Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.03.2008, 23:24   #1
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Tomb Raider: Angel of Darkness



O to pierwszy odcinek mojego fotostory, które(jak widać) jest na podstawie TR: Angel of Darkness ^^, mam zamiar historię zrobić tak, by ukazywała pierwotną wersję AoD(nie tą co teraz)

Rozdział 1 "Śmierć"

Padał deszcz, zimne krople spadały z nieba tworząc wielkie kałuże na starych, zniszczonych uliczkach Paryża. Rozszalałe pioruny rozcinały niebo, co jakiś czas oświetlając starą, zniszczoną przez lata kamienicę, gdzie miało dojść do czegoś, co wstrząsnęłoby światem.
Pewna młoda dziewczyna, brunetka, ubrana w jeansową kurtkę oraz starzec, z siwymi włosami i lekko trzęsącymi się rękami, prowadzili konwersację.

- Pomóż mi, Laro, musisz coś dla mnie zdobyć – Powiedział starzec.
- Mów dalej… – Mruknęła Lara znudzonym głosem.
- Staram się odszukać pięć Malowideł Obscura dla klienta o nazwisku Eckhardt, ale to psychopata – ciągnął starzec.
- Co mnie to obchodzi?
- Ktoś stara się mnie powstrzymać. Wokół giną ludzie… - Starzec wstał, było słychać w jego głosie strach.
- Radź sobie sam, Werner! – Lara wstała, patrząc na niego groźnie.
- Laro, proszę – Wernerowi załamał się głos, odsuwał się od Lary, gdy ta się zbliżała groźnie – Patrz, spotkaj się z tą kobietą, Carvier, ona może ci pomóc.
- Wychodzę – Lara zmierzyła ku drzwiom, nagle się odwróciła, przez co Werner opadł na fotel. – Egipt Werner, odszedłeś i mnie zostawiłeś.
- Wyjdź! – Werner wyciągnął broń i wstał gwałtownie.
Kilka strzałów, następnie odgłosy walki i coś, co przypominało opadanie bezwładnego ciała.
Lara podeszła do czegoś, co leżało na podłodze, zakryła gwałtownie usta, usiłując stłumić krzyk. Po chwili zbliżyła się, podniosła martwe ciało, i ucałowała Wernera, by później z zawrotną szybkością wybiec z kamienicy.

Musiała stracić przytomność, albo coś w tym rodzaju, sama nie wiedziała, w każdym bądź razie musiała jak najszybciej oddalić się od tego miejsca…
Nagle jakiś samochód zatrzymał się centralnie naprzeciw Lary, drzwi z łoskotem się otworzyły, ukazując dwa psy, które pobiegły w jej stronę.
Lara z szybkością światła pobiegła ile sił w nogach, była na tyle szybka, że psy jej nie doganiały. Dziewczyna skręciła nagle w róg ulicy, ledwo utrzymując się na nogach.
Ślepa uliczka! Lara odwróciła się, psy już zmierzały w jej stronę.
Zaczęła się rozglądać. Czy to aby koniec? Czy złapią ją i wcisną kit, że to ona zabiła Wernera? Nie…
Dziewczyna wyważyła drzwi i sprintem pobiegła przez schody, psy już ją doganiały. Korytarz się skończył… Lara nawet się nie odwróciła, gdy nagle wielkie cielsko rzuciło się na nią.

Trzask szyby, która rozpada się na części. Dziewczyna wypadła przez okno i rozbiła się o ziemię, całe szczęście, że nie było wysoko.
Po chwili Lara już zeskakiwała z barierki, lądując na placyku Wąskich Paryskich Uliczek.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 22.03.2008 - 12:50
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.03.2008, 06:30   #2
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Opisanie ciekawie, powiem nawet że bardzo dobrze, tak trochę tajemniczo
Nie zrozumiałam kto zabił tego Warnera...
Ale ja nigdy nie przepadałam za Larą Croft.
Pisz dalej, zobaczymy co się stanie
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2008, 10:28   #3
Ftopic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Świetne 10/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2008, 19:52   #4
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Hah ^^ Tajemniczo? I bardzo dobrze, sama część Angel of Darkness ma ten tajemniczy klimat, i gdyby nie to, że gra była do kitu pod względem długości i grywalności, to jednak miała swój urok ^^, który mam zamiar przelać dla tych, co chcieliby się dowiedzieć co i jak, ale nie mogą lub nie wytrzymują z grą
Przy okazji przywrócę parę szczegółów, które nie zostały dodane do gry, albo przywrócę też kształt niektórych leveli, które pojawią się w FS, jednak dodając też coś od siebie.
Mam nadzieję, że przykuje to waszą uwagę do FS chociaż na trochę

Dół: Ja jestem ON ;]

Ostatnio edytowane przez Caesum : 26.03.2008 - 14:29
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2008, 18:02   #5
Milkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Mnie bardzo sie podoba. Ciekawy pomysł. Tylko Larę mógłbyś dopracować. To jest moja podpowiedź. Nie musisz jej słuchać bo to FS a nie simki do oceny

EDIT: Sorki błąd poprawiony :shy:

..::Milcia::..

