przez TheBlackSheep : 10.09.2014 - 13:32
TheBlackSheep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2014, 15:34   #104
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

TheBlackSheep w czwórce też można sobie zrobić tyle rodzinek ile się chce, oczywiście mieszcząc się w ilości dostępnych parcel mieszkalnych
A poważnie, właśnie wczoraj grając zastanawiałam się nad tym, jak szybko jedna rodzina simów będzie mogła zasiedlić całą okolicę. Teoretycznie, jeśli moje simy mają troje dzieci i każde z nich wyprowadzi się do swojego domu i będzie miało troje dzieci, z których każde wyprowadzi się i będzie miało troje dzieci, to już 13 parcel mieszkalnych będzie zajętych, jeśli dziadkowie umrą to 12. A ile jest ich w jednym świecie? 16? No tak czy inaczej z miasteczka zrobi się mała wioska zasiedlona przez jedną rodzinę
Tak jednak być nie musi i jedyne co chciałabym zmienić w czwórkowych miastach to wygląd mapy, żeby nie przypomniała krainy skutej lodem. Ostatecznie jednak, nie wpływa ona bezpośrednio na jakość gry, a wiadomo, że tego nie zmienią, więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić.
Dlatego pomimo niektórych drobnych (dla mnie) wad gry będę w nią grała, bo jest w niej to, czego brakuje mi w dwójce (wspólny upływ czasu dla całego świata) i nie ma tego, co przeszkadzało mi w trójce (irytujące zacinanie się gry). A że dużo grałam w TS2 pomimo posiadania trójki, półotwarty świat kompletnie mi nie przeszkadza, bo i tak możliwości są większe niż w dwójce, okolice naszej parceli wyglądają lepiej, a ekrany ładowania są znacznie krótsze. Oczywiście dwójka to klasyka, ale myślę, że czwórka może być równie świetna
------------------------

Mój sim dzieciak całe dzieciństwo uczył się grać na skrzypcach i sądziłam, że gdy stanie się nastolatkiem będzie już tę umiejętność posiadał. Niestety okazało się, że musi wszystkiego uczyć się od nowa. Bez sensu
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2014, 21:44   #105
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
ja mam gre oryginalna i na dowod moge nawet pstryknc sobie fotke z opakowaniem ze specjalna dedykacja dla tych co nie wierza

u mnie jest pare bledow, teraz glowny z aktualizacja...

http://www.fotoszok.pl/show.php/2162507_image.jpg.html i wiecej nie chce slyszec ze mam pirata
ja też mam oryginał i też miałam crasha, że wywaliło mnie do pulpitu. Był artykuł o tym, że jedyny błąd jaki się pojawia w pirackich wersjach to cenzura na cały ekran.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2014, 08:43   #106
AMSTA
 
Avatar AMSTA
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 146
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Może to wina konfiguracji komputera? Może warto odpalić grę ze zgodnością z systemem dedykowanym. Podejrzewam, że komputery spełniają wymagania gry więc problem tkwi albo z grą albo...no właśnie w czym ?
AMSTA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2014, 10:16   #107
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

@beata18ns

Beata, nie przejmuj się zarzutami, że masz pirata i nie staraj się nikomu udowodnić nic na siłę, bo czy warto? Ja mam grę tylko w wersji cyfrowej, jak mam niby wtedy 'udowodnić' komuś, że mam oryginała? Niech spadają.

Mi tylko raz zdarzył się crash - wywalilo mnie do pulpitu podczas ładowania galerii. Ale po ostatniej aktualizacji zauważyłam, że gra działa jakby troszkę gorzej - przycina się trochę jak w Sims 3. Nie wiem czy to kwestia aktualizacji czy tego, że w jednej rodzinie gram już długo, na samym początku problem nie występował.

A co do gry - 21h w niej spędziłam, jak mi się nudzi to trochę odpalę i popykam, ale spokojne życie w tej grze jest nudne, najlepsze są skrajne emocje. Np wymusiłam na moejj simce rozwód z mężem. Trochę bez sensu że popłakała 2 dni i koniec, mogłyby takie traumatyczne uczucia i emocje wracaćco jakiś czas i w większym stopniu odbijać się na życiu sima.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2014, 10:51   #108
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Irbis
zgadzam się z toba że czwórka może być b fajną grą, i że TS2 to klasyka.
Chciałam wszystkim zwrócić uwagę że gramy w TS2 10 lat! Zdążyliśmy się przyzwyczaić, mamy pewne nawyki. A czwórka to nowa gra przecie i do niej trzeba sie przyzwyczaić.
Nie wiem jak będzie ze mną , czy rzucę czwórkę i wrócę do dwójki. Na razie mi sie podoba i chetnie w nią gram. I naprawdę cieszę sie na dodatki!!!!!
Kosiu,
mam to samo, przed aktualizacją mnie wywaliło przez galerię do pulpitu a po aktualizacji ciutkę przycina.
Ciekawe!
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2014, 11:08   #109
wenon
 
Zarejestrowany: 01.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Trójka poszła już w niepamięć u mnie, w dwójke przestałem grać jak tylko 3 wyszła ;p W czwórce bardzo podoba mi się to, że pomimo niewielkiej ilości objektów nie mam problemu w zapełnieniu domu mebelkami gdzie taki problem miałem w sims 3, w 4 praktycznie nie mam wolnej ściany xd. Na wielki plus jest, że w końcu do kuchni jest więcej szafek, mówię tu o rodzajach jak np. mała lub duża wisząca szafka, wielka szafa narożne wiszące itp to samo z szafkami stojącymi tam pod guzikiem kół zębatych przy wyborze koloru, nie mówiąc o dekoracjach do kuchni. Jest czym kuchnie zapełnić. Przydało by się za to więcej krzaków i kwiatów i więcej rozrywek do ogródka.
wenon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2014, 13:10   #110
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Wydaje mi się, że potrzeby Simów spadają nawet szybciej niż w dwójce, gdzie to akurat było tak wyważone, że mogłam łatwo zaspokoić wszystkie potrzeby Simów i grać sobie przyjemnie i bezstresowo. Tutaj co chwilę Sim jest nieswój bo ma niską potrzebę energii. Ponadto nie może zaspokoić potrzeby głodu w pracy, a szkoda, bo w dwójce tak było. Nie wiem już czy nie umiem Simom w czwórce rozplanować dnia czy faktycznie te potrzeby tak szybko spadają... :p
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023