Ostatnio edytowane przez Milkaa : 03.04.2008 - 18:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2008, 13:12   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Wybaczcie za to, że nie ma kolejnego odcinka, aczkolwiek mam pewne problemy z komputerem i odcinek przepadł ^^"

Ale nie martwcie się, niedługo zamieszczę go ^^
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2008, 17:00   #7
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

I o to 2 odcinek ^^
Zdjęcia z gry może i nie są pierwszej klasy, ale może wystarczą ^^"

Rozdział 2 "Wąskie Paryskie Uliczki"


- Tutaj jestem bezpieczna, ale muszę znaleźć wyjście...
Słowa wypłynęły z ust wysokiej brunetki, ubranej w czarną bluzę przykrytą jeansową kurtką.
Lara rozejrzała się. Stała na wąskim placyku, którego blade światło pobliskiej lampy rozświetlało ciemne wnęki między kamieniami, formującymi się w starą, zużytą posadzkę, na której stał śmietnik, a w dali spał pies strażniczy.
Owy pies nagle poruszył głową, spojrzał na nią nieprzytomnie, lecz po chwili się podniósł i zaszarżował w jej stronę.
- O nie...
Lara już miała się rzucić do ucieczki, gdy nagle pies zawirował w powietrzu i upadł, okazało sie, że był przypięty do muru łańcuchem. Jednak to wcale nie przeszkodziło mu w zawyciu głośno i rozpoczęciu festiwalu poszczekiwań i warknięć, które roznosiły się echem po pobliskich ulicach.
- Kto tam jest?!
Światło padło na Larę, gdy ta z prędkością światła odwróciła się w stronę głosu.

Za drzwiami stał jakiś strażnik, świecący lampką na lewo i prawo szukając przyczyny pobudki psa.
Dziewczyna bezszelestnie wślizgnęła się do kosza na śmieci, zostawiając tylko małą szparkę, by widzieć co się dzieje na zewnątrz.
- Ty głupi kundlu... Co się tak wydzierasz?!
Strażnik trzepnął psa po głowie, najwyraźniej wielce oburzony tym, że musiał tu wchodzić, a następnie poświecił latarką i odwrócił się, jednak po latarka nagle wypadła mu z rąk, gdy jemu ktoś zasłonił usta, powalił na ziemię i skręcił kark.
Lara wyjrzała za drzwi, które teraz stały przed nią otworem.

Był to kolejny plac, z jednej strony były schody na piętro, zaś z drugiej(trochę dalej) dwie bramki.
Lara podeszła do każdej i próbowała je otworzyć, jednak bez skutku.
- Hmmm... Może ten strażnik ma klucz... - Pomyślała i pobiegła sprawdzić.
Jak zwykle miała rację. W tylnej kieszeni spoczywał mały, zardzewiały kluczyk, który(jak się później okazało) pasował świetnie do jednej z bramek.
Dziewczyna otworzyła drzwi i wydostała się z placu, następnie przeczołgała się pod siatką, a następnie pod dziurą w bramce i zabiła kolejnego strażnika.

Teraz stała na ulicy, która została zablokowana przez wóz policyjny i stertę barierek, starannie poustawianych przed samochodem.
- Muszę się poruszać ciszej, możliwe, że jest tu ich więcej... - Wtrąciła jej się do głowy myśl, której od razu się posłuchała.
Podeszła do ściany i przywarła do niej, następnie wyjrzała zza rogu. Ulica była pusta.
Wyszła i pobiegła do końca ulicy, skręciła i wyjrzała.
- Znowu strażnik... Muszę go jakoś wyminąć... - Mruknęła sama do siebie.
Spojrzała na ścianę budynku, była zniszczona i można było na nią się wspiąć.
Tak też uczyniła.
Wdrapała się na samą górę, następnie chwyciła się odstającego wybrzuszenia i wisząc na nim przedostała się na balkonik, z którego chwyciła się rynny i wspięła wyżej, na kolejny balkonik.
- Hmm? - Mruknął strażnik, który stał w wielkim portalu i rozglądał się po ulicy, najwyraźniej nie słysząc cichego stukania butów o metal.
Lara skoczyła i złapała się wybrzuszenia budynku naprzeciw.
- Stój! - Ryknął strażnik, który zauważył ją z lekkim opóźnieniem.
Brunetka nie zważając na to uwagi przedostała się przez siatkę i puściła się krawędzi.
Usłyszała jakiś turkot, spojrzała w powietrze i zauważyła nadlatujący w jej stronę helikopter, popatrzyła na ulicę, tam zaś zbierała się policja, która właśnie zaczęła wbiegać po schodach w jej stronę.

Dziewczyna wyważyła drzwi, przebiegła przez nie i zabarykadowała się od środka, stojąc na podłodze Zniszczonego Bloku Mieszkalnego...

Masakra - Już poprawione

Ostatnio edytowane przez Caesum : 03.05.2008 - 20:26
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2008, 17:54   #8
Masakra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

zakneblowała się od środka
Chciałabym to zobaczyć...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2008, 20:51   #9
Sweetberry
 
Avatar Sweetberry
 
Zarejestrowany: 17.09.2007
Skąd: z umieralni.
Płeć: Kobieta
Postów: 264
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Cytat:
Napisał Masakra
zakneblowała się od środka
Chciałabym to zobaczyć...
może chodziło o zabarykadowanie sie ale nie wyszło
Sweetberry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2008, 19:05   #10
Sasanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tomb Raider: Angel of Darkness

Fs, takie sobie.
Kiedy następny odcinek?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023